Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ima li kod nas provajdera koji nude uslugu SQL Server hostinga?

[es] :: MS SQL :: Ima li kod nas provajdera koji nude uslugu SQL Server hostinga?

[ Pregleda: 2745 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pjer_Nis
Petar Stojkovic
Nis

Član broj: 107451
Poruke: 27
77.46.174.*

ICQ: 11942759


Profil

icon Ima li kod nas provajdera koji nude uslugu SQL Server hostinga?03.01.2008. u 19:40 - pre 198 meseci
Znaci, ne da imam web hosting za koji mogu za potrebe sajta da koristim njihov SQL Server, nego da mogu da iz desktop aplikacije koristim njihov SQL Server, po mogucstvu 2005, mada moze i 2000. Gledao sam sajtove nekoliko provajdera i nigde nisam video, Sezam recimo ima upotrevu njihovog SQL Servera, ali samo za Web aplikaciju koja je hostovana kod njih. Drugi nude uslugu Server Housinga, ali ja to necu, treba mi nesto kao sto nudi na primer www.securemate.com ali da je kod nas.

Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

adopilot
Admir Hodžić
It menager
Sarajevo BiH

Član broj: 123492
Poruke: 134
217.199.133.*

Sajt: nemam ja to


Profil

icon Re: Ima li kod nas provajdera koji nude uslugu SQL Server hostinga?04.01.2008. u 16:11 - pre 198 meseci
Europro NET
doduše u Sarajevu je moj internet provider i oni su mi nudili uslugu WEB hostinga na principu da ja
odnesem svoj server u njihovu SERVER sobu tamo mu oni dodjele IP adresu i ostalo
te se on ponaša kao WEB server samo što je na Server Farmi i ima dalko veće brzine i mogućnost manjeg zagušenja.
Za razliku kada bi on stajao na moj lokaciji gdije je prpustljivost veze mnogo manja.
Ako vam Sarajevno nije previše daleko mogu vam dati kontakt osobe ili ja ih pitati postoji li šansa da se tako ugnijezdi SQL server ili
da slučajno neko već nema SQL server ugnježden tamo pa da vam sharuje neke od resorsa.
(oni su spominjali da ga mogu sam konfigurisati ako hoću)

Lijep pozdrav
Admir
S poštovanjem
 
Odgovor na temu

Pjer_Nis
Petar Stojkovic
Nis

Član broj: 107451
Poruke: 27
91.150.119.*

ICQ: 11942759


Profil

icon Re: Ima li kod nas provajdera koji nude uslugu SQL Server hostinga?04.01.2008. u 17:12 - pre 198 meseci
Hvala kolega,
Ali nije to to, to je Server housing, ima toga i kod nas. Meni treba SQL Server hosting usluga, gde cu ja iz desktop aplikacije, samo po connection stringu, da gadjam MSSQL Server kod provajdera, i tamo cuvam podatke.
Pozdrav za Sarajevo, grad u kome sam pre 20 godina proveo godinu dana u JNA. Bilo je to neko drugo vreme.
 
Odgovor na temu

[es] :: MS SQL :: Ima li kod nas provajdera koji nude uslugu SQL Server hostinga?

[ Pregleda: 2745 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.