Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prodaja objekata za 3d studio MAX

[es] :: E-Poslovanje :: prodaja objekata za 3d studio MAX

[ Pregleda: 2127 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lunatic
Dusan Filipovic
nis

Član broj: 6584
Poruke: 259
195.252.103.*

ICQ: 283010555


Profil

icon prodaja objekata za 3d studio MAX17.09.2003. u 23:42 - pre 250 meseci
ovako.. vido sam da se na netu negde prodaju objekti za 3d max.. e sad posto ja i moj drug mislimo da mozemo da pariramo tim ljudima i to uz mnogo manje cene, resili smo da i mi prodajemo nase...e sad kako da ja to omogucim, da li postoji neka fora a da se ne registruje firma u USA da bih mogao da prodajem tu vrstu e-robe... shta mi sve treba?
www.dnbcentrala.com
serbian dnb community
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.verat.net

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: prodaja objekata za 3d studio MAX17.09.2003. u 23:47 - pre 250 meseci
Citat:
Lunatic:
ovako.. vido sam da se na netu negde prodaju objekti za 3d max.. e sad posto ja i moj drug mislimo da mozemo da pariramo tim ljudima i to uz mnogo manje cene, resili smo da i mi prodajemo nase...e sad kako da ja to omogucim, da li postoji neka fora a da se ne registruje firma u USA da bih mogao da prodajem tu vrstu e-robe... shta mi sve treba?


Jednostavno napravi sajt, otidji na 2checkout.com i otvori nalog za naplatu ili odaberi share-it ili neki slican servis i pocni da radis. Nema potrebe da otvaras firmu negde napolju.

Malo to proreklamiraj i vozi .. (tacnije dosta to proreklamiraj

Ili jos bolje, upotrebi search na forumu i procitaj kilometarske price na ovu temu
 
Odgovor na temu

Lunatic
Dusan Filipovic
nis

Član broj: 6584
Poruke: 259
195.252.103.*

ICQ: 283010555


Profil

icon Re: prodaja objekata za 3d studio MAX18.09.2003. u 00:00 - pre 250 meseci
ma trazio sam ja po search ali sam samo nailazio na teme koje objasnjavaju trgovinu materijalne robe a i nisi mi reko kako da ja svoju stranicu povezem sa tim 2 chekoutom i kako se podizu pare, kolka je provizija...?
www.dnbcentrala.com
serbian dnb community
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.verat.net

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: prodaja objekata za 3d studio MAX18.09.2003. u 00:15 - pre 250 meseci
Citat:
Lunatic:
ma trazio sam ja po search ali sam samo nailazio na teme koje objasnjavaju trgovinu materijalne robe a i nisi mi reko kako da ja svoju stranicu povezem sa tim 2 chekoutom i kako se podizu pare, kolka je provizija...?


Da si otisao na 2checkout.com , otkrio bi da je sve do detalja objasnjeno. Cak dobijes i besplatan skript za kontrolu downloada itd...

Naravno, ako ti je tesko da procitas sve sto pise na njihovom sajtu, onda razmisli da li je takav posao za tebe.

Naravno, imas i mogucnost da ti odradi neko za odredjenu finansijsku nadoknadu ceo sajt a da ti samo uploadujes fajlove i odredjujes cene, sto nije los nacin.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: prodaja objekata za 3d studio MAX

[ Pregleda: 2127 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.