Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache -

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache -

[ Pregleda: 2696 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spaskospasic




Profil

icon Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache - 04.10.2003. u 23:48 - pre 249 meseci
Ponovljeni oglas: Ako se obrise kao sto je vec bio slucaj bar napisite sta smeta.

Trazi se osoba za administraciju - tehnicku podrsku servera.

potrebno poznavanje:
- Linux - Red hat
- apache
- php/MySQL
- telnet

Radno vreme - u proseku oko 2 h dnevo od kuce.
Placanje po dogovoru.
U ponudi molimo obavezno ocenite realno Vase poznavanje navedenih oblasti, kao i Vasa ocekivanja sto se finansija tj.placanja tice, .

ponude slati na:
[email protected]

 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.gprs.simobil.net

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache - 05.10.2003. u 08:51 - pre 249 meseci
I treba da budes ponovo obrisan, jer:
1. Nisi se registrovao
2. Nisi se predstavio, koja firma ( moze da bude fake ponuda)
3. Sama ponuda deluje neozbiljno, jer ko je jos video da se administracija naziva tehnickom podrskom, a jos plus da se radi >>samo<< 2 sata dnevno?
4. "Realna ocekivanja" i "cena po dogovoru" za 2 sata dnevno?? Pa na sta to lici? Da nije uracunata i stoperica u opis "radnog mesta"? Cisto da ne propustis koji sekund.
5. Kiosk, cigarete, zvake i maramice.

"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

spaskospasic




Profil

icon Re: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache - 05.10.2003. u 10:04 - pre 249 meseci


1.Nisam se registrovao ali kao sto vidim to nije uslov jer ima i mnogo drugih ponuda za posao od neregistrovanih clanova
2.Zar je neko rekao da je firma u pitanju i zar mora da bude ?
3. Ako sam se mozda nepravilno izrazio ( a nisam onaj ko hoce - razumece) sta je lose u tome , pa da sam expert za to ne bi trazio nekog koga cu placati zar ne?
4. Napisano je da se radi u PROSEKU OKO 2 sata dnevno, a nigde bar ja nisam pomenuo stopericu. A za cenu , pa s obzirom da se iz poruke lako moglo zakljuciti da je to honorarni posao ili kao sto rekoh u proseku oko 2 sata , normalno je valjda da se unapred dogovori cena. bar ja tako to shvatam (znaci placanje (cena) bilo da je po h ili za ceo mesec je po dogovoru.)
5. Ovo za kiosk, zvake nisam nigde pomenuo i ne mogu da shvatim nikako drugacije osim da je moja poruka zalutala ovde jer je ovo mesto okupljaliste samo supervrhunskih programera i administratora kojima je ispod svake casti da rade ovakve poslove. Pa ok onda zasto uopste i postoji forum IT berza poslova ? Zar nisu svi dobro situirani u velikim firmama i sa platama od >10k$. Sto li se javise onda na moj oglas?
Ako je za brisanje - slobodno brisite.
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache - 05.10.2003. u 10:28 - pre 249 meseci
Ma nema problema, svakome pojedinčno ima da pišemo šta treba, al' za malo.
http://www.elitesecurity.org/tema/19673
 
Odgovor na temu

zorzi
Beograd

Član broj: 1746
Poruke: 49
195.252.82.*



Profil

icon Re: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache - 06.10.2003. u 07:27 - pre 249 meseci
Zašto napadate čoveka, kada je ovde postala praksa da niko ne ostavlja podatke ni o firmi ni o plaćanju.
Čovek je čitao ostale oglase i video da nije potrebno. Na to je trebalo uticati od početka................
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.dsl.siol.net

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache - 06.10.2003. u 15:33 - pre 249 meseci
Upravo ovakvim ostim "kritikama" i uticemo na to.



"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Adiministratcija - tehnicka podrska za Linux - Apache -

[ Pregleda: 2696 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.