Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu

[es] :: ISP :: ADSL :: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu

[ Pregleda: 3614 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BraneZR
Limar
Zrenjanin

Član broj: 170940
Poruke: 11
77.46.221.*



Profil

icon World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu28.01.2008. u 14:53 - pre 197 meseci
Ljudi da li neko ima problema sa igranjem wow-a?ako neko igra neka ostavi komentar a problem je sledeci.
imam adsl telekom vec 6 meseci paket 1024/128 sve je super radilo do sad.e sad wow vise ne mogu da igram,udjem u wow 5 min i diskonektuje me inace sam privezaio modem na lan karticu i kazem sve je radilo kako treba ali sad vise nece.zvao sam ih 10 puta oni kazu da je sve ok ali nesto ne valja.pokusao sam sve i sa blizardovog sajta predloge sta treba da se radi da bi resio problem ali ne vredi.inace svi igraci u wow-u su mi Unknown i imam crvene znakove pitanjai ja to ne mogu da resim.ako neko moze da pomogne bilo bi super.
Hvala unapred i pozzz!!!
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
77.46.171.*



+43 Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu28.01.2008. u 19:02 - pre 197 meseci
Bolje batali WOW juri neke zenske to je droga :)

Inace resenje za tvoj problem, pa probaj da ga furas na USBu posto se meni redovno dogadja da mi pucaju igre isto tako posle 5min disconnect ume veoma da nervira ali to je zato sto je taj modem djubre, inace to mi je pocelo da se desava od kad koristim lan da idem na net a ne USB, najbolje resenje bi ti bilo da kupis router za 50 evra i vozis ko covek.

Mada opet moze da bude i nesto drugo problem ako ovo ne upali onda se obrati blizzovoj tehnickoj podrsci. :)
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
77.46.179.*



+37 Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu28.01.2008. u 19:39 - pre 197 meseci
Ja igram samo WOW i CS, koristim Telekom ADSL i nemam ama bas nikakvih problema.
 
Odgovor na temu

BraneZR
Limar
Zrenjanin

Član broj: 170940
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu28.01.2008. u 19:44 - pre 197 meseci
Citat:
staticInt: Bolje batali WOW juri neke zenske to je droga :)


To vec imam, jos malo pa sam pred zenidbu :).

Nego jel nekom wow radi lepo na Huawei ruteru (taj ja imam)? Ili imate neki drugi?
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
77.46.171.*



+43 Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu29.01.2008. u 05:57 - pre 197 meseci
To prvo nije router vec modem :P kazem ti stavi ga na USB i probaj ako se opet desava isto kontaktiraj blizz support mada bi trebalo tad da sve ide kako treba.
 
Odgovor na temu

BraneZR
Limar
Zrenjanin

Član broj: 170940
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu29.01.2008. u 14:20 - pre 197 meseci
Ok modem :), samo da napomenem kad ga stavim na usb svetli mi zelena lampica i dobijam dc svakih 5 min.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.ricky.adsl.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu29.01.2008. u 18:53 - pre 197 meseci
@BraneZR: koji je model tog huawei-ja?
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

BraneZR
Limar
Zrenjanin

Član broj: 170940
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu29.01.2008. u 21:21 - pre 197 meseci
Huawei MT882 v2, a proverio sam i treba da svetli zelena lampica. Probao sam wow jos kod 2 druga iz komsiluka medjutim isto se desava. Da li moze da bude da centrala nije nesto ok?
 
Odgovor na temu

Sunjalo

Član broj: 24330
Poruke: 298
*.adsl-4.sezampro.yu.



+6 Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu31.01.2008. u 20:12 - pre 197 meseci
To sto ti se desava sa "golim" Unknown likovima i upitnicima umesto itema se i meni desavalo ranije i dobio sam odgovor od blizza da pokusam sa novim driverima za LAN karticu ... pokusao sam i nije upalilo ( ustvari jeste ali se ponovilo posle par sati ) kasnije sam ubacio novu lan karticu u taj komp i evo sve radi vec par meseci bez greske ... pokusaj tako !!!
 
Odgovor na temu

BraneZR
Limar
Zrenjanin

Član broj: 170940
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu31.01.2008. u 22:21 - pre 197 meseci
Mrezna je integrisana, a i probao sam preko usb i isto mi se desi. Probao sam i na 3 razlicita kompa po komsiluku isto se desava. Nemoguce da u komsiluku nikom neradi a nekom na drugoj strani grada radi sa istim modemom. Tu je nesto problem do centrale ili tako nesto.
Probacu da ubacim drugu mreznu...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: World of Warcraft preko Telekom ADSLa u Zrenjaninu

[ Pregleda: 3614 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.