Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?

[es] :: Zaštita :: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 18245 | Odgovora: 49 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

laki_srt
laki_srt
ucenik

Član broj: 166987
Poruke: 183
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?12.01.2008. u 21:33 - pre 198 meseci
Da li neko moze da mi kaze koja je razlika izmedju kaspersky anti virus-a i kaspersky internet security-a (mislim da je nebitna verzija za ovo pitanje ali ajd recimo verzija 7 ako neko to smatra bitnim)?
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?12.01.2008. u 21:59 - pre 198 meseci
Ja imam AVG Anti-Spyware koji mi je preporučio moj serviser,odličan je,on njime čisti zaražene kompjutere kada mu ih donesu
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?12.01.2008. u 22:06 - pre 198 meseci
anti-virus je samo protiv virusa a security je sveobuhvatna zaštita antivirus i antispyware,firewall,anti-spam,roditeljski nadzor-zabrana šifrom
 
Odgovor na temu

laki_srt
laki_srt
ucenik

Član broj: 166987
Poruke: 183
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?13.01.2008. u 00:33 - pre 198 meseci
Instalirao sam kaspersky internet security7 i radi super,nisam primetio da mi usporava rad na racunaru jedino sto mi ubija download na torentu,al nema veze. Dosad sam koristi Avast koji je isto super jedino mi je prosao pored njega jedan ad-were kojeg je kasperski odmah pronasao.
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?13.01.2008. u 09:24 - pre 198 meseci
adware-i,malware-i,spyware-y,znači crvi roboti i ostala gamad prolaze pored antivirusa pa bio to i Kaspersky tu nema spasa jedino da se ima rezervni alat kao što je AVG Anti-Spyware 7.5,Ad-Aware 2007,Spybot...onda SmitfraudFix,VundoFix,CCleaner...skenirati mašinu iz SAFE MODE,ima još mnogo toga potražite po internetu...
Najbolje je kada se antivirus update-uje nekoliko puta dnevno zbog novih(klonovanih) štetočina
 
Odgovor na temu

dzoni8
nezaposlen
beograd

Član broj: 159447
Poruke: 34
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?13.01.2008. u 17:40 - pre 198 meseci
Instalirao sam pre nekoliko dana KAV i za sada sam zadovoljan,videcu za ubuduce
 
Odgovor na temu

zexoni
Beograd

Član broj: 114933
Poruke: 67
*.vektor.net.



Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?15.01.2008. u 18:55 - pre 198 meseci
Da kazem i ja nesto.Vec duze vreme koristim Nod32 AV u kombinaciji sa Zone alarmom,uz kratkotrajno probanje Eset smart security i KIS 7.Eset SS nisam stigao nesto duze da probam,zbog registracije,ali nisam bio nesto posebno zadovoljan,da se izrazim kratko.KIS 7 je vec druga prica.Sada ponovo koristim Nod AV i ZA.I nisam zadovoljan,iz tog razloga sto Nod izgleda dosta toga propusta!I pored svakodnevnog update-a i max podesavanja.Kada skeniram komp sa Ad-aware-om i Spy Doctorom nalaze krs trojanaca i jos kojekakvog krsa!A sve je to Nod propustio!Zato cu najv za koji dan uzeti Kaspersky Internet Security 7,jer sam zadovoljan kako radi.I uopste ne gusi masinu,kao sto neki kazu.Barem meni nije.
 
Odgovor na temu

smsoft
Kraljevo

Član broj: 118585
Poruke: 390
*.dynamic.sbb.co.yu.



+80 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?15.01.2008. u 21:03 - pre 198 meseci
Evo da se pridruzim sa svojim iskustvom. Probao sam valjda sve zivo za zastitu i najzadovoljniji sam
sa Kaspersky Internet Security 7.xxxx. Verujte, ovaj program vredi platiti. Za sada nikakvih problema
nemam, a "bunarim" kojekuda po net-u. Jedino sto sam primetio je da se bas ne "trpi" sa jos nekim programom za
zastitu. Svojevremeno sam koristio Kaspersky Antivirus + ZoneAlarm. Veoma gorko iskustvo.
Sada mi je samo KIS u racunaru i radi k`o "singerica".
"With SM Soft, one's never alone."
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
91.150.99.*



+37 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?15.01.2008. u 22:05 - pre 198 meseci
Kaspersky Internet Security i nista vam vise ne treba, pokusao sam kombinacije sa drugim slicnim programima i tada se desava katastrofa, toliko nekompitabilnosti nigde nisam video.
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?15.01.2008. u 22:33 - pre 198 meseci
Bravo Danilo!
I ja sam kombinovao svašta i uvek sam napravio neku zajebanciju.
Zna li neko koliko košta KIS7 u Singiju?
 
Odgovor na temu

vlada1970
Novi Beograd

Član broj: 83013
Poruke: 455
91.185.124.*



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 00:31 - pre 198 meseci
Ako mogu ja da se konsultujem jer mi hitno treba misljenje .

Elem , ja kod sebe kuci imam kablovski internet i treba mi virus obavezno i instalirao sam NOD32 i za sada sam zadovoljan . Ali problem je sto devojka nema kod kuce internet i do danas smo imali tamo instaliran AVG PRO varijantu i to samo zato sto sam kod AVG-a nasao jedino mogucnost da joj ovde kod kuce skinem update i prenesem na fleshu svaka dva tri dana i jos to sto onda i mogu kod AVG-a da odredim da li ce na njenom kompu da update-uje iz foldera ili interneta , i to nam je odgovaralo zbog toga .

Ali kad god neku igricu ili program ili bilo sta hocu da instaliram a moram da krekujem ili patch-ujem , AVG ne da ni pod razno . U stvari AVG ne da da se bilo kakav krek ili patch uopste prebaci na njen komp . Znate i sami kako stoje stvari kod nas pogotovo u Srbiji i da bi covek imao iole nesto od programa ili igrica , mora da se snalazi sa krekovima , pa sam zato i morao to da pomenem , i nadam se da me admin nece obrisati brzo .

Tako da sam sinoc uninstalirao AVG kod nje i dodjoh sad kuci da potrazim neki antivirus koji bi mogao da ima mogucnost skidanja update-a sa neta pa da joj prebacim na fleshu i tamo u opciji bez internet konekcije da je moguce update-ovanje ali ne znam gde da trazim . Kod mog NOD-a 32 ne nadjoh tu mogucnost . Ne znam , ako neko moze da mi preporuci neki antivirus koji ima sve to kao kod AVG-a , ali da mi ne pravi problem sa krekovima ili patch-ovima ?

I ako mozete da me posavetujete , mozda ja nisam nashao a postoji , da li AVG ima foru da dozvoli krek ili patch da uopste dospe na njen komp ? Sa njim , nikakav krek ili patch , nece cak ni da se prekopira . Ne da , pa ne da .

Hvala unapred , Vlada
 
Odgovor na temu

laki_srt
laki_srt
ucenik

Član broj: 166987
Poruke: 183
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 01:07 - pre 198 meseci
Citat:
vlada1970: Ako mogu ja da se konsultujem jer mi hitno treba misljenje.

Vidim da si pitao na drugoj temi za nod32 update u lokalnom folderu,ali moj savet ti je da instaliras kaspersky internet security 7. Imas opciju update u lokalnom folderu: settings/update/configure novi prozor kartica aditional oznacis update distribution folder i postavis u koji folder da ti sacuvava update.Update iz lokalnog foldera: isti prozor samo kartica update source klik na add i izaberes iz kojeg foldera zelis da updejtujes! Sto se tice kreka ja ne koristim posto samo aktiviram trial verziju i ima rad bez ogranicenja za 1mesec,a posle krek:)).
 
Odgovor na temu

vlada1970
Novi Beograd

Član broj: 83013
Poruke: 455
91.185.124.*



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 02:24 - pre 198 meseci
Hvala mnogo laki na preporuci . Ako ne dobijem odgovor u drugom postu u vezi Nod-a , probacu ovo sto si predlozio .
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 09:21 - pre 198 meseci
Vlado,kada ubacuješ igrice na njen comp jednostavno isključi AVG a kada skenira comp namesti u podešavanjima AVG-a da te pita za radnju i nemoj obrisati krek ili pač,probaj tako je jednostavno!
A KIS7 je idealno rešenje.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
91.150.99.*



+37 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 10:34 - pre 198 meseci
Citat:
vlada1970: Hvala mnogo laki na preporuci . Ako ne dobijem odgovor u drugom postu u vezi Nod-a , probacu ovo sto si predlozio .


Moj saveti ti je da odmah predjes na Kaspersky, ako nisi primetio vecina korisnika Nod-a imaju mnogo problema u poslednje verzije, sve im se uzj... zbog piratskih verzija, laznih licenci itd... Ne mozes ga vise ni koristiti kao covek. Ja sam skroz presao na Kaspersky i vise nemam nikakvih problema. Non stop se vrti, skenira, trazi i uopste ne usporava kompjuter, bukvalno je neprimetan. Predji na njega neces se pokajati sigurno.
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 10:51 - pre 198 meseci
Ja ga definitivno uzimam,zvao sam Singi košta 3540 din za jednogodišnju licencu,samo ne znam šta ću sa BitDefenderom IS 2008?Isto imam licencu na još 360 dana.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
91.150.99.*



+37 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 11:20 - pre 198 meseci
Prodaj je nekom ovde na forumu za manje novca i super.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 16:15 - pre 198 meseci
BitDefender 2008. Odlican, jeftin, apsolutno sam zadovoljan.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

drazapn
Pomoravlje

Član broj: 147838
Poruke: 173



+2 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 17:16 - pre 198 meseci
samo da znate da se najbolje kotiraju DR.Web i McAfee po mnogim svetskim testovima
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
91.150.99.*



+37 Profil

icon Re: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?16.01.2008. u 17:21 - pre 198 meseci
Ti testovi uopste nisu tacni, bas sam juce naisao na jedan text 10 najboljih Antivirusnih programa svih vremena, i bas ta dva cak ni nemaju u top10, nacu txt ponovo pa cu ga ubaciti ovde.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kaspersky, Norton, NOD, Avast...?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 18245 | Odgovora: 49 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.