Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izgreban ekran

[es] :: GSM - upotreba :: Izgreban ekran

[ Pregleda: 4893 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.sbb.co.yu



Profil

icon Izgreban ekran13.09.2003. u 22:46 - pre 250 meseci
Pre par dana sam se ponovio SonyEricssonom. Kad sam došao kući primetio sam da ima ogrebotinu na ekranu. Malecku, ali dovoljnu da nervira, posebno zato što je kolor ekran, pa se ogrebotina "presijava".

E, sad, problem je u tome što nisam primetio ogrebotinu dok sam bio u radnji, tako da postoji mogućnost i da sam ogrebao ekran dok sam nosio telefon (držao sam ga u džepu).

Da li postoji mogućnost da se to sredi? Sećam se da sam pre par meseci na teleshopu video reklamu za neki CD-polisher, koji služi za sređivanje izgrebanih diskova. Verujem da to može da posluži i za ovo, ali ne mogu da se setim u kom teleshopu je to bilo.

Upomooooooć!
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

viktorparacin
tehnicar za emisionu tehniku

Član broj: 10615
Poruke: 397
*.ptt.yu

Sajt: www.barkan.rs


+1 Profil

icon Re: Izgreban ekran14.09.2003. u 11:02 - pre 250 meseci
imas po boljim radnjama za mobilne telefone, mislim da ga pravi nemacka firma "WÜRTH", zove se "display polisher". Mala je tubica od 20tak grama, crveno bele boje, i negde je cinimise oko 400din
Pozdrav!
Prime focus 1.60m, Nokia9800, Dreambox 500HD, Total TV-maximum, Xperia Go,
Yamaha RX-V395, Bose AM5 III, Sony CDP-XE700, Daikin FTKX35, ...
 
Odgovor na temu

Keops
Marko Kostic
Pirot

Član broj: 1647
Poruke: 730
*.ptt.yu



+1 Profil

icon Re: Izgreban ekran14.09.2003. u 11:35 - pre 250 meseci
To je fizicko ostecenje, ne znam kako mislite da ogrebotina moze da se ukloni polisherom?... :(
 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Izgreban ekran14.09.2003. u 13:41 - pre 250 meseci
Pa ogrebotina je jako plitka, tako da valja polisher može da ispuni to. I dalje mi je to mnogo bolja varijanta nego da kupujem ceo oklop i plaćam zamenu zbog jedne ogrebotine :(

Hvala na informaciji za Wuerth, potražiću sutra po radnjama. Ako neko zna u kojoj radnji ima, slobodno može da mi skrati trasu :)
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

vivicav
vojvodina

Član broj: 2199
Poruke: 593
*.panet.co.yu

Sajt: www.mastonbi.co.rs


Profil

icon Re: Izgreban ekran15.09.2003. u 11:33 - pre 250 meseci

http://www.displex.de/

Provereno skida ogrebotine. Moze se pronaci i po nasim radnjama. Kosta oko 10-11 EUR. Mozda je bolja varijanta da odes u neku radnju ili servis i da ti oni sa ovom pastom to srede. Usluga kosta oko 100 dinara. Ako je ostecenje toliko da se ne moze ukloniti poliranjem, oni ce ti to reci, a ti ces biti postedjen bespotrebnog ulaganja u kupovinu paste. Postoji i opasnost da losim izborom krpe jos vise ostetis displej.
 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Izgreban ekran15.09.2003. u 14:45 - pre 250 meseci
Potražio sam danas u nekoliko radnji, ali svuda su me bledo gledali, kao da sam im tražio čarobni štapić.
Da li je neko video skoro u Beogradu tu pastu ili zna za neki servis gde se to radi? Još bolje, da li neki ESovac to radi?
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

velkod
Veljko Davidovic
Beograd

Član broj: 13689
Poruke: 251
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Izgreban ekran15.09.2003. u 21:14 - pre 250 meseci
Ja sam se isto raspitivao za tu pasticu po radnjama u bg ali svi su mi odgovorili da to ne postoji. :-))) A ta pasta je bila u jednom servisu ali je na zalost vise nema. Pre nekih mesec dana sam je video u merkatoru kod dela gde se prodaju diskovi i mislim da je bila oko 10€. Ako neko zivi u blizini mogao bi da proveri koliko je sada i da li je uopste ima jos uvek.
 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Izgreban ekran16.09.2003. u 00:36 - pre 250 meseci
Otišao sam do firme gde sam kupio telefon, i zamenili su mi ceo telefon, bez ikakvih dodatnih pitanja. Ako uzmem u obzir to da sam već jednom menjao telefon prošle nedelje, mogu samo da pohvalim uslužnost radnika te firme.

Bravo, PIN Plus!

(moderatore, slobodno mi obriši poruku ako smatraš da je ovo reklama)
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.neobee.net

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Re: Izgreban ekran16.09.2003. u 00:47 - pre 250 meseci
zar toga ima???
i to josh kod nas u JUGI???...ups...SCG

I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

bojler_2Ghz
Milutin Mrkonjic
Mars_Serbia_Beograd

Član broj: 14049
Poruke: 4
*.beotel.net



Profil

icon Re: Izgreban ekran16.09.2003. u 12:00 - pre 250 meseci
Uzmes malo vate i malo kolinosa (da paste za zube) i polako trljas po dislpeju, naravno ne zapnes ko sivonja neko polako, postepeno ce se pasta zasusiti, a kad se to desi cistom krpicom lagano je skini i ispoliraj. Ako rupe nicu prevelike sasvim lepo uspeva. To pomaze i kod izgrebanih cdova ali oni ostaju na tom mestu mutni ali se citaju bez problema. Pasta za zube mora biti bez onih gelastih sranja, tj bela!!
Pasta kosta 60 din max!!!!! A moze da se kupi i kod mene po 9 eur!!! Ha Ha!!
Najbitnije u zivotu je bojler pun tople vode!!
 
Odgovor na temu

bojler_2Ghz
Milutin Mrkonjic
Mars_Serbia_Beograd

Član broj: 14049
Poruke: 4
*.beotel.net



Profil

icon Re: Izgreban ekran16.09.2003. u 12:00 - pre 250 meseci
Uzmes malo vate i malo kolinosa (da paste za zube) i polako trljas po dislpeju, naravno ne zapnes ko sivonja neko polako, postepeno ce se pasta zasusiti, a kad se to desi cistom krpicom lagano je skini i ispoliraj. Ako rupe nicu prevelike sasvim lepo uspeva. To pomaze i kod izgrebanih cdova ali oni ostaju na tom mestu mutni ali se citaju bez problema. Pasta za zube mora biti bez onih gelastih sranja, tj bela!!
Pasta kosta 60 din max!!!!! A moze da se kupi i kod mene po 9 eur!!! Ha Ha!!
Najbitnije u zivotu je bojler pun tople vode!!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Izgreban ekran

[ Pregleda: 4893 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.