Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...

[es] :: GSM - upotreba :: Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...

[ Pregleda: 3925 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

01011011

Član broj: 561
Poruke: 2341
*.tnt3.gary.in.da.uu.net



+2 Profil

icon Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...07.10.2003. u 08:32 - pre 250 meseci
Pozdrav,

ja sam neiskusan pomalo sa telefonima sto se tice ovoga, mada radim za jednu od najjacih Cell kompanija u Americi..

Moje pitanje je, imam NOKIA 3595 i ne mogu da saljem MMS niti da skidam polifone melodije zbog toga sto nemam pretplacen internet niti MMS. da li ima nacina da se neke MMS posalju na moj telefon iako ja nisam uplatio ovaj servis, i da li na primjer neko ko ima moze da mi posalje i da li cu ja to dobiti.

Moje drugo pitanje je da ako moze da se posalje ovako nesto, da li ima neko sa 063 mreze ko bi mogao da mi posalje neke logose i tako to, jer mogu da saljem poruke iz USA samo na 063 mrezu, nije mi jasno zasto ne mogu na 064 ali tako je.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.mobtel.co.yu

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...07.10.2003. u 08:59 - pre 250 meseci
Pa kada ti neko posalje MMS, a ti nemas aktiviranu tu opciju, dobices link sa koga ces preko wap-a moci procitati poruku. Ali kao sto kazes, nemas pretplacen ni GPRS [wap] ni MMS, tako da ne mozes da vidis poruku.

Na zalost, slanje MMS-ova sa Mobtelove mreze je moguce samo u okviru 063 i 064 mreze, ali ne i na inostrane mreze :( Cak nije moguce slati MMS-ove korisnicima 067 i 069 mreze :( Ova opcija ce biti uvedena kada se pocne sa naplacivanje MMS-a.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

01011011

Član broj: 561
Poruke: 2341
205.215.123.*



+2 Profil

icon Re: Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...07.10.2003. u 22:14 - pre 250 meseci
Hvala,

to je sve sto sam zelio da znam. POzdrav...
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...08.10.2003. u 06:19 - pre 250 meseci
Citat:
01011011:
Pozdrav,

ja sam neiskusan pomalo sa telefonima sto se tice ovoga, mada radim za jednu od najjacih Cell kompanija u Americi..


hehe sta radis onda ako ne znas oko telefona?

Citat:
Moje pitanje je, imam NOKIA 3595 i ne mogu da saljem MMS niti da skidam polifone melodije zbog toga sto nemam pretplacen internet niti MMS. da li ima nacina da se neke MMS posalju na moj telefon iako ja nisam uplatio ovaj servis, i da li na primjer neko ko ima moze da mi posalje i da li cu ja to dobiti.


Sve zavisi kako mreza podrzava MMS... Na pr. ako sa MONET mreze saljes MMS nekom monet korisniku, tu je moguce provjeriti da li ima aktiviran MMS, ako ima, salje mu se wap push porukica da pokupi tu MMS. Ako nema aktiviran MMS, onda dobija SMS sa obavjestenjem da je primio MMS i da ga moze pogledati na adresi www.monetcg.com ukucavanjem sifre poruke. Ova druga situacija (za sada) vazi i kada MONET korisnik salje MMS na neku drugu mrezu. Kod mobtela je slicna situacija. Moguce je, posto nemas aktiviran MMS, da kada neko pokusa da ti posalje, da ces dobiti kao ovo kod nas Dakle, SMS sa obavjestenjem da preko weba procitas / pogledas tu poruku.

Citat:
Moje drugo pitanje je da ako moze da se posalje ovako nesto, da li ima neko sa 063 mreze ko bi mogao da mi posalje neke logose i tako to, jer mogu da saljem poruke iz USA samo na 063 mrezu, nije mi jasno zasto ne mogu na 064 ali tako je.

Pozdrav


Razmjena poruka sa 063 mrezom radi zato sto imaju sklopljen Ugovor o razmjeni istih sa tvojim operaterom mobilne. 064 za sada nema, pa zato ne ide slanje.

Slicice? - zar ti nije lakse da negdje nabavis data kablic, ili ako taj model ima IrDA, nabavi Infra red USB adapter...
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Pitanje iskusnih MMS i Polifoni Tonovi...

[ Pregleda: 3925 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.