Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Link unutar sadržaja - Joomla!™

[es] :: Web aplikacije :: Link unutar sadržaja - Joomla!™

[ Pregleda: 2282 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tandarela
Beograd

Član broj: 152717
Poruke: 48
*.eunet.yu.



Profil

icon Link unutar sadržaja - Joomla!™09.08.2007. u 23:00 - pre 203 meseci
Pozdrav!

Evo postavljam Joomlu i naleteo sam na ogroman problem. Naime hteo bih da ubacim neke linkove ka sadrzajima unutar sadrzaja ( Content Item Link ka Content Item-u ). Gledao sam po Joomla forumu i googlao i nista ne nalazim. Da li je to uopste moguce uraditi i kako?
 
Odgovor na temu

2stamlers

Član broj: 142487
Poruke: 128
77.46.156.*



Profil

icon Re: Link unutar sadržaja - Joomla!™10.08.2007. u 12:07 - pre 203 meseci
Probaj da nadjes JCE Editor za Joomla-u. Kada postavljas link na stranici, u prozoru ti se nudi opcija za link ka Content Itemu, odnosno samo odaberes koji hoces. A mozes to da odradis i na nepopularniji nacin, tako sto ces kopirati adresu Content Item-a iz browsera, a onda ga ubaciti u link.

pozz
 
Odgovor na temu

tandarela
Beograd

Član broj: 152717
Poruke: 48
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Link unutar sadržaja - Joomla!™10.08.2007. u 13:39 - pre 203 meseci
Tnx, JCE cu svakako da stavim.

Sta je meni sustinski problem : Linkove koji mi trebaju sam u sadrzaj ubacivao na ovaj "nepopularan nacin" i rade. Medjutim, imam link koji bi trebao da se otvara u drugacijem template-u. Isao sam Assign nedefaultnog templatea na taj menu item link i kada onako fizikalno iz baze procitam taj link i ubacim ga u sadrzaj, to ne radi, tj. ne otvara taj nedefaultni template vec onaj defaultni. Zato sam mislio da sama Joomla kada generise linkove tu stvar sa drugacijim templateom resava interno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Link unutar sadržaja - Joomla!™

[ Pregleda: 2282 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.