Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15079 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

batancev

Član broj: 114637
Poruke: 604
77.46.233.*



+1 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu28.02.2008. u 06:52 - pre 195 meseci
@bmarke

mnogo ali mnogo vise bs je proporcionalno potrebno za pokrivanje cg jer su tamo sve brda i doline a u srbijii imas ravnu vojvodinu, "blago zatalasanu" sumadiiju itd...
hvala sto si pokrenuo pitanje kako su se ova druga dva lopova razvijala
pa recimo sigurno bolje i brze uzevsi u obzir da su oni u tom poslu bili pioniri, domace dileje poput karica su vodile posao, bili smo pod sankcijama, oprema nam je bila zastarela, nije bilo strucnog kadra....
a vip odn. mag ima vise i para i strucnjaka i svega ostalog
sama velicina povrsine srbije i cg nema ama bas nikakve veze sa brzinom pokrivanja jer ako imas vecu povrsinu unajmi vise radnika i to je to, hvala bogu vip za to ima dovoljno para
ali ne, zasto bi oni to radili kada mogu da vode najvecu marketinsku kampanji u srbiji od kada je sveta i veka i da za to vreme uzmu samo 6% trzista
kao da su te silne pare bacili
i ne, ne bi im bili toliko lakse da pokrivanjem beograda odrade tih 20% stanovnistva jer je i beograd na brdima i ima mnogo smetnji i slabljenja signala i mnogo bi im veci problem bio gde da stave antene jer ih ljidi ne vole po svojim krovovima
lakse bi im mnogo bilo da pokriju u vojvodini gde je sve ravno i pusto
toliko


p.s. i ovo pojedinacno objavljivanje rezultata i udela na trzistu od strane sva tri operatera je krajnje diskutabilno
dok se ne pojavi neka zvanicna i/ili nezavisna institucija (kamo srece da to bude ratel) i objavi sveukupne rezultate istrazivanja trzista nema nista od citave ove price
ovako se stice utisak da kada se saberu svi procenti: mts 63% + telenor 41% + vip 6% = 110%
ko je ovde preskocio koji razred osnovne skole...

[Ovu poruku je menjao batancev dana 28.02.2008. u 08:12 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao batancev dana 28.02.2008. u 08:13 GMT+1]
Remember, remember
The 5th of November
The gunpowder treason and plot
I know of no reason
Why the gunpowder treason
Should ever be forgot
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.co.yu.



+36 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu29.02.2008. u 22:24 - pre 195 meseci
mt:s i Telenor stalno menjaju cene prepaid i postpaid paketa i uvode ili ukidaju neke usluge vezane za prepaid ili postpaid.
Danas je Telenor povecao br.besplatnih minuta i sms-ova u okviru prenesi tarife...
mt:s promenio uslove bel i mix tarifa.

Svo to vreme vip SPAVA!Siguran sam da nisu zaradili ni pola od onoga sto su ulozili,ali ako nesto hitno ne preduzmu bice osudjeni na propast.Hvalisu se brendiranim telefonom ultra tankim. )))))) Smejurija.
Krajnje je vreme da smisle nesto da ih povadi jer mi se cini da su pukli...
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
77.46.154.*



+64 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu29.02.2008. u 23:56 - pre 195 meseci
Sada kako je telenor i telekom povecao br. besplatnih minuta i sms poruka i dalju isto toliko koliko i Vip , i sta vise povoljniji su ( telenor zbog mogucnosti prenosenjam a telekom zbog tarifiranja na sekundu ) ovo sto bih ja uradio da sam na vipovom mestu , i sto bi bila jedinstvena postpaid tarifa na nasem trzistu je sledece:

predlazem Vipu da napravi tarifni postpeid pakete u kojem bi bili ukljceni u mesecnu pretplatu samo minuti, a da se ostalo moze kuliti kroz tarifne dodatke i to

mesecna pretplata 250din 500din 1000din
broj besplatnih minuta 100min 250min 500min

Minuti se nemogu prenositi u naredni mesec

cena sms poruke 1,9din
cena mms poruke 10din
cena 1 minuta 4.9din
gprs 1kb 0,05din


Uz ove tarife moguce je i kupovanje tarifnih dodataka i to sledecih:

sms

cena dodatka 50din 100din 2000din
broj besplatnih sms 50sms 125sms 250sms

mms

cena dodatka 50din 100din 200din
broj besplatnih mms 10mms 25mms 50mms

gprs

cena dodatka 50din 100din 200din
broj MB 2MB 5MB 10MB

omiljeni broj ( iz bilo koje mreze ne racuna se uspostava veze )

Prvo definisanje omiljenog broja je potpuno besplatno, dok svako sledece definisanje iznosi 50din.
Minuti koje vaze za jedan omiljeni pri promeni broja se neprenose na sledeci.
Moguce je u beskonacno puta menjati omiljeni broj.

cena dodatka 50din 100din 200din
broj minuta 50min 125min 250min

Svi tarifni dodaci se mogu trositi dok se neiskoriste, odnosno dok traju
Svaki tarifni dodatak kada se kupi moguce je proveriti posebnim kodom koliko je jos preostalo bespatnih sms, mms,gprs...
Moguce je kupiti i vise istog tarifnog dodatka

Mislim kada bi Vip uveo ovakav postpeid pod ovakvim uslovima da bi ozbiljno konkurisao na trzistu, ali ovako....

Sta mislite?

[Ovu poruku je menjao Laki024 dana 01.03.2008. u 01:16 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Laki024 dana 01.03.2008. u 12:31 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.co.yu.



+36 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu01.03.2008. u 09:26 - pre 195 meseci
Laki024, mislim da bi za postpaid korisnike ta tarifa bila super.Ali opet nije realna,vip je nov operater i treba da zaradi nesto,sumljam da ce skorije da preduzmu bilo sta.

Inace, mogli bi i svojim prepaid korisnicima da ponude i tarifu sa nizim cenama sms-a jer ima onih kojima je sms omiljeni nacin komunikacije i da zadrze postojecu tarifu za one koji jednako salju sms-ove i razgovaraju.I da uvedu tarifu sa skupljim sms-om a jeftinijim razgovorom - za one koji vise razgovaraju.

Opet i da uvedu sve te nove tarife,konkurencija ce ih kopirati i uvesti iste, slicne ili povoljnije.
 
Odgovor na temu

moba2007

Član broj: 169912
Poruke: 24
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu01.03.2008. u 09:27 - pre 195 meseci
Nazalost, nikada. Vip, ako bude snizavao cene, snizice ih postepeno, jer kad god nesto urade mts i telenor ce ih slediti u stopu. A cist primer su ti tarifiranje 60+1, neprenosenje minuta (mts), broj minuta i sms poruka ukljucenih u pretplatu.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
77.46.203.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu01.03.2008. u 09:49 - pre 195 meseci
Mozda ce me neki kritikovati, ali moram da ponovim da Telenor nije promenio tj povecao broj minuta i SMS i uveo tarifiranje 60+1 na Prenesi paketima, vec je dodao nove Prenesi pakete sa vecim brojem minuta i SMS i tarifiranjem 60+1. Tako da postoji mogucnost izbora. A i zadrzali su prenosenje besplatnih minuta/poruka.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
77.46.154.*



+64 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu01.03.2008. u 11:24 - pre 195 meseci
Sto se tice telenora slazem se stobom da su zadrzali stare pakete prenesi koje nisu menjali, i dodali nove Copy paste Vipove stim sto se mogu prenoiti minuti i porike iz meseca u mesec, i da se mogu iskoristiti minuti i poruke u naredna 3 meseca.
Medjutim bilo kako bili sada sva tri operatera daju za 1000 din 325 minuta i 325 poruka , ali je opet telenor i telekom povoljniji od Vipa ( telenor zbog mogucnosti prenosenja minuta, a telekom zbog terifiranja 1 sec )
Citat:
MP3MP3: Laki024, mislim da bi za postpaid korisnike ta tarifa bila super.Ali opet nije realna,vip je nov operater i treba da zaradi nesto,sumljam da ce skorije da preduzmu bilo sta.

Inace, mogli bi i svojim prepaid korisnicima da ponude i tarifu sa nizim cenama sms-a jer ima onih kojima je sms omiljeni nacin komunikacije i da zadrze postojecu tarifu za one koji jednako salju sms-ove i razgovaraju.I da uvedu tarifu sa skupljim sms-om a jeftinijim razgovorom - za one koji vise razgovaraju.

Opet i da uvedu sve te nove tarife,konkurencija ce ih kopirati i uvesti iste, slicne ili povoljnije.


Neslazem se stobom.
Vip pre svega ako hoce da zaradi mora da ima svopje stalne korisnike koje mora nekako da privuce.
Medjutim vidjivo je da za sada Vip ima od sva tri operatera najgoru postpeid ponudu tako da ne znam cime bi mogao jos da privuce korisnike, jedino ako bude davao telefone za bagatelu ( npr k550 za 1 din uz tarifu postpeid 150 ) i slicno , ali kako vidim od toga nista posto su krenuli u suprotnom pravcu.
Tako da mislim da im je jedini spas da naprave na postpeidu neku ovaku slicnu tarifu i da omoguce tarifne dodatke, a za prepaid nemoraju da uvede nove tarife, vec treba samo na ove postojece ( koje nisu tako lose ) da omoguce da se mogu koristiti tarifni dodaci isto ti koje sam naveo za postpeid.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.co.yu.



+36 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu01.03.2008. u 13:23 - pre 195 meseci
U redu je ali ponavljam da ce sve to sto vip nudi, mt:s da kopira - 10 para,+imaju friends and family brojeve(prepaid), + najdrazi broj, +tarifne dodatke(postpaid) i zasto bi neko ko koristi njihovu karticu duze vreme presao na vip uz gore uslove.mt:s je barem do sada tako radio,svi su se uverili. Copy Paste (-0.1 din).
Prekopirao je vipovu prepaid tarifu - 10 para i nazvao je kul,uveo zaokruzivanje prvog minuta za neke a posle za sve tarife (prepaid),kada je vip zapoceo promociju 50% bonus kredita i mt:s je neko vreme imao istu promociju,za postpaid nemoram ni da pricam.Vise o tome na ovom forumu...Trenutno vip nudi najnepovoljniji postpaid.Razlog: reakcija konkurencije.Telenor takodje u zadnje vreme kopira konkurente i ponude a takodje ima usluge koje vip nema,prenos minuta i sms-ova za postpaid.Ima i tarifne dodatke za prepaid...
Tako da ce na zalost biti tesko vip-u da opstane uz ove copy paste++ operatere


 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
77.46.154.*



+64 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu01.03.2008. u 14:15 - pre 195 meseci
OK MP3 MP3 u globalu se slazemo da ce Vip tesko da opstane na trzistu.
Ja sam naveo ove terife i tarifne dodatke koje bi bile zanimljive, i mislim iako kazes da ovo ima i telekom da bi ipak bilo zanimljivo barem za postpeid posto ljudi koji nekoriste poruke bi imali mogucnost da imaju za 500 din 250 minuta sto nijedan operater nema.
Sa druge strane korisnici koji salju poruke uz ovakve tarifne dodatke bi opet mogli da nadju sebe, a ti korisnici ( barem ja mislim su vise orijentisani na prepaidu i mogli bi da dukupe terifne dodatke poruke, koje postoje na telenoru , ali ne uz svaki paket , ali dobro ovako bi ostala jednostavnost sto bi sacuvao Vip, a sa druge strane bi kroz univerzalne dodatke za prepaid i postpeid omogucilo svakome da kreira onakav paket kakav zeli.

Sto se tice tarifnog dodatka omiljeni broj koji sam ja predlozio , ovde sam naveo da svako moze da besplatno registruje 1. put omiljeni broj, a da svaka naredna promena kosta 50 din, i da se minuti sa jednog omiljenog broja vaze samo za taj broj.
Ovde se radi o tome da se bira omiljeni broj iz bilo koje mreze ( za razliku od ostala 2 operatera ) , i da se mogu dokupiti minuti npr za 100 dinara se moze dokupiti 125 minuta, ne bi se racunala uspostava veze, i ne bi postojalo vremensko ogranicenje do kada se to moze iskoristiti.
Opet mislim da bi ovaj dodatak bio jeftiniji od telenora posto nepostoji pretplata za mesec dana, i nema uspostave veze, a moglo bi se meriti sa telekomovim, posto takodje nema pretplate i uspostave veze, a mislim da je mesecno 250minuta za 200 dinara sasvim dovoljno da se ispricate sa omiljenom osobom, a nemorate da iskoristite za mesec dana.
Sa druge strane kod telekoma se placa 150 din za mesecnu preplatu + uspostava veze, tako da mislim da bi ovo bilo konkurentno, mozda ne na 1. pogled ali ako se malo razmisli ipak bi bilo konkurentno.

Ali bilo kako bilo slazemo se da Vip najverovatnije posluje sa gubitkom, da ima mozda oko 100.000 korisnika kojima je Vip primarni ili jak sekundarni broj, i da ce ovako sa ovim tarifama tesko da pridobije korisnike.

Ja sam ovo predlozio, i predlazem modelatorima posto je sada vec evidentno da Vip sa ovakvim tarifama i promocijama nece moci opstati , predlazem da raspravvljamo o tome STA BI VIP TREBAO DA URADI KAKO BI PRIDOBIO NOVE KORISNIKE i da se tema koju sam ja pokrenuo preimenuje u STA BI VIP TREBAO DA URADI KAKO BI PRIDOBIO NOVE KORISNIKE ?
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
77.46.158.*



+64 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu06.03.2008. u 11:09 - pre 195 meseci
Evo konacno se i VIP budi.

Evo jedna promocija i od Vipa koja po meni ipak ne zahvata siroke narodne mase ali ipak je za pohvalu

http://www.vipmobile.co.yu/cm/...e/prepaid/promotions/index.php

Jedina zamerka sto su podigli uspostavu veze na 2 din+pdv.
Moguce da su i zbog toga uveli promociju da se neprimeti kako su podigli uspostavu veze
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu06.03.2008. u 11:21 - pre 195 meseci
Ako moze neko da postuje shot od ranije ili da napise cene, posto sad ne postoji ta stranica vise.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu06.03.2008. u 11:59 - pre 195 meseci
Evo dobio sam na Vip kartici:


Citat:
From: 123461
Sada mozete da birate! Ako zelite da ucestvujete u novoj promociji i razgovarate za samo 1din/min posle prve minute razgovora u svim nacionalnim mrezama do kraja aprila '08. Odgovorite sa DA ili ostanite u tekucoj promociji. Promena promocije je besplatna. Za vise informacija o novoj promocije odgovorite sa ?


http://www.elitesecurity.org/t...vim-mrezama-nakon-prvog-minuta

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 06.03.2008. u 13:24 GMT+1]
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu07.03.2008. u 14:40 - pre 195 meseci
Slobo, ako te ne mrzi da prekucaš...
 
Odgovor na temu

batancev

Član broj: 114637
Poruke: 604
79.101.129.*



+1 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu07.03.2008. u 14:55 - pre 195 meseci
From: 123461
Sada mozete da birate! Ako zelite da ucestvujete u novoj promociji i razgovarate za samo 1din/min posle prve minute razgovora u svim nacionalnim mrezama do kraja aprila '08. Odgovorite sa DA ili ostanite u tekucoj promociji. Promena promocije je besplatna. Za vise informacija o novoj promocije odgovorite sa ?

p.s. nije sloba ali valjda radi posao
Remember, remember
The 5th of November
The gunpowder treason and plot
I know of no reason
Why the gunpowder treason
Should ever be forgot
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu07.03.2008. u 15:21 - pre 195 meseci
Druga poruka koju dobijete kad posaljete ? na 123461

http://www.elitesecurity.org/t...vim-mrezama-nakon-prvog-minuta



Citat:
From: 123461
Razgovarajte za samo 1 din/min! Cena prvog minuta je 4,9din. SMS-a 1,9din, a uspostava poziva 2din (cene su bez PDV-a). Mozete izabrati da ucestvujete u novoj promociji ili da zadrzite tekucu promociju. Ukoliko zelite da ucestvujete u novoj promociji odgovorite sa DA. Za vise informacija pozovite 060/1234.



Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Kako je Telekom oduvao Mobtel sa korisnicima07.03.2008. u 21:30 - pre 195 meseci
Vetar ponovo poceo da duva ali sa druge strane:

Više od pola miliona korisnika „Vipa“
BEOGRAD - Treći mobilni operater u Srbiji, „Vip mobajl“, juče je predstavio rezultate poslovanja u 2007. godini, prema kojima je kompanija posle šest meseci od puštanja komercijalnog signala pridobila 508.852 aktivna korisnika. Prema rečima generalnog direktora Aleksandra Šperla, to znači da „Vip“ trenutno raspolaže tržišnim udelom od šest odsto.

Tokom prošle godine kompanija je investirala 99,4 miliona evra na razvoj mreže u Srbiji, otvorila je 20 prodajnih centara i zaposlila 445 stručnjaka, dok ukupni plan investicija u narednih nekoliko godina iznosi 250 miliona evra. Šperl naglašava da, prema istraživanju „Stratedžik marketinga“, više od 70 odsto ispitanika smatra da se tržište poboljšalo od dolaska trećeg operatera i da se povećao izbor usluga.

- Prepoznatljivost našeg brenda iznosi 97 odsto, što znači da svi znaju za „Vip“. Ohrabreni smo ovim rezultatima i nastavićemo da investiramo. Do kraja godine imamo obavezu da sopstvenim mrežom pokrijemo 50 odsto stanovništva, a povećaćemo i broj prodavnica - rekao je Šperl i najavio nove proizvode iz „Vodafonovog“ portfolija. U 2007. godini ukupan prihod firme iznosio je 13,7 miliona evra, a gubitak 52,2 miliona evra.

http://www.glas-javnosti.co.yu...od-pola-miliona-korisnika-vipa
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Kako je Telekom oduvao Mobtel sa korisnicima07.03.2008. u 23:46 - pre 195 meseci
Sta ovaj SSPERL lupa...

Od kada je VIP dosao TRZISTE je gore nego u vreme domacih dileja Karica i
Draska Petrovica.

1Uvedeno zaokruzivanje u svim pre pajd i vecini post pajd pketa.
2 Povecane cene naj koriscenijih usluga
Uspostave poziva
Smsa


Sta je ovde napredak, mozda mozemo govoriti o napretku kada vip sidje sa
ledja mts, a sto se tice gubitaka oni su veliki jer je vip od starta krenuo
sa skupim i ne kvalitetnim uslugama koje pokriva nekim jadnim promocijama.
VIP je trebao uvesti jeftinije sms poruke i besplatan gprs jer su to usluge
na kojima se moze lepo privuci korisnicka baza...

Sta VIP racuna u aktivnog korisnika.?
zzviktor
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.co.yu.



+36 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu17.03.2008. u 22:24 - pre 195 meseci
U zadnje vreme mi se cini kao da mt:s i telenor rade za vip.U zadnje vreme ne prestaju da sakate,unistavaju,ogranicavaju i zaokruzuju razne usluge koje su imali vezane za T.P. Ako mt:s i telenor nastve da ovako gaze obecanja sami ce sebe oterati u propast jer vip se i ne trudi previse, ali sva dosadasnja obecanja su ispunili i zadrzali sve uslove bez promena.Tek uvedu po neku promociju.Mislim da je trenutno u Srbiji korisnicima najvaznije da znaju da mogu da imaju poverenja u operatera, da nece menjati uslove ako pada kisa ili ako jeti vozi biciklu...
Zato mi se cini da ako se mt:s i telenor budu igrali sa korisnicima i u narednom periodu kao do sada, vip ce dobiti veliki broj korisnika za godinu dve.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu17.03.2008. u 23:20 - pre 195 meseci
Istina je da se mt:s i Telenor puno igraju sa korisnicima, ali Vip potpaid je trenutno skuplji nego recimo mt:s postpaid MIX paket... eventualno Vip prepaid je povoljan ako pricaš satima pa ti prija ova promocija da su svi minuti posle prvog 1 dinar (do limita od 1000 minuta)... Tako da ja trenutno uopšte ne vidim razlog zašto bi neko prelazio na tu mrežu koja je tek u razvoju osim ako ne nude najjeftinije usluge, što trenutno NIJE slučaj!
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.net
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu18.03.2008. u 00:51 - pre 195 meseci
Vipov problem su tarife, mreza jeste losa ali za to ima ima vremena, setite
se mts bilo je to 1999 kada su brojei pocinjali 11x bila je oto ocajna mreza
a Mobtel kartice su bile jako jeftine dve ili tri prosecne platice u srbiji
je bila jedna kartica na crno, kod karica nije ni bilo karticau zvanicnoj
prodaji...
zzviktor
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Da li ce Vip uz ovakvu ponudu tarifa i promocija moci da opstane na trzistu

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15079 | Odgovora: 69 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.