Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ3

[es] :: GPS :: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ3

[ Pregleda: 2846 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

johnny_hush
Belgrade, Serbia

Član broj: 112918
Poruke: 528
89.216.100.*

Sajt: johnnyhush.com


+1 Profil

icon TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ329.01.2008. u 21:37 - pre 197 meseci
Skoro sam instalirao na telefonu TomTom 6.02 i koristim mapu istocne Evrope. Medjutim zanima me da li je moguce da se doda svoja mapa znaci slikam mapu, onda odredim tacke repere i to radi...

Da li neko zna da li je to moguce uraditi, kako se to funkcionise?

[Ovu poruku je menjao johnny_hush dana 31.01.2008. u 19:37 GMT+1]
http://johnnyhush.com - Electronics
 
Odgovor na temu

johnny_hush
Belgrade, Serbia

Član broj: 112918
Poruke: 528
89.216.100.*

Sajt: johnnyhush.com


+1 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ331.01.2008. u 06:07 - pre 197 meseci
Anyone?
http://johnnyhush.com - Electronics
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ331.01.2008. u 16:49 - pre 197 meseci
Citat:
johnny_hush: ................. (cuo sam od nekih ljudi da su to radili)..............

Ako si "čuo" zašto onda nas ovde pitaš ponovo? Zar ne bi mi tebe trebali da pitamo kada si ti "čuo" tj., kada si informisaniji?
Evo, mene interesuje kada su ti već "neki ljudi" rekli da su to radili, zar ti i ne pokazaše ti isti ljudi na delu kako to izgleda i funkcioniše u TomTom aplikaciji?!? Mislim, kako su ti to pričali -> usmeno predanje(telefone verovatno zaboravili u "drugoj jakni" kako bi video i praktičnu primenu ...) i ti im poverovao na reč a da sliku jednu takve mape nisi video???
Jel ti to nas ovde malo z. tim otrcanim frazama "čuo, rekli mi, saznao sam, ...", ali od koga, gde, kuda i zašto to nikada ne objasnite????

Čisto komentarišem u ovoj temi da ne bih ja ili neko drugi ispao veverica i prenosio okolo ovakve vesti pa makar "čuli" iz jedne ove teme!!!;)
 
Odgovor na temu

johnny_hush
Belgrade, Serbia

Član broj: 112918
Poruke: 528
89.216.100.*

Sajt: johnnyhush.com


+1 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ331.01.2008. u 18:42 - pre 197 meseci
Pa pazi ovako, da znam kako do da radim sto bi pitao ovde? To si mogao da zakljucis sam.

To sigurno moze i to se radi, a moje pitanje je sa kojom aplikacijom i na kom uredjaju.
http://johnnyhush.com - Electronics
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ331.01.2008. u 21:47 - pre 197 meseci
Citat:
johnny_hush: Pa pazi ovako, da znam kako do da radim sto bi pitao ovde? To si mogao da zakljucis sam.

Ja sam samo zaključio da si ti čuo od nekih ljudi pa rekoh da onda nama preneseš tačno ono šta su ti oni rekli i još opišeš da li su ti praktično to pokazali ...
Ja iskreno još nisam čuo da neko u privatnoj režiji edituje kojekakve mape i uspeva da ih pokrene u TomTom aplikaciji. To te neko zeza i govorio ti je o tkz. skeniranim topo mapama i kasnije kalibrisanim koje se mogu koristiti u programima za lokaciju kakvi su SmartComGPS, Viking GpsMap, TrekBuddy i sl. ali nikako u programima za navigiranje kakvi su TomTom, Route66, Garmin i sl., ... jer da to može biti uradjeno brujali bi svetski internet forumi o tome odavno ...
 
Odgovor na temu

johnny_hush
Belgrade, Serbia

Član broj: 112918
Poruke: 528
89.216.100.*

Sajt: johnnyhush.com


+1 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ331.01.2008. u 23:45 - pre 197 meseci
Nisi me razumeo, nisam ni ja siguran sa kojom je to aplikacijom radjeno. Pitao sam prvo za tomtom jer bi mi koristilo. A ako je istina to sto mi je prijatelj rekao, covek je bio na letovanju u sahari, i kaze slikao je kartu, zatim odredio repere i posle se sluzio sa njom (ne mogu dobiti vise inf. jer je taj prijatelj stvarno laik za ove stvari)

sta je to moglo biti u pitanju?
http://johnnyhush.com - Electronics
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.85.*



+3 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ301.02.2008. u 10:50 - pre 197 meseci
Citat:
johnny_hush: Nisi me razumeo, nisam ni ja siguran sa kojom je to aplikacijom radjeno.......... Pitao sam prvo za tomtom jer bi mi koristilo.

Ja sam te odlično razumeo, zato tako provokativni tekstovi i napisani s' moje strane ne samo tebi, već mnogima koji na ovom i sl. forumima jednostavno dodju postave samostalnu temu, u njoj napišu LAŽ, tj., potpuno izmisle podatke ili jednostavno iskrive činjenice koje njima naravno odgovaraju i kroz koje žele sebično zadovoljiti svoja interesovanja i rešiti svoje proistekle ideje.

U ovom primeru je tebi g. @johnny_hush, bilo bitno da u omiljenoj aplikaciji TomTom ubaciš željenu mapu oblasti koja te interesuje kada već ne postoji takva oficijelna karta. Brže bolje si izmislio(SLAGAO) činjenicu o navodnom prijatelju koji je to radio sa TomTom mapama samo kako bi navukao i privukao nekoga da se u ovakvoj temi bavi specifično tvojim problemom tj., tvojom idejom o takvoj mogućnosti ......................verovatno misleći da time tvoja mudrost i dovitljivost dolazi do izražaja nad ostalim članovima i da ćeš time rešiti mnogo bolje i brže svoje ideje i sam problem.

Jer, ne mogu objasniti čemu laž a da na kraju "nadmudrivanja" u ovoj temi dolazimo do činjenice: "Pitao sam prvo za tomtom jer bi mi koristilo."?!?
Znači, "tebi bi koristilo" i samim tim ne treba birati sredstva kako bi se došlo do rešenja???
P.S. nema ljutnje s' tvoje strane, jer bi sudeći prema svemu onome što se u ovoj temi tražilo i na koji način verovatno svi ostali trebali ljutiti na tebe što si ih na takav način želeo iskoristiti za zadovoljenje svojih potreba.

Da ne dužim priču, još više me vredja i sledeća činjenica:
Citat:
......... sta je to moglo biti u pitanju?

Lepo sam ti sa sve nazivima aplikacija odgovorio šta je to "u pitanju" u mom prethodnom postu i ti ponovo postavljaš isto pitanje?!? Tebe ISTINA očigledno ne interesuje, ti i dalje pokušavaš dovući vodu na svoju vodenicu i nebi samo brašno da samelješ već bi ako može i hleb da ispečen dobiješ ...
 
Odgovor na temu

johnny_hush
Belgrade, Serbia

Član broj: 112918
Poruke: 528
89.216.100.*

Sajt: johnnyhush.com


+1 Profil

icon Re: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ301.02.2008. u 16:04 - pre 197 meseci
Ti definitivno imas neki problem... Nisam napisao laz, a ako ti se ne svidja jednostavno ne odgovaras. To se sigurno moze uraditi. Pri tome ni ne citas ono sto sam napisao pre nekoliko dana, a to je da sam cuo da su radili, a NIKAKO nisam rekao da je bilo u tomtom.

Ako imas frustracije, nadji drugi hobi, jer vredjanje bilo koga i isterivanje 'krive drine' ti sigurno nece pomoci.
http://johnnyhush.com - Electronics
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: TomTom 6.02 za SonyEricsson UIQ3

[ Pregleda: 2846 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.