Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows XP zapoceto duplo instalisanje

[es] :: Windows desktop :: Windows XP zapoceto duplo instalisanje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5639 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: Windows XP zapoceto duplo instalisanje15.01.2008. u 08:17 - pre 198 meseci
Citat:
s.makic:  nisam nesto primetio tu opciju, hteo bih da napomenem da sam ga vrlo malo koristio te da nisam vet puno sa njime, i radi se o neregistrovanoj verziji.
evo ti screen kako se to podešava
 
Odgovor na temu

s.makic

Član broj: 137518
Poruke: 136
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Windows XP zapoceto duplo instalisanje15.01.2008. u 13:09 - pre 198 meseci
Hala na pomoci, sada mogu davidim boot.ini inace u njemu stoji isto kao sto je navedeno da treba da stoji, a ustvari to je boot.ini koji nastao raspakovanjem zipovanig boot.ini koje mi je poslao g_din. Catch22 (to se vidi po datumu nastanka). Drugi boot.ini nema i dali je automatski zamenjena ovim ne znam. Na root C postoji jos jedn ali zove se BOOT.BAK, koji se vidi samo iz Total Comandera. Za sada sve radi normalno, hvala svima na pomoci. Samo jos kad bi hteo da mi neko kaze kako jos da iskljucim onaj "upad od strane Genuine Microsoft software" koji sam pre naveo kako da iskljucim.
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Windows XP zapoceto duplo instalisanje15.01.2008. u 19:46 - pre 198 meseci
Citat:
s.makic:Samo jos kad bi hteo da mi neko kaze kako jos da iskljucim onaj "upad od strane Genuine Microsoft software" koji sam pre naveo kako da iskljucim.

Pa najbolji način je nabavka legalnog Windowsa...

Svaki drugi odgovor bi mogao biti kategorisan kao širenje piraterije...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Windows XP zapoceto duplo instalisanje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5639 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.