Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?

[es] :: GSM - upotreba :: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?

[ Pregleda: 5746 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bruyoni
Kafana
NS

Član broj: 7740
Poruke: 85
*.armuns.ns.ac.yu

Sajt: www.nacionalnaklasa.com


Profil

icon ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?02.09.2003. u 12:06 - pre 251 meseci
Nekim cudnim prebijanjem dugova dosao sam u posed Siemens-a S45 koji cu da dam sestri. Posto siemensa nikada nisam imao ni mnogo koristio interesuje me sledece:
Koje programe da skinem sa net-a za Sinhronizacuiju sa outlokom, koje za promenu logo-a i ostalih slicica u telefonu, koji program za postavljanje(konverziju, pravljenje) melodija, koji za upostavljanje veze sa PC jem gde ce telefon biti modem i GPRS i obican... to je sve cega se mogu setiti dodajte jos nesto

I jos nesto video sam na siemens site-u za SCG da se ima skinuti update Software-a za telefon a posto znam da ima dve vrst kabla originalni i neoriginalni(znanje gotovo) koji se koristi za to ili je svejedno.I jdali taj update radi samo ako imam pretposlednju verziju software-a pa je on digne na poslednju ( tipa 2.9->3 ) ili moze sa bilo koje na najnoviju ( tipa 0.9 ->3 )?

PS:dajte neki site gde se mogu,naravno za dzabe, skidati melodije,slikice itd...

PPS:Vredi li raditi S45->S45i zasto da; zasto ne i jeli rizicno

Pozdrav i hvala

Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul!
 
Odgovor na temu

freelancer

Član broj: 11566
Poruke: 293
*.yunord.net.



Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?02.09.2003. u 12:57 - pre 251 meseci
Originalni Siemensov softver, koji se inace isporucuje na mini cd-u uz telefon, se moze skinuti sa www.my-siemens.com (Quickfinder > S45 > Downloads & Applications), ili http://www.siemens.co.yu/icm/mobilni/s45/index.php . U pitanju su programi DataExchange i QuickSync. Za baratanje melodijama i logoima probaj VisSie.
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?02.09.2003. u 16:31 - pre 251 meseci
imash vissie i josh po neshto na: http://nlo.gsmhosting.net/
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?05.09.2003. u 20:14 - pre 251 meseci
Ne znam koliko ti se isplati pretvarati ga u "i", a onda ga dati sestri..ako znas na sta mislim :)
Ona time dobija smtp/pop mail klijent i jednu novu igru (formule), kao i mogucnost ubacivanja prepravki softvera..ali sumnjam da ce joj biti do toga :)
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

bruyoni
Kafana
NS

Član broj: 7740
Poruke: 85
*.ftn.ns.ac.yu

Sajt: www.nacionalnaklasa.com


Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?06.09.2003. u 12:18 - pre 251 meseci
Pa prvo cu ja malo da mucim telefon, a onda ga dam seki!
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul!
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?07.09.2003. u 17:41 - pre 251 meseci
Citat:
bruyoni:
Nekim cudnim prebijanjem dugova dosao sam u posed Siemens-a S45 koji cu da dam sestri. Posto siemensa nikada nisam imao ni mnogo koristio interesuje me sledece:
Koje programe da skinem sa net-a za Sinhronizacuiju sa outlokom, koje za promenu logo-a i ostalih slicica u telefonu, koji program za postavljanje(konverziju, pravljenje) melodija, koji za upostavljanje veze sa PC jem gde ce telefon biti modem i GPRS i obican... to je sve cega se mogu setiti dodajte jos nesto


http://www.elitesecurity.org/tema/10586

Citat:

I jos nesto video sam na siemens site-u za SCG da se ima skinuti update Software-a za telefon a posto znam da ima dve vrst kabla originalni i neoriginalni(znanje gotovo) koji se koristi za to ili je svejedno.I jdali taj update radi samo ako imam pretposlednju verziju software-a pa je on digne na poslednju ( tipa 2.9->3 ) ili moze sa bilo koje na najnoviju ( tipa 0.9 ->3 )?


ME45 (valjda ima isti soft kao S45) - uradio sam mu update sa v18 na v21, preko originalnog data kablica i softvera sa my-simenes.com/me45 - dobio sam nas jezik i class 8 gprs. U medjuvremenu sam nabavio drugi ME45 koji je inicijalno imao v23, tako da nema potrebe za nadogradnjom. (vidio sam na nekim site-ovima da ima v30, ali nesto ne volim da experimentishem).

Citat:

PS:dajte neki site gde se mogu,naravno za dzabe, skidati melodije,slikice itd...


www.mobisux.com
wap.monetcg.com
www.mob385.com
...

Citat:

PPS:Vredi li raditi S45->S45i zasto da; zasto ne i jeli rizicno

Pozdrav i hvala


Vredi, jer mozes da citas mail preko GPRS.
 
Odgovor na temu

bruyoni
Kafana
NS

Član broj: 7740
Poruke: 85
*.ftn.ns.ac.yu

Sajt: www.nacionalnaklasa.com


Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?22.09.2003. u 21:45 - pre 250 meseci
Jos nesto da pitam. Nude mi kabel za siemens za 650 din a takodje mi nude i original kabel za siemens za 15€ (bas mnogo). Sta uzeti od ta dva,ne bi bilo nikakvog hakerisanja po telefonu znaci standardne operacije navedena u manual-u.

Pozdrav
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul!
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?22.09.2003. u 23:04 - pre 250 meseci
S obzirom da je razlika 5 eur onda stvarno ne znam... Sa onim "rucni rad" mozes da radis sve sa slicicama, melodijama + dekodiranje... Ali mislim da je to 15 eura mnogo, s obzirom da kompletan ME/S45 sa data kablicem kosta <110-115 eura.

Nijesi naveo koji tel imas, ali ja (i baterija) sam se spasio od kada sam napravio IrDA... Mislim da je to bolja investicija (irda), nego data kablic. Sada svi noviji telefoni imaju IrDA, pa i ako kupis nesto drugo, bar ces odmah imati vezu sa PC.
 
Odgovor na temu

_NEShA_
Nebojša Kurjakov
Novi Sad

Član broj: 13821
Poruke: 93
195.252.80.*

ICQ: 108762839
Sajt: www.soinfo.org


Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?23.09.2003. u 19:06 - pre 250 meseci
Što se tiče programa za prebacivanje slika, melodija i sinhronizacije, ja sam na Kazaa našao Siemens Soft Data Link 5.0 Full (Original Siemensov program za slike, melodije sinhronizaciju...). Program super radi i mogu se napraviti dobre slike uz malo vežbe :)
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
213.255.224.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?23.09.2003. u 20:20 - pre 250 meseci
Citat:
bruyoni:
Jos nesto da pitam. Nude mi kabel za siemens za 650 din a takodje mi nude i original kabel za siemens za 15€ (bas mnogo). Sta uzeti od ta dva,ne bi bilo nikakvog hakerisanja po telefonu znaci standardne operacije navedena u manual-u.

Pozdrav

Samo sa originalnim kabelom radi GPRS

format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

bruyoni
Kafana
NS

Član broj: 7740
Poruke: 85
*.ftn.ns.ac.yu

Sajt: www.nacionalnaklasa.com


Profil

icon Re: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?24.09.2003. u 07:54 - pre 250 meseci
A jel siemens data excchandge isto oce da radi samo sa original kablom?Ili ja nesto ne znam da namestim jer mi Vissie normalno radi a data exchange mi iskoci prozorce gde pise da 1.telefon nije prikljucen 2.da taj program radi samo sa siemens telefonima sa memorijom (flexmem i kartica)


Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: ljubitelji siemens-a upomoc!Koji programi za telefon?

[ Pregleda: 5746 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.