Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neko uleteo u komp, kako da ga se resim

[es] :: Zaštita :: Neko uleteo u komp, kako da ga se resim

[ Pregleda: 1767 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luka.85

Član broj: 81546
Poruke: 35
*.fastres.net.



Profil

icon Neko uleteo u komp, kako da ga se resim14.12.2007. u 01:55 - pre 199 meseci
Desilo se to da je neko uspeo da udje u moj komp. Svasta:P Verovatno se trenutno i nalazi pa prcka nesto. Mogu reci da sam siguran jer se i dopisivao sa nekim prijateljima dok nisam bio na kompu, a sve ostalo u chat prozoru. E sad: NOD32 mi je prijavio ovaj Threat:

Win32/Rootkit.Agent.NDF trojan

i ovaj,

Win32/Wigon.AG trojan

Stavio ih je obojicu u Quarantine, ja sam ih tamo izbrisao, ali je neko kazem nastavio chat i posle toga=(
Sta mi predlazete ako ima nade, jer se meni licno dolazi na pamet samo jedan format c:P
Hvala
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
91.148.88.*



+3 Profil

icon Re: Neko uleteo u komp, kako da ga se resim14.12.2007. u 02:13 - pre 199 meseci
Pogledaj lepo kako se zove taj fajl to sto si ti napisao je ime trojanca. On je sa exztenzijom exe. posle ga samo obrisi i to je to i ubuduce obrati paznju kave fajlove skidas sa neta. Kad pokusas da skines nesto sa neta obicno firewall reaguje i ispise ime fajla koji ce da se skine sa neta, ako je neki bezveze naziv fajla to nikako ne skidaj jer uglavnom trojanci imaju cudne nazive
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

luka.85

Član broj: 81546
Poruke: 35
*.fastres.net.



Profil

icon Re: Neko uleteo u komp, kako da ga se resim14.12.2007. u 02:28 - pre 199 meseci
Hvala=)
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Neko uleteo u komp, kako da ga se resim

[ Pregleda: 1767 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.