Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???

[es] :: PHP :: Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 3423 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
212.62.39.*



+45 Profil

icon Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???11.12.2007. u 19:03 - pre 199 meseci
Zanima me gde mogu da nadjem neki program koji ima lep interfejs i sluzi za punjenje baze podataka cenama i proizvodima. I da li to mogu sam da odradim pomocu php i mysql i na virtuelnom serveru localhost?

Tacnije ja imam program za fiskalnu kasu onu najmanju ali taj programcic sadrzi samo unosenje cena i jako je los.

Meni vise treba program za obicno pakovanje podataka o proizvodima, proizvodjacima, brojevima telefona,cenama i da li je deo na lageru.
A taj program cak i ne mora da bude povezan sa fiskalnom kasom.
Da li se isplati to praviti pomocu php ili vec ima nesto gotovo?
Hvala!

[Ovu poruku je menjao toplim dana 12.12.2007. u 10:38 GMT+1]
 
0

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
212.62.39.*



+45 Profil

icon Re: Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???12.12.2007. u 09:36 - pre 199 meseci
Ne mora sluziti za fiskalnu kasu vec samo punjenje baze.
Svi programi koje sam nasao su ruzni, mislim da pomocu php, html moze da se uradi kao neka prezentacija samo sto ne bi bila na netu :)
I da preko nje mogu da unosim šifre proizvoda imena lager listu, ako nije na lageru gde moze da se poruci, zatim neki manji adresar i slicno.
Sada gomilu stvari drzim na nekim papiricima i jedva se snalazim.a mislim da je previse glupo da sve to drzim u nekom wordovom dokumentu jer mi treba neka vrsta upitnika kad ukucam neki proizvod da mi izadju podaci o njemu a ne da ceprkam po obicnom dokumentu...
tako nesto :)
 
0

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???13.12.2007. u 00:04 - pre 199 meseci
Moze da se odradi :-)) A da li negde postoji, moraces da pogledas ili trazis u TOP temi - "Treba mi skripta, ako neko ima, ...." :-))

Ovakve teme se uglavnom zatvaraju ( u kojima se traze scripte ), tako da, ukoliko imas neki deo koda nejasan ili sl., pitaj, da ne ode tema pod kljuc :-))
 
0

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
212.62.39.*



+45 Profil

icon Re: Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???13.12.2007. u 12:55 - pre 199 meseci
Nisam video :(
 
0

[es] :: PHP :: Program za spisak autodelova, lager lista, telefoni, adrese... ???
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 3423 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.