Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))

[es] :: Video karte i monitori :: Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))
(Zaključana tema (lock), by markom)

[ Pregleda: 2288 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stefizt

Član broj: 168558
Poruke: 6
*.info-net.co.yu.



Profil

icon Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))26.01.2008. u 09:53 - pre 197 meseci
Dakle ovako, imam graficku karticu nvidia geforce 8600 gts, kupio sam samsung lw20m22cp tv-monitor koji ima ulaz i za svideo i za pc-in.. probem je sledeci: fizicki povezem komp. i tv-monitor na (pc-in to je u stvari ona cinc bas za prikljucak monitora) i cim pokrenem komp na tv-monitoru se pojavi normalna slika sve do trenutka kad treba da udje u windows znaci kad treba da se podigne tv se odjednom ugasi i kad ga upalim on prikazuje da nema kontakta sa kompom. U dilemi sam da li je to mozda do rezolucije problem ili do nekog podesavanja graficke kartice. Najlepse bi vas zamolio da mi odgovorite na ovu moju postavljenu temu jer sam tv-monitor kupio najvise da mi sluzi kao monitor tv manje vise.. unapred zahvalan

//edit by JOJO847:Izmjena naslova teme

[Ovu poruku je menjao JOJO847 dana 26.01.2008. u 14:32 GMT+1]
 
0

stefizt

Član broj: 168558
Poruke: 6
*.info-net.co.yu.



Profil

icon Re: Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))26.01.2008. u 10:24 - pre 197 meseci
Ja vas najlepse molim da mi sto je pre moguce nego odg. posto mi hitno treba
 
0

stefizt

Član broj: 168558
Poruke: 6
*.info-net.co.yu.



Profil

icon Re: Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))26.01.2008. u 12:30 - pre 197 meseci
da mi ispisite k**** ovaj moj vi svi
 
0

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))26.01.2008. u 13:31 - pre 197 meseci
Jednostavno ne vjerujem! Prošlo je svega par sati od kako si postavio temu, i već ovako? Ja ovo neću brisati jer želim da ostane kao javni odraz Tvoje kulture.
Na ovom forumu NITKO nije plaćen da tu dežura, niti je to dužan po ikojem pravilu. Moderatorski tim, svi ostali stalni korisnici dobre volje koji pomažu su ovdje kao volonteri i odvajuju svoje vlastito dragocjeno vrijeme.A što je tek sa znanjem, koje bi vam drugdje naplatili, masno?
Uostalom, da si čitao korisnički pravilnik, što si kao korisnik DUŽAN, onda bi vidio članak "nebudite nestrpljivi". Da je u ovih par sati naletio netko tko zna odgovor, taj bi se i javio. Ako ne odmah, prije ili poslije bi dobio odgovor. Nema razloga da ti netko namjerno neželi odgovoriti. Pristojnosti molim ubuduće!



 
0

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
213.176.148.*

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))26.01.2008. u 18:38 - pre 197 meseci
1.
Citat:
10. Ne budite nestrpljivi

Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više od deset (10) dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.


2. Za vređanje kao ono iznad se primenjuje prvi amandman ES pravilnika.

Citat:
(stefizt) lozinka promenjena, korisnik na crnoj listi.

 
0

[es] :: Video karte i monitori :: Zamolio bih za pomoc povezivanje komp-a sa tv-monitorom LCD (KAKO SE NE KOMUNICIRA NA FORUMU))
(Zaključana tema (lock), by markom)

[ Pregleda: 2288 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.