Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Arraylist dinamickiKreiranih Objekata u design-modu kao property...?

[es] :: .NET :: Arraylist dinamickiKreiranih Objekata u design-modu kao property...?

[ Pregleda: 3403 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

veljaradenkovic
Velja Radenkovic
Beograd

Član broj: 2977
Poruke: 281
*.ptt.yu

ICQ: 147120023


Profil

icon Arraylist dinamickiKreiranih Objekata u design-modu kao property...?07.09.2003. u 22:14 - pre 250 meseci
Treba mi ovo kao sto je odradjeno za TableStyles property kod DataGrid(WinForms).

Dakle kliknem na property u PropertyGridu (Designer), IDE otvori Object Collection Editor sa buttonima Add i Remove i sa jos jednim PropertyGridom sa desne strane za osobine dodatog objekta.

Za sada sam ovo jedino postigao al to i nije neka pamet.

Sad me interesuje da na ovaj ClickAddButton dodam objekat DeviceTypeN kolekciji arrayList i setujem njegove osobine.

Hvala unapred!



 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.bozic.co.yu



+311 Profil

icon Re: Arraylist dinamickiKreiranih Objekata u design-modu kao property...?25.09.2003. u 10:14 - pre 250 meseci
Pogledaj CollectionEditor klasu, ona je osnova za editore kolekcija, izvedi klasu iz njega, napravi ono što ti treba!
 
Odgovor na temu

veljaradenkovic
Velja Radenkovic
Beograd

Član broj: 2977
Poruke: 281
*.ptt.yu

ICQ: 147120023


Profil

icon Re: Arraylist dinamickiKreiranih Objekata u design-modu kao property...?25.09.2003. u 10:22 - pre 250 meseci
Davno sam uradio ono sto mi je trebalo ... Doduse malo drugacije nego sto sam isprva mislio.
Kad stignem stvicu ovde iskomentarisan kod (zlu ne trebalo).

 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Arraylist dinamickiKreiranih Objekata u design-modu kao property...?

[ Pregleda: 3403 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.