Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Autopatcher update?

[es] :: Windows aplikacije :: Autopatcher update?

[ Pregleda: 3743 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.internet.krstarica.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Autopatcher update?12.08.2007. u 20:53 - pre 203 meseci
Autopatcher sam instalirao prosle jeseni nakon instaliranja XP SP2 to je verzija za avgust 2006, pa me zanima da li ce biti nekih problema ako instaliram novi, tj. da li ce on prepoznati stare komponente i instalirati samo nove?Pretpostavljam da da ali nisam 100% siguran, a nije mi bas lako da proverim posto moram da se iscimam da skinem autopatcher malo dalje od kuce.
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Autopatcher update?12.08.2007. u 21:03 - pre 203 meseci
Ako si u mogućnosti skini poslednji full Autopatcher i instaliraj ga. Najverovatnije će prepoznati šta je prethodni instalirao pa ti to neće ponuditi. Možeš i da otvoriš Add or Remove Programs iz Control Panel-a i da pogledaš koje si update-e već instalirao. Tako možeš proveriti i odabrati da instaliraš tačno one koje nemaš.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.internet.krstarica.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Autopatcher update?12.08.2007. u 21:18 - pre 203 meseci
Hval na odgovoru.Pokusacu ovo sa full-om,jer je instalirao previse toga da bi bilo isplativo pratiti to sve.
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Autopatcher update?12.08.2007. u 21:29 - pre 203 meseci
Pazi samo šta instaliraš. Ranije, uz Autopatcher su stizali i razni .reg fajlovi koji su načisto mogli da poremete sistem, pa više štete neko koristi. Mislim da je sada to izbačeno ali za svaki slučaj pogledaj šta ti nudi instalacija i odaberi samo potrebno. Pod windows update slobodno odaberi sve, tu neće biti problema.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.vdial.verat.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Autopatcher update?12.08.2007. u 22:36 - pre 203 meseci
Hvala na upozorenju, pazicu.Na zalost nemam uslova da to radim preko mreze, tj. da koristim update.Verujem da tu ne bi trebalo biti problema, mada je mom bivsem ccna instruktoru prso sistem na laptopu odmah posle update-a, mada to ne mora nista da znaci.
 
Odgovor na temu

starisloven
Saša Grbić
saradnik za podršku studentima sa
invaliditetom
Univerzitet u Banjaluci
Banjaluka

Član broj: 38952
Poruke: 686
87.250.119.*

Jabber: starisloven
Sajt: www.grmljavina.net


+3 Profil

icon Re: Autopatcher update?14.03.2008. u 10:16 - pre 196 meseci
Pozdrav. Znam da dižem staru temu ali, ona nosi adekvatan naslov. naime, kad se ode na stranicu autopatchera i uđe u download sekciju dobijemo obavještenje da odemo na forum i potražimo link za autopatcher updater (apup). Ja sam to pronašao i to je mali fajlić. Zna li ko kakav je sad postupak instaliranja autopatchera? Kada pokrenem taj autopacher updater on mi otvori listu sa listom fajlova koje može skinuti. Kada idem na next on počne nešto da skida i u tom folderu gdje sam raspakovao taj updater pojavljuju se neki skript fajlovi i folderi kao da je tu autopatcher instaliran; prijavljuje mi da ima skidati 290 megabajta. Da li da ga ostavim da vuče ili...?
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
79.101.236.*



+37 Profil

icon Re: Autopatcher update?14.03.2008. u 13:33 - pre 196 meseci
Pa ako zelis da on uradi update i da skine sve sto je potrebno, moras ga pustiti da skine tih 300mb. Ja ti ne preporucujem autopatcher jer se uopste nije pokazao kao dobra solucija.
 
Odgovor na temu

DJ_DzoNe
Balkan

Član broj: 167439
Poruke: 49
79.101.243.*

Sajt: www.EDzTeam.com


Profil

icon Re: Autopatcher update?15.03.2008. u 17:42 - pre 195 meseci
Pa ne mora sve da cekira, pregledaj redom, pa cekiraj sta mislis da ce ti koristiti.
Koliko se secam ono sto ti bude pisalo plavom bojom, to vec imas instalirano...

Ja nisam imao problema s tim.
www.EDzTeam.com

Muzika nije prenosilac poruke, ona je poruka. Ako muzika funkcioniše, sve ide!
Dave Clarke
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Autopatcher update?

[ Pregleda: 3743 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.