Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji univerzalni player po vama je...?

[es] :: Video softver :: Najbolji univerzalni player po vama je...?

[ Pregleda: 4633 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deki999
Dejan Spasić
šef
beograd

Član broj: 15898
Poruke: 504
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Najbolji univerzalni player po vama je...?03.11.2007. u 09:18 - pre 200 meseci
pokusavam da ne koristim brdo programa.
probam da SVE gledam-slusam na jednom programu.
trenutno je to GOM.

kakva su vasa iskustva?
deki
 
Odgovor na temu

zoks67

Član broj: 67961
Poruke: 259
91.150.119.*



Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?03.11.2007. u 13:03 - pre 200 meseci
GOMPlayer je super.
Nista losiji je i KMPlayer.
I jedan i drugi rade sa gotovo svim formatima i sa sobom nose sve sto im treba, znaci ne morate imati instalirane kodeke, filtere i ostalo na racunaru da bi radili.
Ono sto meni treba je podrska za rad sa daljinskim upravljacem pomocu Girdera. Tu pre svega mislim na KMPLayer, posto njegov playlist editor moze da se ucini transparentim i izgleda kao OSD kod DVB programa za pracenje satelitske televizije.
Znaci, ova dva player-a, koji god da izaberete nece pogresiti.
Jednao pitanje za sve posetioce ove teme:
da li neko ima gml file za Girder koji podrzava rad bilo sa KMPlayer-om bilo sa GOMPlayer-om...hvala unapred....
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
77.46.190.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?03.11.2007. u 13:24 - pre 200 meseci
Probao sam i GOME i KMplayer...

Ali sam i dalje na kombinaciji Mv2 + PowerDVD.


Citat:
zoks67:
Jednao pitanje za sve posetioce ove teme:
da li neko ima gml file za Girder koji podrzava rad bilo sa KMPlayer-om bilo sa GOMPlayer-om...hvala unapred....


Ja nemam.
 
Odgovor na temu

zoks67

Član broj: 67961
Poruke: 259
91.150.119.*



Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?03.11.2007. u 22:21 - pre 200 meseci
@Mister_rap
Kazi mi, da li postoji player koji ima OSD prikaz preko celog ekrana, mislim na OSD prikaz playliste gde bi video nazive fajlova ucitanih u playlisti.
Hvala...
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
77.46.190.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?03.11.2007. u 23:04 - pre 200 meseci
Ako mislimo na istu stvar (a trebalo bi) onda postoje...

Jedan takav koristim (ne bas cesto) i po malo lici na gome!
Rijec je o Zoom Player-u.

Ps.
Pogledaj sliku kako to izgleda u Zoom Player-u
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zoks67

Član broj: 67961
Poruke: 259
77.46.250.*



Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?04.11.2007. u 21:07 - pre 200 meseci
Predpostavljam da tasterima mozes ici gore-dole, mislim u smilu da "setas" po fajlovima, a da ih ne pustas, a kad pozelis neki da pustis, onda udaris enter na tastaturu...
Ovo me zanima zbog koriscenja daljinskog upravljaca, naravno....
U svakom slucaju hvala, probacu zoom player..
 
Odgovor na temu

deki999
Dejan Spasić
šef
beograd

Član broj: 15898
Poruke: 504
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?04.11.2007. u 21:34 - pre 200 meseci
Izmedju Gom i KMplayera biram KM. Kad mu "ubacim" audio file menja skin u "like winamp", kad mu "ubacim" video file pušta ga...

deki
 
Odgovor na temu

zoks67

Član broj: 67961
Poruke: 259
77.46.175.*



Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?08.11.2007. u 19:48 - pre 200 meseci
Citat:
Mister_rap: Ako mislimo na istu stvar (a trebalo bi) onda postoje...

Jedan takav koristim (ne bas cesto) i po malo lici na gome!
Rijec je o Zoom Player-u.

Ps.
Pogledaj sliku kako to izgleda u Zoom Player-u


Oooooooo, Mister_rap
HVALA, HVALA, HVALA....
ZoomPlayer je najbolji player koji sam do sada probao. Ustvari, za ono sto meni treba je extra. EXTRA!!!!!!
Jooooj, HVALA, HVALA, Mister_rap!!!!
Radi sa Girder-om i daljincem ko devojcica.....A kakav tek OSD ima, ljudi moji......
Dakle, za sve oni koji bi hteli da od kompjutera naprave nesto poput kucnog DVD-a, ovo je pravi izbor!!!
Zavalite se u fotelju i uzivate, listate vas kompjuter po svim particijama, folderima, ucitavate fajlove svih formata za ovaj izvrsni player, znaci mp3, avi, mpeg, vob, sve sto pozelite....a sve to dobijete na OSD, sa prelepim background-om, lepim i velikim slovima, ma milina jedna.....

Sta Vam je potrebno?

1. Zoom Player WMV Pro v5.00 Final

2. Girder 4.0.5.2 u kome, kada ga instalirate imate zplayer.gml file (u kome su sve definicije - napravljene za Zoomplayer) koji Vam je potreban da Vam kombinacija Zommplayera i Girdera proradi

3.Plugin za Girder, sendmessage.dll

4. Malo strpljenja i koncentracije dok naucite Vas daljinski kojom tipkom cete koju komandu izvrsavati....

5. zplayer.gml file mozete ucitati i u Girder 3.29 koji je inace besplatan, tako da ne morate da se sekirate ako nemate "aspirin" za Girder 4.0.5.2....

Srecno ljudi!!!!
Pogotovu Vama koji imate SkyStar 2 satelitsku karticu, ovo ce biti pesma.....
Pozdrav svima....

[Ovu poruku je menjao zoks67 dana 09.11.2007. u 17:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
91.150.103.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?08.11.2007. u 20:35 - pre 200 meseci
Drago mi je da sam ti pomogao!

Lijepo od tebe sto si damo mini how to ostalim korisnicima!
 
Odgovor na temu

zoks67

Član broj: 67961
Poruke: 259
212.200.193.*



Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?09.11.2007. u 16:52 - pre 200 meseci
Citat:
Mister_rap: Drago mi je da sam ti pomogao!

Lijepo od tebe sto si damo mini how to ostalim korisnicima!

Ruka ruku mije....kazu mudri ljudi.....
 
Odgovor na temu

Sauron
Nemanja Pantoš
Administrator informacionih sistema u
Pokrajinskom sekretarijatu za
informacije Izvršnog Veća AP..
Futog

Član broj: 780
Poruke: 417
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: sauron@elitesecurity.org
Sajt: www.tolkien.rs


+1 Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?14.11.2007. u 15:43 - pre 200 meseci
GomPlayer mi je najbolji. Pre toga sam koristio MV2 i VPlayer.
10 SIN
20 GOTO HELL
 
Odgovor na temu

Paramecijum

Član broj: 15642
Poruke: 1314
*.bsprocesor.com.



Profil

icon Re: Najbolji univerzalni player po vama je...?18.11.2007. u 14:04 - pre 199 meseci
Ja 8 godina već koristim ZPlejer i to neku početnu verziju, uopšte se i ne instalira, treba ručno da se namesti u Win da bude default plejer.
Stavio sam bio nedavno najnoviju i odmah je bacio.
Program pušta sve što postoji, razume sve kodeke, filtere, titlove, ima elementarno jednostavne mogućnosti da se podese sve bitne stvari, DVD, Divx, ja sam još sve to povezao na TV, besprekorne komande, radi u pozadini, ne secka ni sebe ni druge programe...

Ne volim nove programe, nove verzije programa koje koristim, uglavnom tu bude samo dodato 2000 novih opcija od kojih mi realno treba jedna, a izgled i upotreba postanu 18 puta komplikovaniji.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Najbolji univerzalni player po vama je...?

[ Pregleda: 4633 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.