Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi pomoć za erwin

[es] :: Baze podataka :: Treba mi pomoć za erwin

[ Pregleda: 2638 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MIRNESAO

Član broj: 162435
Poruke: 5
*.do.pttrs.net.



Profil

icon Treba mi pomoć za erwin21.11.2007. u 23:46 - pre 200 meseci
Skinula sam sa neta primjer urađen u erwinu,ali ne znam kako da na osnovu njega uradim bazu u accessu!Ako neko zna molim da mi objasni postepeno kako da uradim!
Unaprijed hvala
 
Odgovor na temu

Zidar
Canada

Član broj: 15387
Poruke: 3085
*.100.46-69.q9.net.



+79 Profil

icon Re: Treba mi pomoć za erwin22.11.2007. u 14:14 - pre 199 meseci
Baze se ne rade tako sto se skine s neta primer u Erwinu pa se na osnovu primera radi sopstvena baza. Baze se prvo razviju na papiru, a Erwin ti u tom procesu uposte ne treba. Erwin je alat koji ti omogucuje da nacrtas tabele i mozda na kraju da Erwin sam za tebe u Accessu kreira te tabele. Erwin nikad ni za koga nije napravio bazu. Za postepena objasnjenja postoje predavanja i vezbe, profesori i asistenti.

I ja sam jednom pitao da mi neko postepeno objasni kako se projektuju zgrade, jer sam video neciji tudji crtez. Samo su se nasmejali i poslali me na fakultet. Posle pet godina znao sam kako se projektuju i prave zgrade. Isto je i sa bazama podataka, mozda malo manje vremena, ali je red valicine isti.
 
Odgovor na temu

Getsbi

Član broj: 124608
Poruke: 2831



+45 Profil

icon Re: Treba mi pomoć za erwin22.11.2007. u 16:51 - pre 199 meseci
Ako je fajl koji si skinula sa neta extenzije .er1 i ako koristiš alat ErWin verzije 4.1 mogu da ti opišem kako da izgenerišeš šemu baze podataka, odnosno da dobiješ Access fajl sa tabelama i relacijama kao u fajlu .er1.
 
Odgovor na temu

[es] :: Baze podataka :: Treba mi pomoć za erwin

[ Pregleda: 2638 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.