Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako povezati dugu liniju računar - LCD TV

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kako povezati dugu liniju računar - LCD TV

[ Pregleda: 3600 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

andrej666

Član broj: 146244
Poruke: 4
*.dynamic.dsl.t-2.net.



Profil

icon Kako povezati dugu liniju računar - LCD TV30.08.2007. u 08:38 - pre 202 meseci
Trebao bi povezati računar sa 4 LCD 16:9 televizora, ali linije su prilično duge, od 20 do 50 metara.
Kompjutor če prikazivati uglavnom powepoint prezentacije. Koliko znam linija je preduga za DVI ili VGA, a obični S-video signal je loše kvalitete za prikazivanje slike sa računara.
Ako ima ko od forumaša kakvog iskustva s takvim problemima, molim da mi pomogne.

Pozdrav
Andrej


 
Odgovor na temu

osmania
Panet

Član broj: 26316
Poruke: 773
*.20.11.vie.surfer.at.



+7 Profil

icon Re: Kako povezati dugu liniju računar - LCD TV15.09.2007. u 20:35 - pre 202 meseci
mi koristimo to na velikim kongresima povezivanje velikih monitora ili plazma tv na liniju jedan kompjuter. Bas to zbog prezentacije. Vecinom radimo preko VGA kabla ali naravno nemas ton jel. I 30 do 50 m ne bi trebao imati nikakakvproblem jer tebi treba VGA spliter koji je i ujedno pojacivac signala. Tako da bez problema mozes da povezes
i slika ce ti biti super. Samo sta ti mozda moze da bude problem se javio da na nekim monitorima slika treperi a negdje je super ne znam ti objasniti zbog cega se to desava ali mi stavimo sve monitore na jedan izvor struje i onda je sve super sve kako treba radi. Znaci sve monitore moras povezati na jednu fazu... sta kako nemam pojma... zasto je to zbog struje mada nigdje nema pad napona... znaci struja je stabilna...
pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kako povezati dugu liniju računar - LCD TV

[ Pregleda: 3600 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.