Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opera precice - starije

[es] :: Browseri :: Opera precice - starije

[ Pregleda: 2318 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lonelyrider_44
Zrenjanin

Član broj: 42310
Poruke: 445
195.252.127.*



+20 Profil

icon Opera precice - starije10.02.2008. u 00:21 - pre 196 meseci
Evo shta mi treba. Prilikom sredjivanja bookmarks-a, contact-a i ostalo, zgodno mi je da bilo shta od toga sa panela(Bookmarks, Mail,Chat,Contacts,Notes,Transfers,History,Links,Search i ostalo(widgets)) moze da se otvori u vidu taba.U starijoj verziji opere(v8) je to moglo, a verovatno i sada moze, samo nema prechice za to, a mozda i ima ? Pa, ako iko ima, bio bih zahvalan na nekoj starijoj verziji Operinog keyboard shortcuts fajla.
 
Odgovor na temu

Jericho

Član broj: 161511
Poruke: 248
*.smin-1.sezampro.yu.



+449 Profil

icon Re: Opera precice - starije10.02.2008. u 01:03 - pre 196 meseci
Nejasno je koju verziju Opere sada koristis? Ako sam dobro shvatio, instalirao si neku od novijih verzija Opere? Kako ti onda tu pomaze help file starije verzije?
Nisam siguran ni da li sam dobro shvatio i sta zaista zelis, ali ipak: sa leve strane (mada moze da se podesi da bude i sa desne, i da bude "floating") je "panel toggle" na koji kliknes i onda ti se panel prosiri i prikazu bookmarks, notes, itd. Koliko se secam, to je postojalo i u ranijim verzijama Opere, a po tvom opisu rekao bih da to trazis. Postoji mogucnost da si to iskljucio, pa ti se zato ne pojavljuje. U tom slucaju, idi na Tools-Appearance-Panels, odaberi sta zelis u panelu i pod "Panel placement" odaberi...pretpostavljam left?
E da, ovo vazi za Operu 9.25, gomilu prethodnih verzija, a vrlo verovatno i za i 9.50 beta.
 
Odgovor na temu

lonelyrider_44
Zrenjanin

Član broj: 42310
Poruke: 445
195.252.127.*



+20 Profil

icon Re: Opera precice - starije10.02.2008. u 01:22 - pre 196 meseci
Potpuno si u pravu. Nisam bio dovoljno precizan. Ovako, ne interesuje me operin "help" fajl, nego onaj u kome stoje prechice (Tools/Preferences/Advanced/shortcuts) pa sam hteo da ubacim prechice od neke starije verzije, trenutno koristim 9.25 (dok ne izadje 9.5 final :) ) Floating jeste pomoglo, ali nije to to. Da probam da docharam shta hocu: Ukljuchen je panel sa leve strane, vidi se Bookmarks, mail...recimo da je aktivno na panelu contacts i ja hocu da i u aktivnom tabu budu contacts, ili neshto drugo sa panela. To je moglo u verzijama 8, i postojala je precica za to.Sada prechice koje su bile tome namenjene se koriste za speeddial.
 
Odgovor na temu

Jericho

Član broj: 161511
Poruke: 248
*.smin-1.sezampro.yu.



+449 Profil

icon Re: Opera precice - starije10.02.2008. u 16:33 - pre 196 meseci
Hm, a da pokusas ovako: Kad udjes u Tools/Preferences/Advanced/Shortcuts, udji u keyboard setup - edit, i definisi sam precice onako kako ti odgovara za svaku pojedinacno? Tamo gde ne postoje precice (u 9.25 nema precica za Bookmarks, Contacts, Links, Notes, Windows), ides na New, pa dodeli kombinaciju po secanju i resis problem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Opera precice - starije

[ Pregleda: 2318 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.