Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TP-LINK WA510G problemi sa novim firmware-om

[es] :: Wireless :: TP-LINK WA510G problemi sa novim firmware-om

[ Pregleda: 2442 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sadamX

Član broj: 58825
Poruke: 42
*.netpro.co.yu.



Profil

icon TP-LINK WA510G problemi sa novim firmware-om05.08.2007. u 14:20 - pre 203 meseci
Ovaj AP iz naslova, nije radio kako treba otkad sam ga kupio, pre 4 meseca, ali se kako tako provlačio.
Pre nekoliko dana upgrade-ovao sam firmware na najnoviju verziju sa sajta proizvodjaca (verzija 2.15.2 Build 070508 Rel.53416n) i od tada prvo počinje da gubi signal kao klijent, a sad već više uopšte ne mogu da se konektujem preko pppoe.
Kao AP radi bez problema, takodje radi i kao repeater, ali kao klijent neće.
Na onom mestu gde kao klijent pokazuje jačinu signala čas stoji podatak (38 do 42 dB) čas nestane. Ponekad pppoe i prodje ali mi veza vrlo brzo pukne.
Pokušavao sam da vratim neki stariji firmware ali sa njim radi jos gore.
Na wireless statistics stoji prvo APP-UP i STA-ASSOC, a onda se promeni u Disconnected Disconected.
Ne znam gde mogu da nadjem firmware koji je bio aktuelan neposredno pre ovoga, pa da probam da ga vratim.
Takodje sam primetio da s vremena na vreme ne mogu uopšte da pridjem interfejsu na 192.168.1.1 i da mi se na tom mestu pojavljuje neki nepoznati interfejs od nekog bridza koji po MAC'u nije moj.
VIdeo sam još sličnih problema sa ovim uredjajem u poslednje vreme na forumu, ali još niko to nije komentarisao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: TP-LINK WA510G problemi sa novim firmware-om

[ Pregleda: 2442 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.