Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?

[es] :: Muzička produkcija :: Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6045 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.co.yu.



+30 Profil

icon Re: Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?26.09.2007. u 20:23 - pre 201 meseci
Citat:
codec-M: Dal moze da se pored 2496 koristi i integrusa zato sto mi treba zbog mic-a (voip..) ?

E, tu ima problema, bar kod mene je tako bilo i na prosloj konfiguraciji, a i na ovoj je isto s*anje. Meni je integrisana bila potrebna zbog veze sa TV kartom. Desava se to da, nakon sto se Audiophile postavi kao default karta (sto je logicno), TV kartica nece da vidi integrisanu ni pod tackom razno...na svu srecu, otkrio sam caku kako da na TV karti (npr. u VirtuaDub-u i MainConcept encoderu) radim TV audio capture direktno, bez loopa prema integrisanom audio chipu. Nakon toga sam disable-ovao zvuk sa ploce.

Prvo proveri da li ce i kod tebe postojati slican problem (zbog te voip varijante koja ti je potrebna)...ako da, onda ces morati da se pomiris sa time da uvek kada hoces da koristis integrisanu, moras da je postavis kao default audio device u Control Panelu.
 
Odgovor na temu

beyondecliptica
Marko Radovanovic
Srbija ,Beograd

Član broj: 121532
Poruke: 12
89.216.200.*



Profil

icon Re: Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?22.10.2007. u 07:09 - pre 201 meseci
Ja sam taj problrm reshio tako sto sam u BIOSu ostavio upaljenu integrisanu i za chat bla bla ostavio sve prikljceno na njoj , tako da kad mi treba samo promenim u Control Panelu i to je to!
A Yeah!!!:D
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.co.yu.



+30 Profil

icon Re: Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?22.10.2007. u 09:07 - pre 201 meseci
Citat:
beyondecliptica: Ja sam taj problrm reshio tako sto sam u BIOSu ostavio upaljenu integrisanu

To je logicno. Ako se integrisana iskljuci u BIOS-u, operativni sistem je uopste ne prepoznaje.
Nije u tome stvar. Bez obzira sto je integrisana aktivirana u BIOS-u i drajveri instalirani (dakle, XP je prepoznaje u Device Manageru), Audiophile otima audio resurse za sebe. Kada se u Sounds And Audio Devices prebaci da Audiophile bude defaultna kartica, odjednom integrisana ostane bez funkcije, sve dok se u Control Panelu ne prebaci da integrisana bude defaultna..znaci, varijanta je - ili jedna ili druga. Tako je bar kod mene.
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
212.62.39.*



+45 Profil

icon Re: Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?06.11.2007. u 21:45 - pre 200 meseci
Ja sam koristio papriku FL sa integrisanom ac97 i bilo je pucketanja,medjutim negde na netu sam nasao neki drajver da me ubijes ne znam kako se zove i instalirao njega a deinstalirao ac97 i to je sistem preporodilo. Dosta kvalitetan zvuk punih kanala da ne poverujes skoro kao profi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Postoji li muz.kartica (malo para) za produkciju?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6045 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.