evo mene opet
nakon polaganja nasjonale faga se dobija trajna autorizacija koja vazi do 75 godine zivota
inace na linku Nasjonale fag for farmasoyter stoji da se salju dokumenta "dokumenterte språkkunnskaper tilsvarende Norskprøve trinn 3.". naravno da ne postoji tako nesto, nego su i oni sami zbunili sa terminologijom. Potrebno je NP3 (a to isto se moze proveriti slanjem mejla odgovornoj osobi koja je navedena na sajtu).. dakle, nije Trin tre - vec NP3, sto je znacajno lakse.. doduse, to je vazilo za ovu godinu, ko zna sta ce biti naredne.. inace se taj Nasjonale fag organizuje jednom godisnje, tesko je sve to uklopiti..
Cini mi se da si pitala i za pacijente/kolektiv i sl - moj utisak je skroz pozitivan i sto se tice kolektiva i ljudi (da ne kazem pacijenata

Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?
Re: Život u Norveškoj, kako otići i kako se živi tamo?