Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon PowerShot s tvoničkom greškom !

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7971 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zsolt

Član broj: 46802
Poruke: 16
77.46.157.*



Profil

icon Re: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !21.12.2007. u 22:50 - pre 198 meseci
Imao sam A75 kupljen u Madjarskoj. Pojavila se tipicna CCD greska. Htedoh da ga bacim, kad procitah Canonovo obavestenje. Poslao sam aparat u Budimpestu u ovlasteni Canon servis. Posle 20 dana vratili mi novi A560 sa 1god. garancije.
Samo kad se setim da sam hteo da bacim...
Mislim da sam odlicno prosao i svaka cast Canonu!
Savetujem da niko ne odustane ako se pojavi isti kvar, vec da trazi svoja prava kod servisera, na koja se Canon obavezao.
 
Odgovor na temu

Cunami
Novi Sad

Član broj: 23698
Poruke: 362
*.127.eunet.yu.



+26 Profil

icon Re: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !07.01.2008. u 10:36 - pre 198 meseci
E ovo moram da vam ispricam.
Vec sam pisao u ovoj temi o problemu sa CCD senzorom na mom S1 IS.
Napisao sam ljubazan mail gospodi iz BG Elektronika, ali shodno tradicionalnoj srpskoj poslovnosti nisu mi ni odgovorili na mail. Vidim da od tog nema nafake, pa lijepo upakujem svoju jedinicu i posaljem prijatelju koji zivi u Minhenu ( on mi je taj aparat i kupio preko Ebay-a ). Poslije 15 dana dobijem SMS od drugara: "Problem rijesen, nije nista kostalo". Prekjuce drugar stigao iz Njemacke, dosao kod mene, a ispod miske kutijica. Otvorim kutiju, odozgo neki papiri, ne obracam paznju na to, podignem te papire, a ispod aparat, ali na moje veliko iznenadjenje aparat je crne boje, a moja jedinica je bila siva. Pogledam drugara, on se smjeska. Izvadim aparat kad ono S5 IS.
Nisam mogao da vjerujem. Ljudi nisu htjeli da se bakcu oko popravke mog S1 IS i fino su mi poslali novi S5 IS sa sve garancijom.
Definitivno najbolji poklon koji sam dobio za ovu novu godinu.
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !07.01.2008. u 11:07 - pre 198 meseci
Cunami, nisi prvi kojeg su tako obradovali, čitao sam više takvih svedočenja. Ali uvek se radilo o reklamaciji uloženoj na Zapadu. Postavlja se onda pitanje u kom smislu je BG Elektronik "autorizovani servisni centar" Canona? Ovo je stvar koju bi zaista neko trebalo da pokrene i preko Canon Adria, pa i preko Centrale Canona, jer mi ovde očito nemamo ni delić onih garantija koje imaju kupci Canon proizvoda u normalnim državama.

Osim toga, postalo je uobičajeno da u Srbiji "autorizovani Canon partneri" prodaju robu od uvoznika koji nemaju autorizaciju Canona, na šta kao autorizovani partneri jednostavno nemaju pravo.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.eunet.yu.



+1269 Profil

icon Re: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !07.01.2008. u 11:42 - pre 198 meseci
OFF T.

"Kupujem S1 NEISPRAVAN"
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !07.01.2008. u 17:26 - pre 198 meseci
Nije ti to uopšte loša ideja... Samo, sa'će da im cena skoči do neba, ima pokvareni da koštaju kod nas više nego novi & ispravni.

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon PowerShot s tvoničkom greškom !

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7971 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.