Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

USB 1.1 na dvd/divx plejerima

[es] :: Multimedijalni uređaji :: USB 1.1 na dvd/divx plejerima

[ Pregleda: 4681 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

x3mer
nemanja milosevic
nis

Član broj: 17386
Poruke: 194
*.ninet.co.yu.



Profil

icon USB 1.1 na dvd/divx plejerima01.11.2007. u 09:03 - pre 200 meseci
Pozdrav,
zanima me koliko je lose imati USB 1.1 port na plejeru u odnosu na USB2.0 ? Naime planiram da danas/sutra kupim plejer... ne bih izdvajao basnoslovne sume (do 3-4000din) ali bi mi dobro dosao USB
...naleteo sam na Elite PV-4000USB (http://www.elite.co.yu/proizvo...o/dvd_divx_mp3/pv_4000usb.html) nije neki brend, ali ima sve zivo, kosta 2.820din... mada usb mu je 1.1, znam da bi bilo previse da ocekujem i 2.0 za te pare, ali me zanima da li neko ima iskustva sa tim portom na plejerima? da li stvarno toliko seckaju filmovi sa njim?
 
Odgovor na temu

x3mer
nemanja milosevic
nis

Član broj: 17386
Poruke: 194
*.ninet.co.yu.



Profil

icon Re: USB 1.1 na dvd/divx plejerima03.11.2007. u 12:48 - pre 200 meseci
evo da sam sebi odgovorim posto sam ga pazario, pa informacije mozda budu od koristi drugim posetiocima:
prezadovoljan sam!
uredjaj ima dve mane:
1.titl mora da se zove potpuno isto kao i video fajl
2.sve nazive fajlova prikazuje u skracenom obliku
...ali zato sada krecu prednosti:
-usb 1.1 radi perfektno i nijedan film mi do sada nije seckao na njemu, tako da ga sad koristim mnogo cesce nego diskove (ne znam kako su to resili, ali svaka im cast)
-fenomenalno podesavanje zvuka (balansi, ekvilajzeri, efekti, presetovi,..cuda)
-fenomenalno podesavanje slike (boja, ostrina, svetlost, kontrast, format)
-jos bolje podesavanje titlova (velicina, boja slova, boja i velicina okvira, font, pozicioniranje...)
-cita sve titlove (sub, srt, txt) i ima sva nasa slova [meni je na srpskom naravno]
-cita sve moguce formate... mada jedan film (od nekih 20-30 koje sam isprobao) mi je, iz meni nepoznatog razloga, seckao
-zoom i slowmotion
....ima sigurno jos dosta toga, ali to je sto mi je prvo palo na pamet.

prevazisao je moja ocekivanja, vredi definitivno mnogo vise nego sto kosta (2.580din) i nadam se da nece da se kvari (ali onda stvarno ne bih znao zasto je tako jeftin:) u svakom slucaju, moja topla preporuka svima, a ako budem imao bilo kakvih problema, postovacu ih ovde.

pozdrav
 
Odgovor na temu

zkukic
Kukic Zoran
Zemun

Član broj: 175671
Poruke: 1
*.vektor.net.



Profil

icon Re: USB 1.1 na dvd/divx plejerima13.03.2008. u 09:55 - pre 196 meseci
Aloha,
treba da kupim DiVX player i ovako nesto bi mi bas odgovaralo. Bitna stavka mi je da fontovi mogu da se povecaju. Ovaj uredjaj jsam nasao samo kod Tehnomanije a oni me ubedjuju da ovaj model nema tu mogucnost. Iz tvog posta vidim da je manipulacija fontovima ipak moguca, pa ocu samo da proverim jos jednom. I jos jedna stvar, koja ti je verzija firmwarea i da li negde na netu imaju nove verzije koje mogu da se flesuju (ja ih nisam nasao)...

Prilicno mi je frka, pa ako mozes odgovori danas:-)

Pozz...
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: USB 1.1 na dvd/divx plejerima

[ Pregleda: 4681 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.