Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zaokruživanje prvog minuta i u Biznet paketima

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Zaokruživanje prvog minuta i u Biznet paketima

[ Pregleda: 2062 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Zaokruživanje prvog minuta i u Biznet paketima11.12.2007. u 02:37 - pre 199 meseci
Ne znam da li je ovo postojalo i ranije, a mislim da nije, ali evo informacije sa mts-ovog sajta za sledeće mts Biznet pakete važi novi tarifni sistem:
"Biznet 5", "Biznet 10", "Biznet 20"
Citat:
Od 1. septembra 2007. godine važe niže cene razgovora za korisnike usluge Biznet 5 (10, 20)

U ON NET saobraćaju se ne naplaćuje impuls za odgovor na poziv, ali se uvek tarifira ceo prvi minut, bez obzira na trajanje razgovora. Ukoliko razgovor traje duže, tarifiranje posle prvog minuta se vrši u sekundama.

Uspostavljanje veze u OFF NET saobraćaju tarifira se sa 1,50 dinar (1,77 dinara sa PDV-om). Odgovor na poziv se ne naplaćuje za uslugu WAP preko GSM. Svi razgovori se tarifiraju u sekundama bez zaokruživanja. Zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne tarifira.


Dok se za ove ne pominje da "se uvek tarifira ceo prvi minut"
"Biznet 50" i "Biznet 300"
Citat:
Od 1. septembra 2007. godine važe niže cene razgovora za korisnike usluge Biznet 50 (300).
Uspostavljanje veze u OFF NET saobraćaju tarifira se sa 1,50 dinar (1,77 dinara sa PDV-om). Odgovor na poziv se ne naplaćuje za uslugu WAP preko GSM.

Svi razgovori se tarifiraju u sekundama bez zaokruživanja. Zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne tarifira.



???!!!!???

 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.yunix.co.yu.



+257 Profil

icon Re: Zaokruživanje prvog minuta i u Biznet paketima11.12.2007. u 08:13 - pre 199 meseci
Posto sam na biznetu, mogu ti reci da je ovo bilo, nije nista novo. Inace je ON NET saobracaj prema brojevima iz biznet gtrupe, sve ostalo je OFF NET saobracaj, tako da ako zovem nekog iz grupe, prvi minut mi je ceo pa po sekundi, a ako zovem nekog van grupe - onda je na sekundu...

Znaci ovo nije nista novo, a za biznet 50 i 300 je bez zaokruzivanja prvog minuta pretpostavljam zbog veceg broja korisnika grupe pa im to valjda dodje kao "nagrada" sto ih ima mnogo.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Zaokruživanje prvog minuta i u Biznet paketima

[ Pregleda: 2062 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.