Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BackDoors

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: BackDoors

[ Pregleda: 4059 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kid
Beograd

Član broj: 13813
Poruke: 6
*.icg.co.yu



Profil

icon BackDoors10.09.2003. u 12:42 - pre 251 meseci
Plz HeLp... kako da maknem/zatvorim backdoor iz Mirc-a.. skontala sam da je neki Wormic u pitanju.. imam njegovo ime i prezime :)... dal najprostije uklanajnje (delete) reshava stvar il moram da cheprkam po codovima??? I'm pretty confused...
i onako , poprilichno mi ide na zivce , kada mi izbaci "Ar U sure U want 2 quit Mirc?" samovoljno...
:))))))))))..........
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.teol.net

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: BackDoors10.09.2003. u 17:13 - pre 251 meseci
Ako je to neka mirc skripta i mislis da je worm pisan u skriptingu (men se cini da je to) onda samo iskljuci remote, /remote off ili samo instaliraj drugu skriptu, ili koristi sam mIRC ili sto bi leka reko skini xchat
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.teleklik.net



+2 Profil

icon Re: BackDoors11.09.2003. u 21:49 - pre 251 meseci
offtopic: a zidoo sta ako nece da koristi xchat vec hoce bas mirc ?:)

a Kid ako koristis mirc probaj ALT+R pa FILE->UNLOAD i sve remote unloaduj :) jer koliko sam upoznat sa takvim fazonima oni imaju kao "protekciju" za /remote off :)


"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

Demoritus
Dušan Petrov
Beograd

Član broj: 13739
Poruke: 561
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: BackDoors11.09.2003. u 23:05 - pre 251 meseci
eto obojica su ti rekla sta da radis, znaci ili uninstaliraj pa ponovo instaliraj mIRC ili kucaj /remote off ili unloaduj odredjenu skriptu u koju sumnjas
"The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence."
 
Odgovor na temu

Kid
Beograd

Član broj: 13813
Poruke: 6
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: BackDoors12.09.2003. u 02:53 - pre 251 meseci
e hvala momci.. Your The best ....:)
 
Odgovor na temu

Demoritus
Dušan Petrov
Beograd

Član broj: 13739
Poruke: 561
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: BackDoors12.09.2003. u 11:25 - pre 251 meseci
Pretpostavljam da si skinuo backdoor... I zapamti: ne klikci na sajtove koji ti da "bilo ko" sa irca i ne obaziri se na auto msgs !


"The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence."
 
Odgovor na temu

Kid
Beograd

Član broj: 13813
Poruke: 6
*.icg.co.yu



Profil

icon Re: BackDoors12.09.2003. u 14:29 - pre 251 meseci
SkinuLA :) tenk ju veri mach :)))) ne klikecem.. sam' trpecem :)
 
Odgovor na temu

Kid
Beograd

Član broj: 13813
Poruke: 6
*.icg.co.yu



Profil

icon Re: BackDoors12.09.2003. u 16:10 - pre 251 meseci
Opet ja... da ne otvaram sad novu temu...
Kako da zaobidjem firewall...u firmi mi je dozovljen samo Http... ftp ukinut kao i konektovanje na bilo koj Irc server... ZLe chike nam ne daju da chatujemo... :)
Na net izlazim preko njihovog proxy-ja i nikako drugachije... Kontam da to moze da se zaobidje al' kako???
BilA bi vam jako zahvalana , neki predlog bilo shta... jer znam da neko to ume :))))
Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.panet.co.yu



Profil

icon Re: BackDoors13.09.2003. u 02:27 - pre 251 meseci
Citat:
Kid:
Opet ja... da ne otvaram sad novu temu...
Kako da zaobidjem firewall...u firmi mi je dozovljen samo Http... ftp ukinut kao i konektovanje na bilo koj Irc server... ZLe chike nam ne daju da chatujemo... :)
Na net izlazim preko njihovog proxy-ja i nikako drugachije... Kontam da to moze da se zaobidje al' kako???
BilA bi vam jako zahvalana , neki predlog bilo shta... jer znam da neko to ume :))))
Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Herm nikako u stvari mozes da pitas chike :P da ti daju sve ovisi mozda su ti zatvorili sve port-ove kao sto su 6667 6668 etc...
Inace moras reci kako to sve izgleda u toj firmi zapravo sta je taj komp na kome ti radis i cemu on ima pristup itd. kako bih mogao analizirati dal uopste moze to da se zaobidje, ali opet ako zi zensko nebi trebalo da ti bude tesko da nagovoris te cike da ti izadju u susret tako da :)
 
Odgovor na temu

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.teleklik.net



+2 Profil

icon Re: BackDoors13.09.2003. u 10:03 - pre 250 meseci
ma moze :) kako ne moze:) tunneling...

samo nije fino da te cike zeeeeeekis ;) al ajd i meni je bilo dosadno na informatici pa sam ipak zaobisao "samo 80 port" i otisao na 6667 :]

http://www.htthost.com/httport_3_download_page.htm

valjda ces se snaci u podesavanju :)
"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.panet.co.yu



Profil

icon Re: BackDoors13.09.2003. u 12:22 - pre 250 meseci
Citat:
igac:
ma moze :) kako ne moze:) tunneling...

samo nije fino da te cike zeeeeeekis ;) al ajd i meni je bilo dosadno na informatici pa sam ipak zaobisao "samo 80 port" i otisao na 6667 :]

http://www.htthost.com/httport_3_download_page.htm

valjda ces se snaci u podesavanju :)



Hehe jbg nisam ja upoznat sa tim na informatici posto mi nemamo u skoli ni kompo-ove a ne net :P(imamo komp-ove ali kao i da ih nemamo)...
Inace da sam ja na mesu tih cika napravio bi software kao sto sam napravio za moju skolu imas samo link za pascal word i pain... Znaci ono slicno kao sto ima cybercafe pro i nema mrdanja blokira sve bukvalno :)
 
Odgovor na temu

Kid
Beograd

Član broj: 13813
Poruke: 6
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: BackDoors13.09.2003. u 13:02 - pre 250 meseci
Elem... Stanje je ovakvo... Komp na kom ja radim je pod Win2k Adv.Serever , bla bla, na net idem jedino preko proxija i nikako drugachije, al problem nije konkretno u Genexu, vec kog glavnog provajdera koji je stavio razno razne zabrane , ukljuchujuci i konektovanje na Irc iliti shetnju kroz te 6667/8/9 portove...
Neki rachunari imaju pristup Ftp-u jer su vezani direktno na glavni server u zgradi tj. na njihov switch, a ja (mi) smo povezani jednim (kako ga mi zovemo) Belim shugavim kablom, koji se sheta ko zna kuda po zgradi.
Bah .. ne znam shta josh da napishem , da bi docharala trenutno stanje , al' probacu ovaj HttpPort3... u ponedeljak chim odem u Office ,pa cu da javnem radi li il ne... Do tad hvala punoooooo
Nadam se da nisam bila konfuzna za vas , koliko i za sebe, poshto ne znam shta bi josh trebabala da napishem u vezi sa Net-om in my office.. la la la la...
E da.. poprechna veza je u pitanju, umalo da zaboravim...
See ya ... :)
 
Odgovor na temu

Kid
Beograd

Član broj: 13813
Poruke: 6
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: BackDoors13.09.2003. u 13:05 - pre 250 meseci
Herm nikako u stvari mozes da pitas chike :P da ti daju sve ovisi mozda su ti zatvorili sve port-ove kao sto su 6667 6668 etc...
Inace moras reci kako to sve izgleda u toj firmi zapravo sta je taj komp na kome ti radis i cemu on ima pristup itd. kako bih mogao analizirati dal uopste moze to da se zaobidje, ali opet ako zi zensko nebi trebalo da ti bude tesko da nagovoris te cike da ti izadju u susret tako da :)[/quote]



Ha ha... ne bi bilo teshko.. znachi posslala sam chiki net send Helouuuuu :)))
nije ga mrzelo da se popenje na 26.sprat i da mi 'ebe sve po spisku... :)
A meni samo firewall prijavio tj blokirao nekom pristup, ja se javila fino choveku a one meni tako.. Mislish da ce mi dati skinuti zabranu... :) teshko ....:)
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.panet.co.yu



Profil

icon Re: BackDoors14.09.2003. u 02:11 - pre 250 meseci
Citat:
Kid:
Herm nikako u stvari mozes da pitas chike :P da ti daju sve ovisi mozda su ti zatvorili sve port-ove kao sto su 6667 6668 etc...
Inace moras reci kako to sve izgleda u toj firmi zapravo sta je taj komp na kome ti radis i cemu on ima pristup itd. kako bih mogao analizirati dal uopste moze to da se zaobidje, ali opet ako zi zensko nebi trebalo da ti bude tesko da nagovoris te cike da ti izadju u susret tako da :)




Ha ha... ne bi bilo teshko.. znachi posslala sam chiki net send Helouuuuu :)))
nije ga mrzelo da se popenje na 26.sprat i da mi 'ebe sve po spisku... :)
A meni samo firewall prijavio tj blokirao nekom pristup, ja se javila fino choveku a one meni tako.. Mislish da ce mi dati skinuti zabranu... :) teshko ....:)
[/quote]

Jos jednom zensko si iskoristi prednost :) (dace ti cika osim ako cika nije drugacije sexualno opredeljen)
 
Odgovor na temu

igac
Banjaluka

Član broj: 415
Poruke: 562
*.teleklik.net



+2 Profil

icon Re: BackDoors14.09.2003. u 17:48 - pre 250 meseci
ma samo ti dodji ciki u suknjici i bodiju nekom i nabaci kez i onda ga pitaj :)

"nice town, i'll take it..."
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: BackDoors

[ Pregleda: 4059 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.