Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Remote web cam capture + Skype video chating

[es] :: SOHO Networking :: Remote web cam capture + Skype video chating

[ Pregleda: 3067 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mia78
Macedonia

Član broj: 54564
Poruke: 2
62.162.80.*



Profil

icon Remote web cam capture + Skype video chating12.12.2007. u 05:06 - pre 198 meseci
Zdravo svima jel zna neko kako da i usto vreme radim remote capturing sa web cam ,a da radi i neki messenger program kao np.SKYPE

Znaci ovo mi treba za u lan-u , momentalno koristim Active WebCam(radi perfektno za mene najbolji) koristio sam sve Webcam.Surveyor WebcamXP.Pro. WebCam Monitor ....izvini probao sam sve ali kad upalim SKYPE cam ne radi ,znaci da budemo jasno u isto vreme i web cam monitoring i skype video da radi,jel ima neki programcic ili moram da uzmen neku drugu cameru kako np. Ip cam ili....

Hvala vam Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

mia78
Macedonia

Član broj: 54564
Poruke: 2
62.162.80.*



Profil

icon Re: Remote web cam capture + Skype video chating13.12.2007. u 18:35 - pre 198 meseci
Kao prvo ne znam zashto sam premeshten u ovom forumu sve shto sam naucio i citao za remote capturing , remote surveillance preko web camera ili za programe kao shto su Active_WebCam Webcam.Surveyor Willing Webcam 2.7 ,bilo je na forumu Ostali hardver ali nije bitno da malo bolje postavim pitanje mozhe ti je problem

Znaci hocu da imam nadzor u jednom prostoriji tako da imam jedan pc za web kamerom inst.,pristupam toj kameri dali preko html internet lan ftp nije ni bitno kako, sa programom Active_WebCam e sada da sve to radi ljepo program mora da biti u remote mode,ali poshto taj pc je i pc za svakodnevni rad a kamera nije neka hidden cam naravno na njega se izvrshavaju i neke druge aktivnoste kao chatanje e-mail skype office itd.Problem je kada program radi u remote mode i kad hocu da se zakacim na skype ljudi me ne mogu gledaje preku isti cam., a kad islkucim program onda je sve u redu.Znaci treba mi neki odgovor kao na primer ima li neki programcic da kamera radi i na skype i na remote monitoring i isto vreme za da ne isklucujem pa uklucujem non stop neshto kao dva video streama ili ne znam kako da to objasnim ili ima neku drugu kameru za tu svrhu.Hvala

Ako nema odgovora nema vazno sam se iznashetao is Ostali Hardver U Cekaonici pa u Home networking :-)
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Remote web cam capture + Skype video chating

[ Pregleda: 3067 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.