Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere

[es] :: Vodič za učenje :: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere

[ Pregleda: 4739 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maxydelanoche
maxy delanoche

Član broj: 78435
Poruke: 126



Profil

icon Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere16.02.2008. u 23:22 - pre 196 meseci
Microsoft Srbija je osnivac elektronskog casopisa za mlade, ciji ce prvi broj izaci kroz nekih mesec i po dana. Casopis ce biti kacen na net u pdf formatu, bice besplatan i dostupan svima. Namenjen je mladim ljudima uzrasta 13-19 godina. Koncept ovog casopisa u procesu osnivanja sastoji se iz toga da mladi pisu za mlade, odnosno da svaki tinejdzer ima priliku da posalje clanak koji bi se mogao naci na stranicama ovog e-casopisa. Kako ce sam casopis biti dostupan besplatno - rad je volonterski. Osnovni ciljevi su sirenje novinarskih vestina medju mladima, kao i oslonac na prave vrednosti - sport, kultura... U toku je prijavljivanje za saradnike na prvom i narednim brojevima. Tema prvog broja ce biti Tenis i mladi u Srbiji, a neke od stalnih rubrika: urbana kultura (film, muzika, knjiga), obrazovanje (skola, seminari,...), poverljivo (ucenici postavljaju pitanja i ucenici odgovaraju na njih )...

Zainteresovani mogu kontaktirati redakciju na mail redakcija[at]live.com ([at] se menja sa @). Pa, ima li zainteresovanih?
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere16.02.2008. u 23:33 - pre 196 meseci
Postoji li neki sajt ili je i on u fazi pripreme?
 
Odgovor na temu

maxydelanoche
maxy delanoche

Član broj: 78435
Poruke: 126



Profil

icon Re: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere17.02.2008. u 10:49 - pre 196 meseci
Sutra, prekosutra bi vest trebala biti okacena na zvanicni sajt MS-a Srbija. Istovremeno cu vam moci poslati link ka forumu ciji je jedan deo odvojen za potencijalne/resene saradnike.

U medjuvremenu, slobodno me pitajte bilo sta vezano za ovo. Mislim da je negde u mom profilu i moj MSN, ako ima zaista zainteresovanih
 
Odgovor na temu

maxydelanoche
maxy delanoche

Član broj: 78435
Poruke: 126



Profil

icon Re: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere17.02.2008. u 11:03 - pre 196 meseci
Sutra, prekosutra bi vest trebala biti okacena na zvanicni sajt MS-a Srbija. Istovremeno cu vam moci poslati link ka forumu ciji je jedan deo odvojen za potencijalne/resene saradnike.

U medjuvremenu, slobodno me pitajte bilo sta vezano za ovo. Mislim da je negde u mom profilu i moj MSN, ako ima zaista zainteresovanih
 
Odgovor na temu

maxydelanoche
maxy delanoche

Član broj: 78435
Poruke: 126



Profil

icon Re: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere05.03.2008. u 14:15 - pre 196 meseci
http://www.microsoft.com/scg/o.../casopis/casopiszaucenike.mspx

Evo linka na kome je sada okacena i zvanicna vest ako neko nije verovao
 
Odgovor na temu

maxydelanoche
maxy delanoche

Član broj: 78435
Poruke: 126



Profil

icon Re: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere15.04.2008. u 19:34 - pre 194 meseci
Prvi pilot broj Elektronskog casopisa za ucenike je konacno izasao :D Tema prvog broja je Tenis i mladi u Srbiji i prilicno je dobro podrzana sjajnim tekstovima. Ovo je jedinstvena pojava dobrog casopisa za mlade na srpskom jeziku, potpuno posvecena temama za koje su mladi zainteresovani. Podsecam da, kao tinejdzer, sami mozete ucestvovati u izgradnji ovog casopisa, kao i u konkursu za dodelu imena ovom casopisu. Preporucujem caopis svima koje zanimaju aktuelni dogadjaji, dobre knjige i filmovi, zanimljive psiholoske teme, dobra muzika, uslovi treniranja tenisa u Srbiji, kao i jos par izuzetno zanimljivih tema.

Download je potpuno besplatan, a casopis se moze na stranici zvanicnog sajta Microsoft-a:

http://www.microsoft.com/scg/o.../casopis/casopiszaucenike.mspx

odnosno direktno sa adrese:

http://www.microsoft.co.yu/dow...il/casopis/pil_ecm_2008_04.pdf
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Microsoft - Elektronski casopis za tinejdzere

[ Pregleda: 4739 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.