Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla

[es] :: Windows desktop :: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla

[ Pregleda: 2099 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

refa
Tuzla

Član broj: 60356
Poruke: 59
*.22.52.190.adsl.nextra.cz.



Profil

icon Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla14.10.2007. u 17:52 - pre 200 meseci
Pozdrav,
imam cudan problem, vrtim xp professional 32 - bitni na laptopu Acer sa Turion TL 52 64-bit procesorm. Sve radi ok ne zalim se.
Problem imam kad koristim usb za moj mobilni. Naime ok je dok je telefon spojen i dok radim transfer podataka, ali svaki put kad otpojim telefon sa usb kabla dobijem poznati windows Blue screen.
pogledo sam u device manageru stojala je vako ikonica pod System Devices (mali kompijuter i uzvicnik) sa imenom
Bios Plug and Play extension. Kad sam otvorio to pisalo je driveri nisu učitani bla blab moguće da se driveri neispravni ili problem sa driverima.
na windows situ rjesenje je uninstalirati drivere i instalirati ponovo. ja sam uninstaliro ali nikako da ih ponovo instaliram posto to nisu driveri od telefon vec sistemski.
sistem prepoznaje memory flash i radi normalno. znaci usb mogu ubacit propozna ga i izvadit isto tako bez da se sistem sruši. (ne idem na safe unplug)

Da na acer laptopu u biosu samo mogu boot podesit nista vishe (acer aspire 5102)
ako neko zna kako ovo rijesiti ili ima prijedlog unaprijed sam zahvalan.
pozdrav
refa
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla14.10.2007. u 18:57 - pre 200 meseci
Potraži kako da uradiš Safely Remove Hardware. Ja npr. svaki put kad vadim Stick iz računara, prvo kliknem na onaj telefon sa strelicom u systray-u, kliknem na željeni drajv i kad se lampica na Sticku ugasi, tek onda ga isčupam iz računara...
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla14.10.2007. u 21:16 - pre 200 meseci
ajd prepisi ovdje sve sto ima od teksta na tom blue screen-u.
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

refa
Tuzla

Član broj: 60356
Poruke: 59
*.de.ibm.com.



Profil

icon Re: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla14.10.2007. u 22:04 - pre 200 meseci
Ma day ko josh radi safe remove :) to nikad u zivoti nisam radio nit namjervam :))
toliko o tome.
otiso sam kod prijatelja i instaliro drivere na laptop. kod njega radi sve ok. Mislim da sam zezno nesh oko plug and play service sa alcohol soft ili deamon tool.

a zaista ne znam kako ce ti pomoc memory dump sa blue screena i adrese no svejedno potrudicu se da otipkam to.

refa
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla14.10.2007. u 22:35 - pre 200 meseci
samo tekst,nemoras se gnjaviti s brojevima... :)
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

refa
Tuzla

Član broj: 60356
Poruke: 59
*.22.52.190.adsl.nextra.cz.



Profil

icon Re: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla15.10.2007. u 15:06 - pre 200 meseci
problem je sa samsung driverima, kad sam ih pobriso windows se ne rushi :)
tako da pocisticu registry i vidjet sta se desilo, btw: blue screen izgubi se prbrzo tako da ne stignem pritisnuti puse/break da vidim output jebga
:)
hvala u svakom slucaju
refa
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Windows XP professional blue screen - svaki put kad otpojim samsung u700 sa USB kabla

[ Pregleda: 2099 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.