Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde jeftino stampati flajere i kako pripremtiti stampu

[es] :: Izdavaštvo :: Gde jeftino stampati flajere i kako pripremtiti stampu

[ Pregleda: 4469 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Maja.....
Maja Rakic
student
Beograd

Član broj: 165011
Poruke: 1
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Gde jeftino stampati flajere i kako pripremtiti stampu03.12.2007. u 17:55 - pre 198 meseci
Cao svima koji budu citali ovo i hoce da pomognu

U velikom sam problemu, obecala sam da cu osmisliti flajere za neku lokalnu promociju, ali posto nisam bas upucena u programe i rad sa njima, uradila sam to u wordu, ima par boja, par slika i text je uglavnom, velicina 1 flajera je pola A4 (malo manje) a meni treba oko 1000 komada....

Jel me mozete uputiti negde gde to bryo i jeftino odstampati...i sta bih mogla da prepravim

Hvalaaaaa
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: Gde jeftino stampati flajere i kako pripremtiti stampu04.12.2007. u 17:24 - pre 198 meseci
Izabrala si pogresan program. To sto ima par boaj kao sto kazes predpostavljam da je slka u RBG modu to jest imas 3 boje to je prvi problem (moras da prebacis u CMYK pod uslovom da mozes iz sammmog Worda-ada stampas separacije sto do sada nije uspelo ni pod tackom razno), Drugo hifenacija (pravilna podeloa reci u recenici), i Trece famozno veliko slovi I (to se jos i moze lako resiti). Uzmi neki drugi program recimo InDesign


p.s. vidjao sam flayere i prospekte na tri dela radjene u Wordu. Iz aviona se primeti Word
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Gde jeftino stampati flajere i kako pripremtiti stampu

[ Pregleda: 4469 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.