Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

losa centrala?

[es] :: Fiksna telefonija :: losa centrala?

[ Pregleda: 2632 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.vdial.verat.net

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon losa centrala?28.09.2003. u 01:19 - pre 250 meseci
u 95% slucajeva kad se connectujem na net veza vuce 10-ak sekundi i onda samo mrtvo.... i onda pukne posle par minuta. centrala jeste analogna(488xxxx) ali pre nije bilo tako.. ovo je strasno. Pre sam se kacio na 42000 a sada je 30000 uspeh!
Mozda je problem u tome sto sad menjaju sva okolna naselja(ja sam na konjarniku) na digitalnu centralu (288xxxx) pa su nesto zbrckali ili su mi nakacili PCM? provajder je Verat.


I josh jedno pitanje:
Da li se isplati uvodjenje ISDN-a? Kolike su realne brzine kod naseg telekoma sa na primer Veratom?
 
Odgovor na temu

MojoJojo

Član broj: 379
Poruke: 27
*.sezampro.yu



Profil

icon Re: losa centrala?28.09.2003. u 14:24 - pre 250 meseci
Citat:
boki:
I josh jedno pitanje:
Da li se isplati uvodjenje ISDN-a? Kolike su realne brzine kod naseg telekoma sa na primer Veratom?



Isplati. Na ISDN linijama nema smetnji, u principu, pa uvijek ostvaruješ 64kbit/128kbit. Na sezamu imam uplaćen flat jedan kanal isdn i vučem pun protok. Međutim sezam očigledno ima satelitske linkove i veliki je lag sa npr google-om. Takođe mnogo bolji protok se ostvaruje sa njihovim proksijem jer očigledno ne rutiraju saobraćaj direktno i preko proksija istim putevima.

na sezamu nećeš primjetiti drastično bolji surf, ali na eunetu se osjeti.
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: losa centrala?02.10.2003. u 00:58 - pre 250 meseci
Sama stabilnost veze, kvalitet zvuka, brzo uspostavljanje... dodatni su pozitivni razlozi za uvodjenje ISDN-a. Ako imas mogucnosti za to, ne razmisljaj dalje
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: losa centrala?

[ Pregleda: 2632 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.