Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!

elitemadzone.org :: MadZone :: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 43538 | Odgovora: 244 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 10:21 - pre 203 meseci
Eto sad se tema prebacuje i na pitanje demokratije :-)

Citat:

Demokratija se javlja kad se raspada organsko jedinstvo narodne volje, kad se društvo atomizira, kad ginu narodna verovanja koja su sjedinjavala narod u jednu celinu. Ideologija koja priznaje vrhovnost i apsolutizam narodne volje, javlja se kad narodne volje već nema. Demokratija je ideologija kritičke, a ne organske epohe u životu čovečijih društava.


Organsko jedinstvo narodne volje ;-) O zasto me to podseca na fasizam i komunizam :-))
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 10:38 - pre 203 meseci
Citat:
stil: @ My Way Ovo sto ti pokusavas je stari sablon koji se zove Relativizovanje zlocina . Naime taktika je ljudima nabacati sto vise odvratnih i sve gorih od gorih zlocina . Ovo se radi sa ciljem da prvobitni akt ne bude toliko strasan iako sam po sebi to jeste. Krajnje dostignuce je da ljudi jednostavno otupe i prestanu da reaguju na razne patologije koje su ih zadesile.

Može se i tako gledati na stvari.
Vidi - ako ima 600 predmeta koji su 'zastareli' u srpskim sudovima (kao što je napisano) i ako se 2 (dva) tiču pripadnika SPC, mene brinu onih 598+2 a tebe ova dva konkretna. Ako nemaš ličnih problema sa SPC, zašto se malo ne zainteresuješ za onih 598?
A što se tiće pominjanja 'gorih i gorih zločina' verovatno si mislio na zločin (i kaznu) u Iraku - to je bilo samo kao odgovor na 'vidite kako to u civilizaciji lepo rešavaju', dakle više kao reakcija na 'civilizaciju' nego kao nešto direktno vezano za temu.
Save time... see it my way.
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 10:38 - pre 203 meseci
Citat:
vlada01us: Auh, kako se sami ljudi prepoznaju! Ovi vasi komentari samo govore o vama, i pravom cilju vaseg pisanija u ovoj temi, a to je napad na SPC preko nekog manijaka u mantiji.

NIKO, ALI NIKO od vas nije komentarisao onu poruku ispod o coveku koji je silovao 3.5 MESECNU BEBU, i moze da bude pusten na slobodu posle 6. godina!

Toliko o VASOJ brizi o deci, kaznama pravosudju...

Nope. To je bilo u UK, i nema veze sa NASIM pravosudjem, o kome mi ovde pricamo. Samo sto ti upadas, zoves ljude "komunjarama", busas se svojom verom u razne judeo-hriscanske mitove, i generalno pokusavas da skrenes diskusiju sa teme. Sto je najgore to radis jer ti smeta sto neko proziva pripadnika neke NVO za koju si ti emotivno vezan, ne shvatajuci da je ta NVO ovde sporedna i da se prica o problemima u pravosudju...
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 10:49 - pre 203 meseci
Citat:
MyWay: Može se i tako gledati na stvari.
Vidi - ako ima 600 predmeta koji su 'zastareli' u srpskim sudovima (kao što je napisano) i ako se 2 (dva) tiču pripadnika SPC, mene brinu onih 598+2 a tebe ova dva konkretna. Ako nemaš ličnih problema sa SPC, zašto se malo ne zainteresuješ za onih 598.

Pa i bavimo se sudstvom. Jedina je razlika sto tih ~600 slucajeva ukljucuje i "zastarelost u izvršenju novčane kazne". Mi se samo bavimo onim najstrasnijim zlocinima, jer nas, eto, vise pogadja kad covek OSUDJEN za zlostavljane dece biva oslobodjen, i ostavljena mu mogucnost da to dalje radi, nego to sto nekome nije naplacena novcana kazna.

Ne menjaj temu. Isto vazi i za taj Irak - pricamo o nasem pravosudju ne UK, US ili Irackom. Ja ta tri ne placam, a ovo nase placam, i ocekujem da radi.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 10:56 - pre 203 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Eto sad se tema prebacuje i na pitanje demokratije :-)

Organsko jedinstvo narodne volje ;-) O zasto me to podseca na fasizam i komunizam :-))

Takvi su oni. Mnogo vole da citaju neke mracnjake od pre sto godina, posebno ako su se zvali Nikolaj. "Tata, je li ono Sunce? Mesec sine, mesec. Tata, hajdemo mi nazad u podrum".
Citat:
BillyTheKid_79: Demokritija kao da ne predviđa, da se volja naroda može upraviti na zlo, da većina može stajati za nepravdu i laž, a istina i pravda može ostati blago neznatne manjine. U demokratiji nema nikakvih garancija, da će volja naroda biti upravljena na dobro, da će volja naroda poželeti slobodu, a neće poželeti da uništi svaku slobodu bez ostatka.

Evo ja procitah 5 puta, ama mi i dalje nije jasno kad ukinemo demokratiju, koje su to garancije da ce neki Veliki Poglavica, ili kakav slican Kostunica koji vodi taj "narod" da ga upravlja na dobro i prema slobodi? Ja koliko znam to jos nije bilo nikad i nigde. Sta vas takve navodi na misao da ce biti kad ukinete demokratiju?
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 11:00 - pre 203 meseci
Ajmo opet:
Citat:
ALJKAVOST SUDIJA SPASLO ZATVORA 150 KRIMINALACA

Preko 600 krivičnih predmeta zastarelo u srpskim sudovima

Plaćanje novčane kazne izbeglo 26 prestupnika. Opštinski sud u Nišu prednjači
sa 44 predmeta u kojima se radilo o zastarelosti izvršenja kazne...

Dakle samo 26 se odnosi na novčane kazne. Ajde neka je i samo ono caps-ovano (naslov) u pitanju i da su ostalih 450-26 neka sitna krivična dela, to je opet mnooogo, i ova dva slučaja, kako god bila rešena, ne bi baš ispravila žalosnu sliku našeg pravosuđa.
I da, ja pričam o našem pravosudnom sistemu, a ti samo o posledici lošeg funkcionisanja istog.
Save time... see it my way.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 11:31 - pre 203 meseci
@ BillyTheKid_79 Jesam isao sam svake nedelje. Cak sam jedne nedelje doziveo da sam probudio svestenika u pola osam ujutro i kada je video da sam sam , rekao mi je da ne drzi privatne sluzbe i zatvorio vrata. A ovo sto se tice price o demokratiji i skretanju sa teme. Moja reakcija nije inicirana mrznjom vec brigom za nekoga ko ne moze da se sam brani. Zar ocekujete da to istraumirano dete dodje ovde na forum i kaze sta misli o pedofilima. Ono za to nije sposobno i ja (mi ) to radimo za njega. Sto se tice poredjenja zlocina . Svako nek cisti svoje dvoriste.
 
0

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 11:44 - pre 203 meseci

Citat:

Takvi su "oni". Mnogo vole da citaju neke mracnjake od pre sto godina, posebno ako su se zvali Nikolaj. "Tata, je li ono Sunce? Mesec sine, mesec. Tata, hajdemo mi nazad u podrum".


He he,kao da su Hriscani neki vanzemaljci,ali pretera ga bas,bas!

Samo ko je plitko posmatrao,mogao je da pomisli da sam hteo da skrenem temu,da objasnjavam ne mogu,(ne znam da li bi i umeo,-ovako)!

naletih na ovo!
http://blog.b92.net/text/549/P...20%C4%8Dipkane%20ga%C4%87ice!/


I tako to ide,ali:" i na ovome kamenu sazidacu crkvu svoju, i vrata paklena nece je nadvladati"!


Jer ovde se ne vodi rasprava uopste o pedofiliji,tamo nekog monaha ili svestenika,kojeg stvarno treba strpati tamo gde mu je mesto,nego ljudi koji su ogorceni SPC!


Citat:
stil: @ BillyTheKid_79 Jesam isao sam svake nedelje. Cak sam jedne nedelje doziveo da sam probudio svestenika u pola osam ujutro i kada je video da sam sam , rekao mi je da ne drzi privatne sluzbe i zatvorio vrata. A ovo sto se tice price o demokratiji i skretanju sa teme. Moja reakcija nije inicirana mrznjom vec brigom za nekoga ko ne moze da se sam brani. Zar ocekujete da to istraumirano dete dodje ovde na forum i kaze sta misli o pedofilima. Ono za to nije sposobno i ja (mi ) to radimo za njega. Sto se tice poredjenja zlocina . Svako nek cisti svoje dvoriste.


A odakle si ti?


...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
0

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 11:53 - pre 203 meseci
@krgovic
Citat:
Nope. To je bilo u UK, i nema veze sa NASIM pravosudjem, o kome mi ovde pricamo.

Da budemo korektni, ti si ranije napisao potpuno pogresne kazne, za potpuno druga krivicna dela, nego za krivicno delo koje je pop ucinio. Zasto? Dalje, zasto nisi tako napisao kada je @pajaja postavio link ka drugoj, stranoj presudi?
Nesto ne stima u tvom stavu.
@Ivan
Citat:
Pogledaj sebe, ti si objektivno nezadovoljstvo ljudi sa radom srpskog sudstva projektovao u nekakav napad na SPC...

Ovo su drugi pisali:
Citat:
Josh jedan dokaz da je SPC iznad zakona...

Citat:
Ali se religijska organizacija ne ograđuje od njega, šta više brani ga. I nije to jedini slučaj pedofilije koju organizacija štiti, a nije ni pedofilija jedino zastranjivanje koje se dogodio a koje nije osuđen od disciplinskog organa religijske organizacija (Filaret sa redenicima, ludi Gavrilo sa maestralnim organom, pop koji tvrdi da muslimani smrde, pop koji blagosilja paravojne jedinice i pominje Turke, onaj ludak na Đinđićevoj sahrani, onaj kreten na sahrani devetoro ubijenih, uvoz automobila, naplata usluga, onaj što kaže da je Džeger satanista, veličanje Velimirovića koji je imao antisemitske ispade, kradeni automobili sa hrvatskim tablicama na crkvenim imanjima...)

Citat:
Pa recimo da ih nije silovao, ni vodio ljubav s njima, verovatno je samo drkao pred njima, tako da to nije strašno. Zaista, šta svi napadate taj SPC? Pa SPC je oličenje slobode i demokratije! Bilo da "voliš" decu, ili blagosiljaš ubice, za tebe u SPC ima mesta! U SPC zaista možeš da radiš šta hoćeš, i za svoje postupke nikome ne odgovaraš!

I tako dalje, i tako dalje...
Kao sto rece @MyWay, toliko je drugih predmeta zastarelo, pa se ne pominju.
Ajde Ivane, reci posteno, da li se radi o napadu na SPC ili ne?
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 12:00 - pre 203 meseci
@ BilliTheKid_79 Crkva je , ponovo cu to reci , zastranila ne kaznjavajuci one koji napadaju nejake. Ova diskusija se vodi zato sto zdrav razum nalaze da ljudi na to reaguju. Nemoj navijati vec sagledaj cinjenice pa proceni situaciju. Odakle sam , a sto pitas ? Odakle si ti ? Imas moje koordinate u profilu.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 12:41 - pre 203 meseci
Citat:
vlada01us
Ajde Ivane, reci posteno, da li se radi o napadu na SPC ili ne?


Pazi, Vlado, znas kako - ako je tacno da je doticni svestenik bio skrivan od zakona u crkvama i dobio posao od SPC u Hrvatskoj i pored otvorene optuzbe za zlostavljanje dece, onda - da, SPC je isto tako odgovorna nista manje nego on sam. Takodje, u slucaju drugog zlostavljaca dece, a opet cinovnika SPC, Pahomija - SPC je zauzela vrlo zastitnicki stav, opet nesto sto nije za pohvalu.

Dakle - da, ukoliko SPC, kao i bilo koje drugo fizicko ili pravno lice uostalom, doprinosi krsenju zakona to jeste za krivicnu odgovornost i, da, javnu osudu posto je u pitanju organizacija koja se i te kako bavi javnim delatnostima, kako SPC ima pravo da kritikuje sve i svasta u zemlji, da ima svoje radio stanice i sl... tako isto i ljudi imaju puno pravo da kritikuju njen rad ako im se on cini takvim da zasluzuje kritiku.

Osuda nije nikakav "napad" - niko ovde nije trazio zabranu rada SPC ili nasilje nad njenim zaposlenima ili nesto slicno, vec najobicnija osuda necega sto bi svako normalan osudio.

Bilo bi lepo kada uopste ne bi morali da pricamo o ovome i, svakako, kada ljudi ne bi navijali za jedne ili za druge.

Ono sto je fakat, koji je i MyWay citirao - je da je sudstvo u Srbiji ocigledno nesposobno da procesira slucajeve - cim ima toliko zastarevanja. To je vise nego jasan znak da je neophodno promeniti nesto u krivicnom zakonu kako ne bi bilo moguce odugovlacenje.

U Engleskoj, na primer, ako pogledate (bbc.co.uk) ljude koji su osudjeni zbog nasilja - videcete da je max. trajanje procesa protiv njih 6 meseci, a nekad i 3... kako bre oni mogu, a mi ne?

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 12:44 - pre 203 meseci
Citat:
BillyTheKid_79: He he,kao da su Hriscani neki vanzemaljci,ali pretera ga bas,bas!

Ma nisu, samo su u zabludi. Ako vec hoce da budu religiozni neka predju na budizam, a ne da upraznjavaju neke lazne religije.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 13:34 - pre 203 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: niko ovde nije trazio zabranu rada SPC ili nasilje nad njenim zaposlenima ili nesto slicno, vec najobicnija osuda necega sto bi svako normalan osudio.

Trazio bih ja, al' to ne bi dalo nikakvog razultata... :(
 
0

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 13:53 - pre 203 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ma nisu, samo su u zabludi. Ako vec hoce da budu religiozni neka predju na budizam, a ne da upraznjavaju neke lazne religije.


Sad sam zadovoljan,toliko na ovoj diskusiji od mene!

...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 14:08 - pre 203 meseci
Mislim da ste otisli mnogo daleko. Tema je "Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!" a vecina poruka je napisana najvecim delom da diskretno (ili otvoreno) sugerise u sta ne treba verovati i za koga ne treba glasati na izborima. Razumem obicne korisnike, ali, sta ce moderatori, supermoderatori, administratori i tehnicki konsultanti na ovoj temi?! Mislim da oni kojima je ES ukazao poverenje i koji su se prihvatili te odgovornosti nemaju sta vise da traze ovde.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 15:01 - pre 203 meseci
Licno, meni ne smeta, bas naprotiv, sto su u ovoj diskusiji ne samo obicni clanovi, i sto mogu da se cuju razlicita misljenja. Ali kada ovo
Citat:
Trazio bih ja, al' to ne bi dalo nikakvog razultata... :(

izjavi SuperMod. od koga se ocekuje objektivnost i nepristrasnost, zapita se covek koji su kriterijumi za izbor modova i ostalih.
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 15:09 - pre 203 meseci
Citat:
vlada01us: Licno, meni ne smeta, bas naprotiv, sto su u ovoj diskusiji ne samo obicni clanovi, i sto mogu da se cuju razlicita misljenja. Ali kada ovo izjavi SuperMod. od koga se ocekuje objektivnost i nepristrasnost, zapita se covek koji su kriterijumi za izbor modova i ostalih.

Mislim da preuveličavaš njihov značaj - gde piše da xmodovi treba da budu objektivni i nepristrasni? (da ne dodam neke 'teže' k-ke :-) )
Oni, kao i svi drugi, imaju pravo na sopstveno mišljenje, kakvo god ono bilo.
Save time... see it my way.
 
0

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 15:29 - pre 203 meseci
Pa, mozda i preuvelicavam. Ali ipak, meni ne smeta ako neki obican clan odstupi od pravilnika, i iznosi sta god zeli. Sukob misljenja, gde mogu da padnu i teze reci. Nista strasno. Mislim, verovatno gresim, da SMod ne bi trebao tako da radi.
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 16:25 - pre 203 meseci
Citat:
vlada01us:
I tako dalje, i tako dalje...
Kao sto rece @MyWay, toliko je drugih predmeta zastarelo, pa se ne pominju.
Ajde Ivane, reci posteno, da li se radi o napadu na SPC ili ne?

U pravu ste ti i MyWay, da... ovo je organizovani napad na Svetu Majku Crkvu od strane zlih ES-ova. Aman.

- I deca i roditelji tvrde da je u pitanju zlostavljanje i silovanje. Ako mislis da je osuda za nanosenje trauma cetvorici decaka, od devet meseci ispravna, odlicno. Reci tako. Niko ti ne brani pravo na misljenje, samo reci ako mislis da je tako.

- Prica se o dva slucaja jer od 400 i nesto (kako broj opada) samo dva su u paznji javnosti, i samo o dva su raspolozivi podaci. Imas podatke da je jos neki od tih zastarelih tezak zlocin? Podeli ih sa nama. Slaze se vecina nas da su svih 400 problem, znas, ali smatramo da je mnogo veci problem kada oslobode nekoga ko je seksualno zlostavljao decu, nego nekog ko je, lupam, utajio porez...

- Jedini razlog zasto se uopste prica o SPC je sto su oba okrivljena pripadnici te NVO. Uz to ima dosta podataka da je ta NVO pomagala u njihovom skrivanju, pruzala im finansijsku pomoc, trazila zastitu za njih...

Ja licno mislim da je SPC zrela za istragu, povodom tih optuzbi. Da je u pitanju neka druga NVO to bi se odavno desilo. Da li zbilja mislite da bi,da je, recimo, Beogradski OpenSolaris Users Group, optuzen za ometanje istrage i skrivanje i finansijsko potpomaganje optuzenih za bilo koji zlocin za koji je priprecena zatvroska kazna, a kamoli za zlostavljane dece, prostor tog NVO-a, bi sa svim njegovim poslovima, bio pretresan mesecima, cisto da bi se utvrdilo sta se desava...
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

subhuman

Član broj: 94076
Poruke: 5
212.200.219.*



Profil

icon Re: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!08.08.2007. u 16:40 - pre 203 meseci
Citat:
NIKO, ALI NIKO od vas nije komentarisao onu poruku ispod o coveku koji je silovao 3.5 MESECNU BEBU, i moze da bude pusten na slobodu posle 6. godina!

Tako je, to sigurno znaci da smo mi koji se ne slazemo sa tobom, podmetnuti od strane CIA-e da razorimo SPC i vaskoliki Srbski Narod. Tadkoje, posto smo tako zlonamerni, to sigurno znaci da pomenuti popovi nisu ucinili nista lose i da je pravda pobedila taktikom zastarevanja slucaja, jel tako?

Tuzno je samo to sto bi ti totalno drgugaciju pesmu pevao da je tvoj sin u pitanju. Ima neka nasa poslovica koja kaze: "po tudjem turu 100 batina nije nista". Mislim da iole razuman covek ne kritikuje samo onda kad ga nesto direktno ugorzi nego i kad vidi da se oko njega dogadja nesto sto ne valja. Ja znam da bi ljudi voleli da je SPC ustanova koja ima dovoljno moralnog kredibiliteta da upire prstom na razne vrste "zla", domaceg i stranog, sto zdusno i cini, i znam da ljudima prija njihova (prazna) retorika koja indukuje kompleks zrtve i nebeskog naroda, ali realnost upucuje na neke druge zakljucke, vrlo prizemne. A svodi se na to da se SPC ponasa zastitnicki prema svojim clanovima koji su pocinili ne bas tako dobra dela. To za mene nije lojalnost "narodu" koju oni vole da isticu u prvi plan, vec lojalnost "ekipi" koja ne bi trebalo da bude svojstvna crkvi vec nekim drugim tipovima organizaija.

Sto je najgore od svega, ispostavlja se da pravni poredak drzave menja svoje parametre i kad su u pitanju neka svestena lica, a ne samo "kontrOverzni biznismeni" i slicni.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Zlostavljač destoro dece pušten na slobodu!
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 43538 | Odgovora: 244 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.