Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Photoshop CS3 instalacija problem

[es] :: Windows aplikacije :: Photoshop CS3 instalacija problem

[ Pregleda: 5162 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Neverall

Član broj: 51734
Poruke: 268
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Photoshop CS3 instalacija problem07.12.2007. u 18:42 - pre 199 meseci
ne mogu ponovo instalirati photoshop cs3,ne znam šta da radim,samo mi javlja licence stop working,pokušao sam deinstalirati i opet isto,ne mogu doći do opcije gdje se upisuje aktivacijski kod..da li netko zna kako rješiti ovaj problem...što moram izbrisati da bi mogao doći do opcije za aktivacijski kod...lagano sam popiz..!!!!
Never
 
Odgovor na temu

Hasimbegovic

Član broj: 20360
Poruke: 265
*.ADSL.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: Photoshop CS3 instalacija problem08.12.2007. u 13:29 - pre 199 meseci
Moze biti da kad si deinstalirao stari Photoshop CS 2 da ti je ostao licence file i CS3 pokusava iskoristi tu licencu koja nije za njega.
Moze biti da imas neki Trial verziju ili slicno koja je "tempirana na datum". U praksi to znaci da se moze instalirati : od datuma - do datuma.

Zasto ne pokusas da skines sa internet-a neku drugu verziju Photoshop-a CS 3 pa onda pokusas ?? Ako i onda nece onda su ti definitivno "tragovi" starog Photoshop-a ostali na sistemu. Znam da ti nisam mnogo pomogao sa ovim ... ali pokusaj pa cemo videti.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Photoshop CS3 instalacija problem08.12.2007. u 17:19 - pre 199 meseci
Pa jesi li zvao predstavništvo firme koja ga pravi, oni bi morali da znaju? Nije to jeftin softver pa da pravi tek tako probleme.
 
Odgovor na temu

babarogatajna
so

Član broj: 69971
Poruke: 240
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Photoshop CS3 instalacija problem08.12.2007. u 17:52 - pre 199 meseci
Citat:
calexx: Pa jesi li zvao predstavništvo firme koja ga pravi, oni bi morali da znaju? Nije to jeftin softver pa da pravi tek tako probleme.


mali offtopic

ha, ha ,ha calexx, stvarno si me nasmejao. da je ovo forum na kojem se moze raspravljati o pirateriji pitao bih te dali na racunaru imas ista (ne)legalno.
nemoj nista zameriti a i ako zameras, MODERATOR si pa mozes izbrisati moj post.

@Neverall poslao sam ti PM.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Photoshop CS3 instalacija problem08.12.2007. u 20:44 - pre 199 meseci
Nije pitanje da li imam ili nemam nego da li ću da pitam o tome. Ni taj truli zapad nije imun na pirateriju i valjda niko ne juri one koji za privatne potrebe koriste nešto što baš i nije legalno ali tamo niko ne pita javno o tome. Mi smo na lošem glasu i zbog toga što se stalno hvalimo šta sve imamo i nudimo jeftine programe.

Ja inače imam legalan OS, već dugo planiram da platim TC, Kasperskog sam pokušao par puta ali firma koja ga ovde zastupa nije radila pa ću od ponedeljka da probam opet. Ne koristim Corel, Office, PS, ostalo je još nekoliko shareware programa o kojima razmišljam. Ne kažem da nemam razne programe, to se oduvek nalazilo bez problema ali ih sve manje koristim tj pokušavam da nađem alt programe i često budu i bolji. Propustio sam jednu priliku da povoljno legalizujem Nero mada nikad nisam bio načisto da li je on dovoljno dobar. Ne igram ni igre pa ni tu nemam problema.
E da, sebi režem muziku koju ponekad ;) skinem sa interneta ili pozajmim od nekoga. To mi je najveća piraterija.
 
Odgovor na temu

Hasimbegovic

Član broj: 20360
Poruke: 265
*.ADSL.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: Photoshop CS3 instalacija problem08.12.2007. u 22:22 - pre 199 meseci
Pa dobro, pod uslovom da je iskren, onda ga treba podrzati. Sta drugo reci, covek se bori protiv piraterije na svoj (ispravan) nacin. Postujem ja to. Zar ga treba odma proglasiti ....... sto radi ovo ? Naprotiv.

Zaboli coveka kad vidi kako se drugi kite njegovim radom bez ikakve naknade. To programeri i te kako znaju. A nas narod prvo sto uradi jeste da pokusa da prepravi ime autora u svoje. I kad to vidis dodje ti da vristis od muke. Ne samo sto ti koristi program bez dinara nego cak i edituje da utre ime pravog autora. Takav mazohizam i izopacenost ne postoji nigde sem kod nas.

A i sa ljudske strane gledano covek radi sasvim fer. Ljudi se bankovno zaduze za stotine miliona dolara u istrazivanje, programere, dizajnere .... i onda cekaju ko ce to da kupi. Rizikuju mnogo. A kome treba neka plati. Kod nas je obicaj da svaka kuca ima najnovije pakete iz Microsoft-a (Office) ili Adobe-a (Adobe Creative Suite) i da to deli ko svenarodno dobro. Cak se i na kilo prodaju. Potpuno odsustvo svesti o toj problematici.

Stoga, postujem calexx-ov stav i licnu borbu o pirateriji. Da je vise takvih .... gde bi nam kraj bio. Svaka cast calexx.
 
Odgovor na temu

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: Photoshop CS3 instalacija problem09.12.2007. u 12:38 - pre 199 meseci
Da li se i kako se Calexx bori protiv piraterije i nije ovde tema. On, kao i ostali moderatori, a trebalo bi i svi korisnici, mora da poštuje pravilnik ovog foruma (http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/). Pošto je problem u licenci postoje samo dva putića. Ako je softver legalan treba pozvati tehničku podršku. Ako nije, treba nekako zaobići licencu. O ovome drugom ne možemo javno raspravljati. Da je pitanje bilo npr. kako iskoristiti filter ˝taj i taj˝ niko ga ne bi upućivao na tehničku podršku i potezao pitanje o legalnosti.

[Ovu poruku je menjao plavigor dana 09.12.2007. u 14:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Photoshop CS3 instalacija problem

[ Pregleda: 5162 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.