Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

windows security center....... shta i kako?

[es] :: Security :: windows security center....... shta i kako?

[ Pregleda: 2829 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parezanin
vladimir parezanin
student

Član broj: 164756
Poruke: 7
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon windows security center....... shta i kako?01.12.2007. u 18:11 - pre 198 meseci
Vista...instaliran Corel x3.... imam problem da ga pokrenem jer mu je vista stavila nekakvu zashtitu da ga mogu pokrenuti samo iz admin loga
kako to da uklonim i gde?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?01.12.2007. u 19:18 - pre 198 meseci
Ako si 100% siguran u sebe, onda potraži po forumu UAC. Ako nisi, bolje da ga pokrećeš u fazonu Run as Administrator a UAC ostavi da radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

parezanin
vladimir parezanin
student

Član broj: 164756
Poruke: 7
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?02.12.2007. u 15:30 - pre 198 meseci
ono u sta sam siguran.... ujeste da mi da poruku u kojoj kaza da ga je moguce pkrenuti jedino iz admin loga... ali sam ja sve vreme u admin logu... i ono sto sam skontao kasnije jesta da na svaki exe fajl stavi onu oznaku windows security centre, onaj mali shtit..... ali na svaki exe fajl.....
to je vjetovatno neka caka koja je lako rijeshiva... ali je pitanje gdje se ona nalazi u poreshavanjima Viste ili chega vec u njoj......
pomagajte.... da ne bude da sam pal top kupio onako... :)
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?02.12.2007. u 16:19 - pre 198 meseci
Klikni desnim dugmetom na exe fajl i odaberi "Run as administrator", pa javi da l' radi.
 
Odgovor na temu

parezanin
vladimir parezanin
student

Član broj: 164756
Poruke: 7
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?02.12.2007. u 23:35 - pre 198 meseci
hvala, uspio sam.... ali.... hm... ali i dalje mi na ikonici stoji taj shtit.... i na exeu u program file-su i na shortcut-u.... i kako mi iygleda, jer sada instaliram Photoshop, bice i na svim ostalim programima ista procedura.... ajd kao procedura i nekako, jednom je radish... nadam se, al destop ce mi biti zakicen glupavim shtitovina... nije valjda da to tako mora...?
hvala ti josh jednom....
nadam se da ima leka ovim problemchicima....
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?03.12.2007. u 07:22 - pre 198 meseci
Otvori help centar u Visti i upiši "UAC" kao pojam za pretragu. Onda u listi odgovora nađi "how to turn off" i nakon što ga isključiš, trebalo bi da te više ne pita ništa.
 
Odgovor na temu

parezanin
vladimir parezanin
student

Član broj: 164756
Poruke: 7
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?03.12.2007. u 21:58 - pre 198 meseci
josh uvek nisam, pokusao ovo sa uac-om, nadam se ad ce raditi...... ali ono sto sam danas cuo jeste da fotoshop i auto cad nece da se instaliraju... mislim oce da se instaliraju ali se ne mogu koristiti na Visti..... da li ynash da li je to istina... da li da probam..... I KAKO JE TO UOPSHTE MOGUCE.... sta da radim sa sistemom u koji ne mogu instalirati sve softv, koji su mi potrebni...
iyvini sto te davim... ali ako nesto znash, dok ja ne pokusam sa UACom...
HVALA....
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
212.200.220.*



+37 Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?04.12.2007. u 08:27 - pre 198 meseci
Promeni sistem, imaces mnogo problema sto se softwera i hardwera tice. To sto zauzima i koristi mnogo resursa mogu da joj oprostim, ali ne kompatibilnosti, programi uglavnom ne rade, pola drajvera ne radi, e to ne mogu da joj oprostim. Moj prijateljski savet je da ne koristis vistu jos sigurno 3 godine, e tada predji na nju, do tada koristi XP i sve ce ti raditi kako treba, bez ikakvih problema.
 
Odgovor na temu

parezanin
vladimir parezanin
student

Član broj: 164756
Poruke: 7
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?04.12.2007. u 08:56 - pre 198 meseci
hvala...... :(
a josh legalna....
placena.........
vidjeciu shta se desava....
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: windows security center....... shta i kako?04.12.2007. u 09:00 - pre 198 meseci
Još bolje, sačekaj nekih 10-15 godina, možda se pojavi savršen operativni sistem. Šalu na stranu, u onoj drugoj temi gde si postovao imaš preporučeno rešenje, pa vidi da li ti pomaže.
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: windows security center....... shta i kako?

[ Pregleda: 2829 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.