Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!

[ Pregleda: 3358 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

grga1987
Vladan Grkovic
Istraživač saradnik
Fakultet za mašinstvo i
građevinarstvo u Kraljevu
Kraljevo

Član broj: 93176
Poruke: 51
*.rcub.bg.ac.yu.



+2 Profil

icon Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!11.02.2008. u 14:00 - pre 197 meseci
Potrebna mi je dokumetacija bilo kakve masine ili nekog komplikovanijeg sklopa (bar 25 delova),gde to mogu naci.
Pomagajte hitno mi je!
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Bata1981

Član broj: 154282
Poruke: 121
82.208.195.*

Sajt: mechanics.ftn.ns.ac.yu/sr..


Profil

icon Re: Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!11.02.2008. u 19:40 - pre 197 meseci
Pa jesi li ti to dobio kao graficki rad,ili diploski ili ovako sam hoces da vezbas?Zna na sta mislis(nekada se i meni to motalo po glavi),da nadjes neki sajt koji recimo nesto proizvodi pa da tu za neki sklop nadjes kompletnu tehnicku dokumentaciju,tj sklopni crtez neke,lupam.....centrifugalne pumpe,i da tu imas radionicke crteze svih delova sklopa,recimo radionicki crtez radnog kola,vratila,kucista pumpe....ovo ti sve kazem samo kao primer,ne znam kakva su tvoja interesovanja.
Tesko,gotovo nikako da ces to na internetu naci,nego ja mislim da ti je najpametnije (u zavisnosti gde zivis) da odes u neku firmu koja se bavi proizvodnjom i da ih pitas da ti daju kompletnu tehnicku dokumentaciju za neki proizvod da isfotokopiras.
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
91.150.98.*



+17 Profil

icon Re: Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!11.02.2008. u 22:32 - pre 197 meseci
Citat:
Bata1981:
Tesko,gotovo nikako da ces to na internetu naci,nego ja mislim da ti je najpametnije (u zavisnosti gde zivis) da odes u neku firmu koja se bavi proizvodnjom i da ih pitas da ti daju kompletnu tehnicku dokumentaciju za neki proizvod da isfotokopiras.


Izvini bato, al baš će mu dati na lepe oči!??
Niko ne daje svoju dokumentaciju tako lako bez plaćanja, a i onda je ponekad problem.
 
Odgovor na temu

Bata1981

Član broj: 154282
Poruke: 121
82.208.195.*

Sajt: mechanics.ftn.ns.ac.yu/sr..


Profil

icon Re: Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!12.02.2008. u 07:22 - pre 197 meseci
Znam za to,ali meni kada je dokumentacija bila potrebno za diplomski ispit,a pre toga i za graficke radove,ja sam isao u jednu firmu u mestu gde zivim,rekao sam za cega mi treba i ljudi su mi dali sve sto mi je bilo potrebno.E sad jedino sto je to jedna od onih velekih firmi koje su propale,pa im je mozda i bilo sve jedno.
 
Odgovor na temu

Milos Majstorovic
Profesor
Beograd

Član broj: 236155
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!07.02.2011. u 20:46 - pre 160 meseci
Ako su ti potrebni crtezi za modeliranje, ovde ih imas koliko hoces.

http://www.msradojedakic.edu.rs/PROFESORSKA%20TABLA.html
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Pomoc.Gde mogu da naljem dokumentaciju za modiranje!

[ Pregleda: 3358 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.