Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje

[es] :: Laptopovi :: Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje

[ Pregleda: 5574 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deeddy
Dusica Dencic
Beograd

Član broj: 14792
Poruke: 42
77.46.174.*



Profil

icon Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje28.11.2007. u 10:10 - pre 199 meseci
Naisla sam na veoma povoljnu ponudu: Toshiba Satellite L40-14F, pa me zanima da mi kazete vase misljenje o modelu.

Dakle zaboravite na odnos cenu - kvalitet, samo mi recite kakva su vasa iskustva. Videla sam da postoje odredjeni problemi sa instalacijom SATA drajvera na Windows XP, ali koliko vidim vec danas, izasli su novi drajveri, pa to nije problem da se resi.

Kako se ovaj model pokazao u praksi? Fizicka izdrzljivost, trajanje baterije, brzina, stabilnost (lupam!) i sl...
 
Odgovor na temu

djalex77
Prokuplje

Član broj: 151239
Poruke: 14
77.46.169.*



Profil

icon Re: Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje28.11.2007. u 12:14 - pre 199 meseci
Nemam ja ovaj laptop ali ima moj drug.Radio sam i ja malo na njemu i mislim ne samo da je dobar nego za te pare da nema bolji na trzistu.Pogotovu ima kvalitetnu zavrsnu obradu na nivou od bar 200-300 evr skupljih i ima mat LCD a ne onaj sjajni i reflektivni kao neki.TOSHIBA je upravo izbacila drivere za seriju L40.

Idite na stranicu:

http://eu.computers.toshiba-eu...aCSG/download_drivers_bios.jsp

Izaberite:

product type .... notebook
family.............. satellite
Product series ... satellite L series
Model.............. Satellite L40
Operating system: Windows XP

kliknite na search.

Skinite fajl koji se zove: Driver package. (170MB). Unutra bi trebalo da budu svi driveri za ovaj model.

Slično - izbačeni su za download i driveri za model Satellite Pro A200...

Nadam se da je ovo od pomoći :)
 
Odgovor na temu

kovacic_10
Student informatike
Subotica

Član broj: 165680
Poruke: 10
77.46.156.*



Profil

icon Re: Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje10.12.2007. u 02:27 - pre 199 meseci
Nede (Nenad Bosnjak) interesuje me tvoje miljenje o modelu l14-f. TAKODJE I DRUGA MISLJENJA SU DOBRODOSLA. Doticnog gospodina pitam iz prostog razloga
jer ima veliko znanje u vezi laptopova.
Dogradio sam 1 gb rama tako da sada imam 2, graficka mi je X3100, dual-core...
Student sam, a laptop koristim za net, fakultet (programiranje, rad sa bazama) audio i video obradu...
Interesuje me da li cu sa ovim modelom moci igrati neke starije i ne toliko zahtevne igre tipa GENERALS i sl...
Takodje interesuju me tvoji utisci o ovom modelu sto se tice kvaliteta, naravno u poredjenju sa racunarima iste klase i cene...
I ako moze da mi das neki url gde je obavljeno testiranje... HVALA UNAPRED
 
Odgovor na temu

Ned123
Nenad Bošnjak
Senior System Administrator
PIXOMONDO Images
Stuttgart, Germany

Član broj: 64971
Poruke: 835
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/nenad..


+28 Profil

icon Re: Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje10.12.2007. u 06:53 - pre 199 meseci
SATA drajveri za XP, nisu problem samo dotičnog modela. Windows XP NEMA ugrađene drajvere za SATA kontrolere u "native" modu. Pretraga foruma!
Sve informacije o igranju na X3000/X3100:
http://www.elitesecurity.org/t298525-0#1779243
@kovacic_10
Koliko sam shvatio ti već imaš ovaj model. Šta reći, čuvaj ga od mehaničkih potresa i uživaj. Kvalitet je vrlo nezahvalno komentarisati u ovoj cjenovnoj klasi.
Što se tiče review-a, ne mogu učiniti ništa više nego i ti:
http://www.google.com/search?h...+review&btnG=Google+Search
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Toshiba Satellite L40-14F - da ili ne? Vase misljenje

[ Pregleda: 5574 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.