Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zna li neko koliko bi moglo da košta...

[es] :: Izdavaštvo :: Zna li neko koliko bi moglo da košta...

[ Pregleda: 1949 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

masterminded

Član broj: 91273
Poruke: 96
*.erstebank.co.yu.



+1 Profil

icon Zna li neko koliko bi moglo da košta...31.01.2008. u 12:41 - pre 197 meseci
... stampanje casopisa tiraza oko 10.000, kvaliteta stampe koje ima NIN ili Vreme. Kako se sve to ugovara, koliko moze minimalni tiraz da se ugovori sa stamparijom i koje stamparije u BG pruzaju dobre uslove
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.cable.casema.nl.



+41 Profil

icon Re: Zna li neko koliko bi moglo da košta...31.01.2008. u 13:41 - pre 197 meseci
Koliko bi moglo da kosta, to ti ne mogu reci. Cena zavisi od mnogo faktora, priprema, tiraz, format, granatura i tip papira, broj starna, dorada, dostva. Na sva ova pitanja treba da imas odgovore, da bi neko mogao da ti da ponudu.
Sto se tice casopisa koje si pomenuo, oni se stampaju u stampariji Politika (Beograd) i stampariji Rotografika (Subotica). Na guglu ces pronaci sve sto ti je potrebno, da bi uspostavio kontakt sa njima. Ako ne poznajes strucne termine vezane za stampanje casopisa, taj posao poveri nekom' drugom, kome ces ti predhodno jednostavnim jezikom objasniti sta zelis.

Ako moderatori smatraju da je jedan deo ove poruke reklama, neka uklone taj deo poruke.
 
Odgovor na temu

masterminded

Član broj: 91273
Poruke: 96
*.erstebank.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Zna li neko koliko bi moglo da košta...04.02.2008. u 09:23 - pre 197 meseci
pa ja sam pitao koliko košta izrada upravo takvih casopisa koje sam naveo, znaci kad bi imao apsolutno isti dizajn i stampu, zanima me cisto aproksimativne cifre
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Zna li neko koliko bi moglo da košta...

[ Pregleda: 1949 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.