Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom ADSL - kako do njega?

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL - kako do njega?

[ Pregleda: 3317 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milan64586

Član broj: 152014
Poruke: 11
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Telekom ADSL - kako do njega?17.12.2007. u 09:59 - pre 199 meseci
Drugar se prijavio za Telekom ADSL pre oko 6 meseci. Rekli su mu da ce dobiti za 10-tak dana, a onda posle sva meseca zvanja su mu rekli kako nema tehnickih mogucnosti. Onda je on pitao sta to znaci, da mu objasne i ta operatorka sto ga je zvala je rekla da nista ne zna i da samo zna da nema tehnickih mogucnosti. Inace on naravno ima digitalnu centralu, nema PCM i tako dalje. Onda je on opet zvao vise puta i dobija isti odgovorio bez ikakvog obrazlozenja zasto nema tehnickih mogucnosti i onda su mu rekli da centrala nema portova i da ne znaju kada ce ih biti. Inace on zivi na Kanarevom brdu. Posle e on preko nekih veza saznao da imaju dosta portova na toj centrali, ali da nemaju dovoljno za regularnu prodaju, a ove sto imaju cuvaju za svoje veze. E sada, da li imate neki savet kako da dodje do ADSL-a?
 
Odgovor na temu

Elldamar
Milan Ljubicic
Paracin

Član broj: 81980
Poruke: 19
77.46.218.*

ICQ: 228506928
Sajt: www.everdreamers.net


Profil

icon Re: Telekom ADSL - kako do njega?17.12.2007. u 19:38 - pre 199 meseci
Veza...nazalost nikako drugachije
...so lonely to wander...
...so sad to be alone...
 
Odgovor na temu

milan64586

Član broj: 152014
Poruke: 11
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Telekom ADSL - kako do njega?18.12.2007. u 08:16 - pre 199 meseci
A da li bi vredelo da plati nekome nesto i kome, posto nema nikakvu vezu? I da li bi vredelo da se prijavi kod nekog drugog provajdera? Koliko znam Telekom je monopolista i opet njihovlji ljudi i za druge provajdere instaliraju portove u centrali tako da verovatno nema svrhe prijavljivati se negde drugo.
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.yubc.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: Telekom ADSL - kako do njega?18.12.2007. u 08:27 - pre 199 meseci
Veza? Pa veza ne pomaze.. ako na centrali nema opreme.. u tom slucaju mozes imati 10 veza ali nista.. :))))
 
Odgovor na temu

milan64586

Član broj: 152014
Poruke: 11
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Telekom ADSL - kako do njega?18.12.2007. u 08:43 - pre 199 meseci
Citat:
milan64586: Posle e on preko nekih veza saznao da imaju dosta portova na toj centrali, ali da nemaju dovoljno za regularnu prodaju, a ove sto imaju cuvaju za svoje veze. E sada, da li imate neki savet kako da dodje do ADSL-a?
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Telekom ADSL - kako do njega?18.12.2007. u 09:29 - pre 199 meseci
milan64586, cak i kad imas vezu to ti je borba sa vetrenjacama jer je ovde (a specijalno u telekomu) sve problem i treba im x vremena da se resi
 
Odgovor na temu

milan64586

Član broj: 152014
Poruke: 11
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Telekom ADSL - kako do njega?18.12.2007. u 10:11 - pre 199 meseci
Ma znam ja da su oni nesposobni, neprofesionalni, sujetni i tako dalje. Saznao sam to pre dosta vremena i to me ne cudi. Nego koliko znam kod god provajdera das e prijavis, opet mora neki Telekomov radnik da ode u centralu i da tamo stavi taj port. Zato sam ovom drugaru rekao da je najbolje da se prijavi kod njih, misleci da ce makar svojim korisnicima da omoguce neki prioritet, posto su vec monopolisti, medjutim izgleda da njih zabole i za svoje korisnike.

Sta mislis da li bi vredelo da se prijavi sada, i ako se prijavio vec kod Telekoma, kod nekog druogg provajdera?

Inace sa vezom se moze sve. Siguran sam da bi za pola sata dobio ADSL ako bi imao vezu. On nazalost nema vezu i zato i pitam da li imate neki savet. Ako neko ovo cita ko moze da pomogne, ako treba nesto i da se plati, neka se javi.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL - kako do njega?

[ Pregleda: 3317 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.