Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta

[es] :: Vodič za posao :: potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta

[ Pregleda: 3011 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aleksandar-np
komercijala
Novi Pazar

Član broj: 169314
Poruke: 3
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta14.01.2008. u 14:37 - pre 198 meseci
Potrebno mi je objasnjenje oko jedne stvari...
imam u planu posao oko organizovanja jednodnevnih izleta..imam registrovanu firmu,doo,koja se bavi nekim drugim poslovima,koje nemaju veze sa turizmom...
sad me zanima da li za organizovanje jednodnevnih izleta,znaci tu nije ukljuceno nocenje,treba da dobijem neke posebne dozvole,platim nesto,da li time moze da se bavi samo turisticka agencija i sve oko toga sto mozete da mi kazete
unapred zahvalan

[Ovu poruku je menjao momsab dana 14.01.2008. u 15:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.co.yu.



+52 Profil

icon Re: potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta14.01.2008. u 16:20 - pre 198 meseci
Više nije potrebno raditi nikakve 'doregistracije' i slično kao što je to bilo ranije, sada možeš da se baviš svim delatnostima za koje ispunjavaš uslove koji su propisani (a za većinu delatnosti nema posebnih uslova).
 
Odgovor na temu

aleksandar-np
komercijala
Novi Pazar

Član broj: 169314
Poruke: 3
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon Re: potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta14.01.2008. u 16:27 - pre 198 meseci
sa tim sam upoznat,da postoji samo nekoliko delatnosti za koje je potrebna posebna dozvola,ali me zbunjuje malo to sto je za turisticke agencije potrebno 5000 evra i lice koje ima najmanje visu skolu u toj oblasti..da li je i meni to potrebno
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.co.yu.



+52 Profil

icon Re: potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta14.01.2008. u 16:39 - pre 198 meseci
Pa ako je tako propisano, onda da :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: potrebno objasnjenje - neki doo i organizovanje jednodnevnih izleta

[ Pregleda: 3011 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.