Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??

[es] :: Windows desktop :: found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??

[ Pregleda: 4432 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miko.s
istra

Član broj: 62273
Poruke: 1191
*.adsl.net.t-com.hr.



+32 Profil

icon found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??07.09.2007. u 20:03 - pre 201 meseci
pozdrav (opet)!
kad god ubacim usb stick po prvi put u neki usb port, prvo izleti found new hardware wizard, found new hardware - usb hub. i onda next, pa izleti onaj prokleti prozor do you want to continue, ok continue & fak of.
nakon toga opet, found new hardware waizard- found usb mass storage device, ok, opet continue. ok nek se skine više. i za kraj, found new hardware - disk drive, i opet. to prije (na prošlim instalacijama) nije bilo. već bi samo ga uštekao, sačekao 10 sekundi i to je to. nervira me. postoji li način kako to riješiti, ili je vrijeme da zapalim taj cd sa windowsima?
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??07.09.2007. u 20:45 - pre 201 meseci
Ja imam xp sp 1 i to mi se desava samo kad prvi put ukljucim neki novi stick.
Inace nikada.Jel i tebi tako ili svaki put?
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

miko.s
istra

Član broj: 62273
Poruke: 1191
*.adsl.net.t-com.hr.



+32 Profil

icon Re: found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??07.09.2007. u 21:41 - pre 201 meseci
samo prvi put. ali to prije nije nikada bilo tako. imam 5 usb stickova i 3 slobodna usb porta, ponekad trebam presnimit nešto sa jednoga na drugi, ili utaknem jednoga u drugi konektor i izgubim 3 minute dok se pokrene, dok prije bi ih uštekao, i nakon 10 sek bi se otvorili. ima li neki fix za to?
 
Odgovor na temu

existenz
Novi Sad

Član broj: 132286
Poruke: 72
77.46.205.*



+1 Profil

icon Re: found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??10.09.2007. u 01:59 - pre 201 meseci
Ja imam Vistu, i isto je samo jedan dan prestala tako automatski da instalira genericke drajvove kao shto je USB flash i sl. Posto nisam izguglao nista sto bi mi pomoglo (a ima mnogo ljudi sa ovim problemom), postavio sam pitanje na Microsoft sajtu na diskusijama, i baja mi je rekao da uradim sledece. Najpre na C:\Windows\inf nadjesh fajl koji se zove INFCACHE.1, idesh na properties, i na security tabu uradish edit opciju (ako nema security stavke, onda se mora najpre resetovati rachunar i uci u safe mode, u visti mozhe odmah), i dodelish svom nalogu punu kontrolu nad fajlom (inache mozhe samo da ga chita), primenish, i onda obrishesh taj fajl ili ga preimenujesh u INFCACHE.1.BAK. Zatim resetujesh rachunar, i to bi trebalo da reshi problem u odredjenom broju sluchajeva. Meni je pomoglo.
Pozdrav!
My inner demons like Tequilla :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: found new hardware wizard za usb stick?? šta je poludio??

[ Pregleda: 4432 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.