Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kopernikus CRT TV 86cm - savet

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Kopernikus CRT TV 86cm - savet

[ Pregleda: 7960 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

apolo469
Beograd

Član broj: 83177
Poruke: 9
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Kopernikus CRT TV 86cm - savet10.12.2007. u 11:44 - pre 199 meseci
Videh na netu ovaj tv http://www.kopernikus.co.yu/view.php?p=specijalna
3 god garancija

Interesuje me da li ovo vredi kupiti?
Kakav je kvalitet kopernikusovih tv-a?
Imam li neko neka iskustva sa njima?
Da li je pametnije uzeti neki philips 72 cm za iste pare?




[Ovu poruku je menjao apolo469 dana 10.12.2007. u 20:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

gaostolski
Mk

Član broj: 144150
Poruke: 219
62.162.103.*



+3 Profil

icon Re: Kopernikus TV 86cm - savet10.12.2007. u 13:08 - pre 199 meseci
Ako dobijas 3 god.garanciju onda nemas i mnogotoga za razmisljanje.Jedino bi trebao razmisljati sto posle onih 3 god.kada prodje garancija.Sto se tice filipsa mislim da je i on isto proizveden u kini kao i koprnikus ali trebalo bi da ispunjava malo vise standarda o kvalitetu do kojegi bi trebalo da drzi filips,a ujedno i nisi naveo koji je model filips....
Pozzzz.
gapostolski
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
212.200.192.*



+13 Profil

icon Re: Kopernikus CRT TV 86cm - savet10.12.2007. u 21:56 - pre 199 meseci
U svakom slucaju poredjenje izmedju Philipsa i Kopernikusa je "nepristojno", pa makar to bili i najgori Philips i najbolji Kopernikus! I pored sve bombasticne reklame i laprdanja o "Americkoj tehnologiji", Kopernikus je bio i ostao cisti Kinez i to najcesce Changhong, koji, iskreno, i nije najgori od svih Kineza ! Sto rece jedna moja "produhovljena" musterija: "Nije mnogo los, samo je pomalo ocajan"!!!
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

Maki_M

Član broj: 123496
Poruke: 7
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Kopernikus CRT TV 86cm - savet17.12.2007. u 23:48 - pre 198 meseci
Imam 2 Kopernikusa, jedan je 72cm a drugi 55cm. Oba rade bez greske a svi koji su imali priliku da vide sliku na vecem modelu (72) su bili vise nego prijatno iznenadjeni kvalitetom slike. Prijatelj takodje ima njihov TV i imao je kvar, zapravo se i nije radilo o pravom kvaru vec se televizor iz sigurnosnih razloga "zastitio" iskljucivanjem zbog prevelikog oscilovanja napona. Ljudi u Kopernikusu su mu problem resili momentalno a kaze da mu je u njihovom servisu receno da nemaju neresivih problema i da kada je potrebno vrse i zamenu uredjaja. Takav odnos prema kupcu necete naci u drugim servisima i kod drugih zastupnika, to je sigurno!
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Kopernikus CRT TV 86cm - savet19.12.2007. u 14:24 - pre 198 meseci
Citat:
Maki_M: Takav odnos prema kupcu necete naci u drugim servisima i kod drugih zastupnika, to je sigurno!


Ma sta kazes? Ludilo....
 
Odgovor na temu

majstorr
Vlasotince

Član broj: 140521
Poruke: 217
*.info-net.co.yu.



Profil

icon Re: Kopernikus CRT TV 86cm - savet22.12.2007. u 14:16 - pre 198 meseci
Ovaj forum nije stvoren u cilju da se hvale ili kude zastupnici i proizvodjaci.Sto se tice tog kopernikusa od 72 stvarno ima ludilo sliku,znam na koji model Maki m misli,vise puta sam se uverio da mu je slika stvarno dobra i to u mom servisu.Taj model vise nije u prodaji ali nije tolko los ni ovaj novi.Sve u svemu prijateljski savet Makiju m da se tolko ne odusevljava,svaki model svakog proizvodjaca se manje ili vise kvari i mislim da treba i malo srece pri kupovini.Sto bi narod reko "pogodio se".
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Kopernikus CRT TV 86cm - savet

[ Pregleda: 7960 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.