Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

free intel prirucnici (papirnato izdanje)

[es] :: Asembler :: free intel prirucnici (papirnato izdanje)
(TOP topic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 80694 | Odgovora: 126 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lgstudioworks
lgstudioworks
11th foor, CREME
lgstudioworks

Član broj: 12128
Poruke: 142
*.cmu.carnet.hr

Jabber: lgstudioworks
Sajt: lgstudioworks


Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)24.10.2003. u 10:51 - pre 248 meseci
Da li je netko stigao malo prouciti ove knjige ????
Web design, graphic design, security in small, hardware handling, servis

covjek uci dok je ziv, tko kaze da je nesto naucio vara se
 
Odgovor na temu

Shadow Warrior
Vladimir Mitrovic
Vrachar, Beograd

Član broj: 15728
Poruke: 43
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)10.11.2003. u 13:46 - pre 248 meseci
meni jos nisu stigle,
a AMD sam preko caleta narucio pa ce on da mi salje kasnije,
stvarno, da li te knjige vrede necemu (ok, vede sigurno, ali da li su EPOHALNE :) )
da znam da li da ih uopste pokupim kada stignu ako treba da se plati
 
Odgovor na temu

Genex 99
Mirko Dragaš
Bosna i Hercegovina, RS

Član broj: 10839
Poruke: 192
*.blic.net

Jabber: dragas@gmail.com
Sajt: users.prijedor.com/mirko1..


Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)14.11.2003. u 14:15 - pre 248 meseci
Narode Bosna se nalazi na Bosnia imenu bez Hercegovina, da li ne znate engleski?

Nisu sve knjige besplatne!
|^^^^^^^^^^|____
| Network Impact...| '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)27.11.2003. u 12:16 - pre 247 meseci
Zamislite ovo.
Videli ste kad sam narucio - pocetkom septembra. Danas stigne meni neki koverat/kutija (nesto kao kad je Neo-u stigao telefon u prvom delu ) sa nekim papirima i prilicno tanak da bi bila knjiga u njemu. Vidim ja pise FedEx Intl priority itd. Pretpostavio sam odmah sta bi trebalo da bude. Nekako otvorim ono cudo (samo mu jos zastita od radijacije fali) i nadjem papir na kome pise da nece imati knjige do februara 2004.
Zamisli poslali mi preko pola sveta obavestenje da ne mogu da mi posalju porudzbinu.
Vidim ja, jos se pomiju neki .pdf-ovi, citam dalje kad pise poslali mi na CD-u 4 .pdf fajla (one knjige). Kazu nesto kao "To assist your immediate need for this information, we are sending you the entire set of manuals /*narucio sam samo jednu knjigu */ on CD-ROM."

Vrlo ljubazno od njih samo su mogli to i malo ranije jer sam do sad stigao i da skinem doticne .pdf-ove i da procitam prvi od njih nekih 70-ak strana i da batalim na neko vreme.

P.S. Nadam se samo da je na CD-u zapocet multi-session .
 
Odgovor na temu

MilošV
Podgorica

Član broj: 7996
Poruke: 484
195.66.163.*



+1 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)27.11.2003. u 12:47 - pre 247 meseci
:)
Ne samo da mogu da zamislim nego se i meni juce desila potpuno ista stvar...
Jos mi je gazda (stanodavac) ostao u cudu kao, sto li mi je tako vazno stiglo iz "bijela svijeta" jer covjek iz PostExpress-a nije pustao posiljku iz ruku dok se nijesam licno pojavio.
Povecace mi kiriju zbog Intela, je*o te...
 
Odgovor na temu

stalker
Branko Kokanovic
Beograd

Član broj: 11897
Poruke: 606
*.drenik.net



+2 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)27.11.2003. u 18:26 - pre 247 meseci
Isti slucaj, jedna knjiga, jedva otvorio. Samo sto su mi dali paket babi koja ne zna ni da se potpise:)
 
Odgovor na temu

valajbeg
Student/TS
Sarajevo

Član broj: 5069
Poruke: 615
*.as53.sa-ap.bih.net.ba.

ICQ: 127234502
Sajt: www.microsoft.ba


+10 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)27.11.2003. u 18:46 - pre 247 meseci
HAHAHAHHAHA....

eto jos jedan sa CD-om... hehe... pise tamo nesto .. da ce sa stampanjempoceti opet u Februaru sljedece godine .. :-D.. Nemam nista protiv ovakvog izdanja .. Meni ionjako to mozda nece toliko koristiti mozda samo prva knjiga .. "Basic Architecture"..

:-D
www.microsoft.ba
Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house.
 
Odgovor na temu

vujke
Ivan Vujić
Network administrator
Astra Telekom
Mladenovac

Član broj: 366
Poruke: 249
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)02.12.2003. u 08:33 - pre 247 meseci
Evo danas, dva meseca nakon narucivanja stigao mi je paket od FedEx-a.
Umesto knjige Vol.1 dobio sam CD sa sve cetiri u pdf-u.
Postarina =0.

Kao sto neko rece, izgleda da je Intel-u nestalo papira
 
Odgovor na temu

sallle
Sasa Ninkovic
GTECH
Beograd

Član broj: 146
Poruke: 480
195.252.87.*

ICQ: 20785904


+4 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)07.12.2003. u 03:43 - pre 247 meseci
I ja dobih just a CD.
Al kolko sam provalio iz dodatnih papira, oni i dalje nas drze kao narucioce, i cim odstampaju nove manuale u februaru, poslace nam...
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)16.01.2004. u 02:33 - pre 245 meseci
ja sam narucio negde posle nove god. pa bas da vidim sta ce da mi stigne (ako nesto stigne..)
 
Odgovor na temu

MilosDj
Milos Djuric
Belgrade

Član broj: 14174
Poruke: 307
*.etf.bg.ac.yu



+4 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)20.01.2004. u 20:31 - pre 245 meseci
Hvala ljudi, narucio, pa cemo da vidimo
I'm not in this world to live up to your expectations and you're not in this world to live up to mine.
 
Odgovor na temu

stanks
RH

Član broj: 12628
Poruke: 34
*.net.hinet.hr



Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)13.02.2004. u 08:29 - pre 244 meseci
Narucio ja ponovo knjige prije otprilike tjedan dana i danas mi stigle. Prvi puta sam isto dobio samo CD.

stanks
 
Odgovor na temu

valajbeg
Student/TS
Sarajevo

Član broj: 5069
Poruke: 615
*.as53.sa-ap.bih.net.ba.

ICQ: 127234502
Sajt: www.microsoft.ba


+10 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)13.02.2004. u 16:20 - pre 244 meseci
Ljudi.. nego da ja vas iskreno., pitam.. sthacemo mi sad sh Ovim...
'eto ja sam ih mnogo manje kostao.. Samo CD i 1$ postharinnee :-P.. + stho je knjiga settala prvo u Yu pa onda u BiH...

:-P...


Ono mi se cini pre ambicjoznim...
;-)

Sumljam da ce se i jedna knjiga bash iskoristit'..
www.microsoft.ba
Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house.
 
Odgovor na temu

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)23.02.2004. u 17:49 - pre 244 meseci
Da se pohvalim, danas stiglo... mada ne kompletno. Stiglo je Basic Architecture (vol. 1), Instruction Set Reference (vol. 2A i 2B) i Optimization Reference Manual, ali ne i peta knjiga, koja bi trebalo da sadrži i najinteresantnije stvari; navodno, ista je raspoloživa samo za download. Je li nekom stiglo svih pet u paprinatoj varijanti?
 
Odgovor na temu

ilich
Ivan Ilic
BGD

Član broj: 10088
Poruke: 45
*.beotel.net

Sajt: www.ilich.co.sr


Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)01.03.2004. u 22:19 - pre 244 meseci
E i meni je isto to stiglo. Bas sam se razocarao kad sam video da nema najinteresantnije knjige. Napisase mi da ponovo narucim samo ne znam kada, kada ce biti. Inace dobio sam neki papir gde pise da se placa 2$ po knjizi. Kako su meni stigle 4 knjige to je nekih 8$ ili 564 dinara koliko sam ja platio.

Zna li neko ima li negde da se naruci ili makar skine za AMD posto me mnogo vise zanima njihova arhitektura.
 
Odgovor na temu

BiroSa

Član broj: 10890
Poruke: 38
*.as53.sa-ap.bih.net.ba.



Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)01.03.2004. u 23:23 - pre 244 meseci
Majke vam sta mu je Passcode??
Registracija? ako da - gdje?

Note:Email and Passcode are required if you want to save your order information for your next visit
TrY... TrY... TrY... TO CONNeCt...... TO Be ALIve
 
Odgovor na temu

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)02.03.2004. u 13:10 - pre 244 meseci
Citat:
ilich:
E i meni je isto to stiglo. Bas sam se razocarao kad sam video da nema najinteresantnije knjige. Napisase mi da ponovo narucim samo ne znam kada, kada ce biti. Inace dobio sam neki papir gde pise da se placa 2$ po knjizi. Kako su meni stigle 4 knjige to je nekih 8$ ili 564 dinara koliko sam ja platio.


Ja nisam platio ništa. Baš me interesuje kome si ti platio i kakav je taj papir? Da li je to poštarina, carina ili nešto treće?
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)11.03.2004. u 01:11 - pre 244 meseci
Meni danas stiglo! Sve 4 knige! Svaka im cast, svakak pojedinacno fabricki zapakovana u celofan..
Elem, platio sam 653 din postarine. Firma je "FedEx" i dodjose svojim kolima, znaci nije neka prevara, vec prava firma. Ne ide dakle preko PTT-a. Kako neko od vas nije platio nije mi jasno??
Evo sta su meni naplatili:
Porez na deklarisanu vrednost 20% = 89 din
Magacinski troskovi = 414 din
Administrativna taksa = 150 din
Total: 653 din

I o kojoj petoj knizi pricate?? Ja kad sam narucivao bilo ih je samo 4, sto sam i dobio.

 
Odgovor na temu

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)11.03.2004. u 11:58 - pre 244 meseci
Citat:
Mister Big Time:
Elem, platio sam 653 din postarine. Firma je "FedEx" i dodjose svojim kolima, znaci nije neka prevara, vec prava firma. Ne ide dakle preko PTT-a. Kako neko od vas nije platio nije mi jasno??


Ranije je išlo preko PTT-a.

Citat:
I o kojoj petoj knizi pricate?? Ja kad sam narucivao bilo ih je samo 4, sto sam i dobio.


Verovatno ti nije stiglo Volume 3: System Programming Guide, što bi trebalo da je vrlo interesantno.

Ranije, postojale su zaista četiri, a onda su Volume 2: Instruction Set Reference podelili na 2A i 2B, verovatno zbog obima.

 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: free intel prirucnici (papirnato izdanje)11.03.2004. u 13:44 - pre 244 meseci
Pa da, imam 2A i 2B knjige o "Instruction set reference", pored ove dve imam Volume 1: Basic architecture i "Optimization reference manual", nema System programming guide.
 
Odgovor na temu

[es] :: Asembler :: free intel prirucnici (papirnato izdanje)
(TOP topic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 80694 | Odgovora: 126 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.