Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Word] kako da promenim boju kod select funkcije

[es] :: Office :: Word :: [Word] kako da promenim boju kod select funkcije

[ Pregleda: 2478 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miskovr
nezaposlen, trenutno
Beograd

Član broj: 164510
Poruke: 2
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon [Word] kako da promenim boju kod select funkcije29.11.2007. u 10:56 - pre 198 meseci
E, moja malenkost je čačkala po Word-u nešto, i sada kad selektujem nesto, boja selektovanog dela nije više plava već je crna :'( šmrc
kako da vratim u prvobitno stanje, da kada selektujem deo teksta, boja selektovanog dela bude plava a ne crna?

ljudi, hvala vam unapred :)
Misko
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: [Word] kako da promenim boju kod select funkcije29.11.2007. u 21:25 - pre 198 meseci
Citat:
miskovr: boja selektovanog dela nije više plava već je crna
Vidio sam to u nekim verzijama Office-a ali nisam obraćao pažnju na to sve do ovog tvog posta.
Što si točno radio ( barem približno ), jesi li vršio neki update i slično, gdje si kako ti kažeš "čačkao". Koja je verzija Office-a, je li legalna ? itd itd. Možda će ti netko moći tada više pomoći, ja osobno nemam neka saznanja za taj problem ali uz malo truda i surfanja internetom možda se može riješiti.
I na kraju što te to toliko smeta koja je boja selektiranog teksta važno je da je suprotna od pozadine da vidiš što si selektirao.
 
Odgovor na temu

miskovr
nezaposlen, trenutno
Beograd

Član broj: 164510
Poruke: 2
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: [Word] kako da promenim boju kod select funkcije30.11.2007. u 08:36 - pre 198 meseci
Kao prvo, hvala ti na savetu. Ja se slabo razumem u kompove i sl. pa mi svako "čačkanje" (što namerno, što slučajno) budi napad nervoze hehehe
OK, šalu na stranu, sad ozbiljno. Imam XP (mislim da je iz 2002. godine) i naravno da nije legalna verzija
nisam nešto puno čačkao, već sam sa jednog sajta selektovao neki pasus (tamno-teget pozadina, bela slova) i kad sam to prekopirao u Word-u, slova se nisu videla (beo papir, bela slova....). E onda sam ja selektovao taj deo teksta (koji se nije ni video zbog bele pozadine word-a) i onda sam kliknuo desnim klikom na font, pa u font colour stavio default. I od tada se eto desava ono stosam napisao...
mada, sad kad si mi rekao da pojedine verzije, kada selektuješ, umesto plave boje na koju smo navikli imaju crnu boju, i onoga što si rekao - pa na kraju krajeva i u pravu si - važno je da se razlikuje od pozadine to što se selektuje...
U svakom slučaju, puno ti hvala
Misko
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: [Word] kako da promenim boju kod select funkcije

[ Pregleda: 2478 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.