Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa integrisanom zvucnom Realtek ALC 850

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa integrisanom zvucnom Realtek ALC 850

[ Pregleda: 1294 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Chaba

Član broj: 118888
Poruke: 47
77.46.159.*



Profil

icon Problem sa integrisanom zvucnom Realtek ALC 85025.10.2007. u 17:01 - pre 201 meseci
Pozdrav svima. No imam plocu asus a8n-e na kome je integrisana zvucna Realtek ALC 850. Sve radi savrseno ali problem se javlja kada ocu da gledam DVD. Znaci sve je u redu prilikom gledanja divx-a i slusanja muzika preko winampa, windows zvukovi, igre itd..., al kad ubacim DVD (film - i to samo film, bilokoji) jedva mogu da cujem nesto. Znaci jednostavno sve se utisa. Posto mi je zvucna spojen sa muz stubom, ja moram da pojacam zvuk na stubu skoro na maksimum da bi cuo film, al onda me zezaju roditelji jer prilikom kada ima neka eksplozija na filmu itd... oce da mi razbije staklo. E sad mene interesuje dal se treba nesto stelovati na zvucnom il kako vec da resim ovo. Ovaj problem vec vucem par godina al sad mi je dosta. Probao sam razlicite verzije drivera, nije pomoglo nista. Kao dvd player koristim Power Dvd, probao sam i windows media player i vec ni ja ne znam sta i sve je isto. Cak i druge (one plasticne ) zvucnike uzeo od sestre i tamo je ista situacija
Chio Chipset
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa integrisanom zvucnom Realtek ALC 850

[ Pregleda: 1294 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.