Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!

[es] :: GPS :: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!

[ Pregleda: 3989 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sesticlj
Sestic Ljubisa
Gradiska

Član broj: 59248
91.191.15.*

Sajt: www.global-gps.ba

icon Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!04.09.2007. u 22:01 - pre 154 meseci
Kao što već znate izašao je novi update istočno europskih mapa za iGO. Primjetio sam da je BosniaHrz_2007.07_070810.fbl dosta poboljsana. Na prvi pogled pokriveni gradovi na nivou ulica su: Čaplina, Ljubuški, Grude, Široki Brijeg, Bugojno, Mostar, Sarajevo, Maglaj, Orašje, Bosanski Brod. Bijeljina i Banja Luka imaju poligone i ulice ali jos im nisu dodani nazivi. Znači za nekih mjesec, dva mogli bi imati potpunu mapu kao sto je adria route.

Odgovor na temu

Yugo Faca
Dalibor Dačo Jovic
Online Content Manager
ENERGIE Studio
Bijeljina

Član broj: 13936
*.teol.net.

Sajt: www.energie-studio.com

+1 Profil

icon Re: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!26.06.2008. u 06:17 - pre 145 meseci
Planiram uzeti sebi Crypton GPS NAVIGATOR S1000. Pošto je u njemu software IGo, zanima me jesu li mape upotpunjene sa nazivima ulica i ostalim detaljima. Koliko je upotrebljiv i praktičan na teritoriji Bosne, Srbije, Crne Gore, Hrvatske?

Odgovor na temu

djricky
Network Engineer
Supernova
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
*.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs

+218 Profil

icon Re: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!09.07.2008. u 15:44 - pre 144 meseci
iGO i bosanska mapa nisu jedno za drugo
ocaj zivi, cas sam na putu, cas u Drini (srecom, samo na uredjaju)
pomislio sam da nesto nije u redu sa uredjajem, ali kako sam presao u Srbiju tako je sve pocelo da radi normalno... mapa datira iz januara 2008. ali je katastrofalna... u Sarajevu radi normalno.... ostatak non stop ludi...

da ne pominjem cinjenicu da sa iGO8 mapom za Srbiju mogu spokojno da vozim, jer me ni za jednu krivinu nije zeznula, negde i pogresi skretanje i jednosmernu ulicu, ali su putevi veoma precizni, dok je Bosna... sacuvaj boze koliko je losa mapa...

PS. u Sarajevu imaju 3D zgrade
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life.”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished.”

Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Napokon i upotrebljiva Bosna za iGO!!!

[ Pregleda: 3989 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.