Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vip 060 problem sa MMS

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip 060 problem sa MMS

[ Pregleda: 4465 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GladiatorYU
Ruma

Član broj: 50241
Poruke: 97
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Vip 060 problem sa MMS30.11.2007. u 11:57 - pre 198 meseci
Nedavno sam uzeo postpejd kod Vip-a (samsung c300) i nikako ne mogu da dobijem MMS na taj broj. Inace imam i 061 broj sa kojeg saljem taj MMS. MMS biva poslan, uredno se tarifira, ali ne stize na 060 broj. Podesavanja su u redu, pa ako je neko imao slicnih problema, neka javi kako ih je resio. U call centru nisu imali resenje za to. Pozz
 
Odgovor na temu

JukeAtz
Novi Sad

Član broj: 161579
Poruke: 7
79.101.167.*

Sajt: my.opera.com/rolling_thun..


Profil

icon Re: Vip 060 problem sa MMS11.12.2007. u 20:49 - pre 198 meseci
Ja imam problema sa slanjem MMS-a sa VIP-a prema Telenoru... No, nije da mi je to, actually, potrebno. MMS poruke mi stižu kako treba; nemogućnost slanja istih će se samo pozitivno odraziti na moj račun :P a ako ću nekome da šaljem slike, uvek je tu Internet...
You can fight the sleep but not the dream
 
Odgovor na temu

ipacid

Član broj: 198
Poruke: 250
87.250.47.*



+3 Profil

icon Re: Vip 060 problem sa MMS21.06.2008. u 02:07 - pre 191 meseci
I ja sam imao isti problem, jednostavno mi ne stizu MMS poruke. Ustanovio sam u cemu je problem.
Doduse ja koristim Nokiu ali na svim telefonima je isti princip: U podesavanjima MMS poruka, postoji opcija da dozvoli prijem MMS poruka "In home network", "Yes" ili "No". Po difoltu je podeseno da ih prima samo kada je u maticnoj mrezi (in home network), verovatno da bi izbegli skupo tarifiranje mms-a u romingu. U toj opciji ukljucite da prima MMS bez obzira na mrezu, znaci samo YES odaberite umesto IN HOME NETWORK i stizace mms-ovi, provereno!

E, sad je zanimljivo pitanje zasto Vip mrezu koju koristi ne tretira kao maticnu... kapiram ja da vip koristi mts-ovu mrezu... ali ako je vec koristi mogli bi da podese da im se to smatra home network... a mozda i ne mogu to da podese. U svakom slucaju ovo je resenje MMS problema.

P.S. tek sad sam primetio datum kada je poruka postavljena... ali zanimljivo je da jos uvek niko nije dao konkretan odgovor na pitanje, pa mislim da bi bilo korisno.
Inace, dok nisam pronasao resenje za problem vise puta sam zvao VIP korisnicki servis i nisu umeli tacno da mi kazu u cemu je problem... mada na to sam navikao, sve probleme sa mobilnim telefonima (i ranije dok sam koristio MTS i Telenor) uvek moras sam da resis... nema vajde od korisnickog servisa.
U znak sećanja, da ne bi zaboravili, ja sam napravio čekić koji svira.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip 060 problem sa MMS

[ Pregleda: 4465 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.