Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazeslki sporazum?

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazeslki sporazum?

[ Pregleda: 4975 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rism
student

Član broj: 164208
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazeslki sporazum?29.11.2007. u 13:25 - pre 199 meseci
Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazeslki sporazum?
Cetiri meseca skupljam stranu po stranu i nikako da naskupim dovoljno materijala ni za svoju glavu, a kamoli za diplomski. Da li je neko vec imao ovoliku zelju kao ja da radi sto niko nije? Kako ste se snasli?
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
79.101.149.*



+4 Profil

icon Re: Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazeslki sporazum?29.11.2007. u 15:59 - pre 199 meseci
Bazelski sporazum I - ustanovljen je 1988. godine i predstavlja sporazum o kapitalu banaka. Njime se definišu elementi kapitala banaka – osnovni i dopunski.


Da li na ovo misliš?
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

rism
student

Član broj: 164208
Poruke: 2
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazelski sporazum?25.12.2007. u 01:20 - pre 198 meseci
divno Kosta ******um Rex Persia al ne i dovoljno.
Prvi bazelski sporazum (Bazel I)
Bazelska pravila o kapitalu formalno usvojena 1988. i projektovana da podstaknu vodeće banke u svietu da čvrsto održavaju visoku stopu kapitala, da smanje nejednakost u visini stope kapitala medju državama radi fer konkurencije i promena u finansijskim uslugama i inovacijama.

Da ali nemogu da nadjem da preuzmem original dokument bazelski sporazum.

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Da li sam prva koja radi diplomski rad na temu Bazeslki sporazum?

[ Pregleda: 4975 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.