Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telefon ==> Racunar

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Telefon ==> Racunar

[ Pregleda: 2811 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

k.i.z.a

Član broj: 121376
Poruke: 370
*.adsl.sezampro.yu.



+10 Profil

icon Telefon ==> Racunar18.08.2007. u 21:49 - pre 202 meseci
Pozdrav svima na forumu...
Dali je izasao neki program za kontrolu racunara preko BT za S60 Version 9.1 3rd, kao sto je recimo Control Freak za S60... konkretno za N73. Trazio sam nesto ali to nije to. "Bas potreno".
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Telefon ==> Racunar25.09.2007. u 15:33 - pre 201 meseci
Vama sa tim N73 uvek "baš potrebno" ili "hitno" pa bio to brojač SMS poruka ili daljinac za TV preko Ir-a pa sve do zamene za "Control Freak" ...?!?

Da se ne foliramo, ako vam je baš toliko hitno i ako su vam ove aplikacije baš toliko potrebne zašto onda ne ostadoste na modelima poput 6600/6260/6670 ili extra odličnim modelima poput 6630/6680/N70 i imali bi sve to(osim tog Ir-a koga jedino 6600/6260 podržava od ovih nabrojanih)! Čemu kupovina neefikasnog telefona koji nema ništa što vama treba i sada tumarate forumima i tražite nepostojeće?!? Zadovoljite se Java aplikacijama za kontrolu kompa preko bluetooth-a i uživajte jer bolje ne postoji!
Ja ću se pak zadovoljiti naravno extra neprevazidjenom aplikacijom mtvoid ControlFreak 2.71 koja postade i besplatna. Evo direktnih screenshotova iz mog N70 modela:



Milina jedna, zar ne?!?

[Ovu poruku je menjao Pici man dana 25.09.2007. u 16:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

k.i.z.a

Član broj: 121376
Poruke: 370
*.smin.itsisp.net.



+10 Profil

icon Re: Telefon ==> Racunar28.09.2007. u 17:47 - pre 201 meseci
Svaki telefon ima svojih dobrih i losih strana, koje pak zavise od mnogo toga, i mnogo njih koji se bave proizvodnjom hardvera, pa u ovom slucaju i softvera. Tako da pravljenje odgovarajuceg softvera za S60 Version 9.1 trenutno malo kasni u odnosu na predhodne verzije Symbian OS. Da se ne lazemo svega ovde ima na ovom WWW (internet je cudo...) osim nekih aplikacija koje svi pokusavamo da nadjemo. Od telefona koji su navedeni u predhodnom postu napomenuo bih da sam koristio 6600, neko vreme N70 i sada ovaj extra N73.

"@Pici man"
Ja ću se pak zadovoljiti naravno extra neprevazidjenom aplikacijom mtvoid ControlFreak 2.71 koja postade i besplatna. Evo direktnih screenshotova iz mog N70 modela:

Sto se tice screenshotova super je odradjeno. Prava milina. Pohvale za ovo.

Pozzzzz.....
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Telefon ==> Racunar28.09.2007. u 19:01 - pre 201 meseci
Citat:
k.i.z.a:Tako da pravljenje odgovarajuceg softvera za S60 Version 9.1 trenutno malo kasni u odnosu na predhodne verzije Symbian OS. Pozzzzz.....

Eh vidiš, to sam ja uzimao u obzir prilikom poslednje kupovine smart telefona i shvatio da bih džabe bacio novac na N73, N80 ili sl. model, jer još nisu ispraćeni sa odgovarajućom softverskom podrškom. Samim tim, bolje da ja "malo kasnim" sa kupovinom S60v3 telefona nego da čekam zakasneli softver sa istim neupotrebljivim modelom. Mogu reći da sam prezadovoljan što nisam naseo kao mnogi!

"Bacanje para uzalud" je postao pojam kada se govori o mob. telefonima, jer ljudi koje poznajem privatno ili pak sa raznih foruma, kada sam ja kupovao N70 oni su ga već prodavali u bescenje i kupovali N80 ili sl., model ---> isti ti sada već imaju N95 ... što samo govori da njima nikada i nije bilo do aplikacija i "smartphone" mogućnosti već do ispunjenja nekih ličnih hirova, kompleksa, ljubavi prema tehničkim spravama uopšte ako se tako može nazvati manija čestog menjanja i kupovine uredjaja.

Shvataš poentu? Nije sve u novim modelima i čestom menjanju jer nema čak nikakvog zadovoljstva više u tome, sve postaje instant sreća tog trenutka kupovine i već naredenog dana kao da ga poseduju godinama i već razmišljaju o nekom "boljem i jačem koji je eto u najavi", ma šta im to značilo jer ništa od toga ne koriste dok se fore radi zaklinju u Symbian!

Btw. tačno je da ima aplikacija i situacija nije kao pre par meseci, ali nema esencijalnih koje svi traže a to bode oči.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Telefon ==> Racunar

[ Pregleda: 2811 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.